999 rezultate për

goja

Mos kini më siklet, mënyrat perfekte për ta larguar aromën e keqe nga goja Padyshim që të mbash aromë të keqe në gojë, është një nga gjërat më të sikletshme që mund ti ndodhë dikujt. Por ama k
E kishte vënë në kokë si fjongo, çfarë sekreti fshihte 38-vjeçarja Një grua 38 vjecare ka rënë në prangat e policisë pasi u kap duke i dhënë makinës pa patentë në Londër. Por kjo nuk i
Do guxonit? Vogëlushja e shkul dhëmbin me hark (VIDEO) Për shumicën e fëmijëve humbja e një dhëmbi është një proces i lodhshëm, i kaluar me durim duke pritur që dhëmbi i tyre
Tregojani pertnerëve, sipas studimeve shopping është terapi më vete Sa herë, ose më saktë sa shpesh, ju ka ndodhur të kaloni para dyqanit tuaj të preferuar dhe të gjeni atë palën e këpucëv
Ira e Gaz Pajës fotografohet me barkun te "goja", bebi qenka rritur shpejt (FOTO LAJM) Shumë shpejt, aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe partnerja e tij, Ira Seferi, do të bëhen prindër për herë të parë.
Ndryshon logoja e Volkswagen, si do të jetë e reja (FOTO LAJM) Volkswagen do të përdorë panairin në Frankfurt për të zbuluar zyrtarisht një logo të re. Sipas mediave të huaja, përc
Do ta thotë por s'ja nxë goja, Donaldi filmon Borën në emocion e sipër (VIDEO) Aktori Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani përfliten kohët e fundit se janë në një lidhje sentimentale por deri më
Ju vjen erë e keqe nga goja në mëngjes, mësoni çfarë tregon ajo për shëndetin tonë A keni menduar ndonjëherë pse fryma juaj mban erë të rëndë pas një nate gjumë? Sigurisht, ju keni qëndruar vetëm 8 orë p
Horoskopi zbulon tre shenjat, që s’ju pushon goja kurrë Karakteri i njerëzve në lidhje edhe me faktin sesa të hapur dhe të lirshëm janë ato në të folur ka një rëndësi të veçant
"Edhe unë e vrava gruan time" Mezi hapa derën e jashtme, ndërsa këpucët, i hoqa nga këmba me njëra-tjetrën. Çorapet e thara kothere zgjeruan korridori
E kanë mendjen vetëm të flasin, këto janë shenjat që kurrë nuk u mbyllet goja E para lindi gjuha e më pas shkrimi, megjithatë kjo nuk do të thotë se duhet e mund të flasim për gjithçka. Megjithatë d
Një ditë pas zgjedhjeve Rama i kërkon sërish opozitës dialog: Tangoja vallëzohet dyshe Një ditë pas votimit të 30 qershorit dhe fjalës së tij në selinë rozë, Edi Rama ka kërkuar sërish nga opozita nisjen e n
Shkumë nga goja: Policit i bie të fikët gjatë përplasjes në Kamëz (VIDEO) Ështe tensionuar situata në Kamëz teksa një polic i ka rënë të fikët nga përplasja me protesuesit . Ai ka humbur vet
Del logoja e festimeve për 20 Vjetorin e Çlirimit të Kosovës Në kuadër të manifestimeve për njëzetvjetorin e hyrjes së NATO-s në Kosovë, nga 11 deri më 13 qershor, do të organizohen
Daçiç i lumtur që Kongo nuk e njeh Kosovën Ministri serb i Punëve të Jashtme Ivica Daçiç ka deklaruar se gjatë vizitës së tij në Kongo është takuar me presidentin
Ngjan me PD-në, kjo është logoja e partisë së Patozit (FOTO LAJM) Astrit Patozi ka regjistruar në gjykatë partinë Bindja Demokratike duke bërë edhe njoftimin e parë publik nën siglën e k
Deputetja boshnjake mbështeti Kosovën, shpërthejnë komplimentet për të (FOTO LAJM) Deputetja boshnjake, Duda Balje ka përkrahur mbrëmë kombëtaren e Kosovës në futboll, pasi barazoi me Bullgarinë në ndesh
Të vjen goja erë, Iwobi e tepëron ndaj mbrojtësit të Rennes (VIDEO) Arsenali bëri atë që duhet të bënte përmbysi humbjen 3-1 të ndeshjes së parë ndaj francezëve të Rennes duke fituar 3-0 n
Meghan e mbajti të fshehtë prej muajsh, Harryt i shpëton goja (VIDEO) Duka i Sussex, Princ Harry dhe Dukesha e Sussex, Meghan Markle do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Shtatzën
Tangoja e Ilir Metës dhe heshtja e Presidentit! Nga Alfred Peza Ka kaluar plot një javë tashmë, nga e enjtja e javës së kaluar kur më 21 shkurt 2019, opozita jonë Pa