999 rezultate për

goja

Çani: Pushteti nuk pj*rdh për arstistët, të isha unë dërgoja rruspat Mbrëmjen e djeshme Arian Çani e nisi emisionin e tij me një monolog, duke u ndalur te debati për prishjen e godinës së T
Ajet Shoshollit nuk i dalin fjalët nga goja për vdekjen e Fadil Vokrrit Vdekja e Fadil Vokrrit, që u varros ditën e sotme, i ka prekur të gjithë. Një ndër ta është edhe trajneri i njohur ko
Ruçit i shpëton goja, zbulon në Kuvend përgjigjen e Gjermanisë për Shqipërinë Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka sfiduar opozitën sot në Kuvend duke zbardhur "përgjigjen" e Gjermasisë për çeljen e negoc
Zanatçinj ka, por s'ka punë: Tregojani këto shifra Kryeministrit Rama! Papunësia është gangrenë e përhershme e ekonomisë shqiptare dhe mirëqenies në tërësi. Qeveritë ia lënë vendin njëra-
Bregu për largimin nga Kuvendi: S’më ndenjti goja rehat Ish-deputetja demokrate Majlinda Bregu, e cila u rikthye në vëmendje pasi u vendos në statusin e Sekretarit të Përgjith
Si mund të hiqni erën e keqe nga goja E i dini? Cilat janë shkaqet e tjera të erës së keqe të gojës? Ndonjëherë disa ushqime që përmbajnë vajra të caktuara
Babai u kërkon falje djemve të tij: Nuk doja t'ju dërgoja në jetimore Një histori tepër prekëse dhe plot emocione u transmetua në “Dua të të bëj të lumtur”. Pas humbjes së bashkëshortes
Liburn Aliu flet pa lidhje, inatin e nxjerr te logoja e PSD-së Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu i është kundërpërgjigjur deputetit të PSD-së, Fisnik Ismaili, i cili nëpër
Zbulohet logoja e partisë së të ikurve nga VV (FOTO LAJM) Deputetët e larguar nga Lëvizja Vetëvendosje kanë bërë publike logon e partisë së tyre të re. Ata ditë më parë kanë a
Çanit i shpëton goja: Zonë e Lirë nuk është më e lirë Gazetari Arjan Çani i ftuar në “360 gradë” është shprehur padashje se zona e tij e lirë nuk është më aq e lirë, deklarat
Daçiçit i merret goja kur pyetet për deklaratën e kryeministrit bullgar në Prishtinë Kryeministri bullgar, Boyko Borissov. gjatë vizitës së sotme në Prishtinë konfirmoi se Kosova do të marrë pjesë në Samit
Përse hapja e gojës është ngjitëse Neve na hapet goja gjatë gjith kohës, por pse? Me intuitë ju do të mendoni se ka diçka të bëjë me “rizgjimin” tuaj kur j
Logoja domethënëse e Asociacionit të serbëve Përfaqësuesit e serbëve në Kosovë kanë kërcënuar me themelim të njëanshëm të Asociacionit/Bashkësisë së Komunave me Shum
Elefanti "duhanpirës", nxjerr tym nga goja (VIDEO) Një elefant i kapur në video duke nxjerrë tym nga goja, ka lënë shkencëtarët indian nga Shoqata e Ruajtjes së Natyrësdhe
Klinton përfundon në spital, duket në gjendje aspak të mirë (VIDEO) Drejtori i spitalit në qytetin e Jodhpur të Indisë ka deklaruar sot në këtë spital ka ardhur ish sekretarja e SHBA-ve Hi
Hyn në kuzhinën e tyre dhe gëlltit vezët, banorët tmerrohen nga kobra (VIDEO) Një gjarpër i rrezikshëm është filmuar duke nxjerrë vezët nga goja në një shtëpi në një fshat rural. Një familje e tr
Njihuni me historinë e thënies `` Bac u Kry`` “Bac, u kry”, është njëra nga panot më të famshme që nga koha e pasluftës. Ajo tregon përfundimin e një lufte që pas shu
Gjithçka që duhet të dini nga plagosja e mjekut Gojani Merret vesh se autori i plagosjes së mjekut Premtim Gojani, sot në mëngjes në lagjen “Marigona” të Graçanicës, është dhë
Logot e dështuara kushtuan 1 mijë euro Në konkursin e publikuar në faqen e Zyrës së Presidencës, e cila nuk mbanë datë të publikimit por vetëm 20 Nëntorin si d
U ndryshua logoja e pavarësisë, reagon Hashim Thaçi Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka mirëpritur vendimin e Këshilli Organizativ për ndryshimin e logos së dhjetëvjetori