999 rezultate për

goditur

Grushta e shkelma ndaj gruas, arrestohet 48-vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një një 48-vjeçar pasi akuzohet për dhunë në pranga. Në pranga ka rënë shtetasi
Florentino Perez "grushton" gazetarin spanjoll pas triumfit në Champions (VIDEO) Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez ka goditur me një shuplakë gazetarin spanjoll, Josep Pedrerol. Gjatë dekl
U përplasën me policinë, 11 protestues përfundojnë në polici Ditën e djeshme opozita organizoi një protestë të madhe në Tiranë gjatë të cilës u shënuan dhe disa incidente të rënda.
Tetovë, mësuesi godet nxënësin dhe i thyen dhëmbin SPB Tetovë ka ngritur padi penale ndaj një banori të Zhelinës së Tetovës, me iniciale M.B (56) me profesion mësues pasi
I ngacmoi të dashurën, shqiptari vret sirianin me dy grushtime Një shqiptar 22-vjeçar do të duhet të vuajë dënim me burg për tre vite e gjysmë pasi e ka goditur sirianin me dy grushte
Grushta e shkelma, kunatat në Lezhë përfundojnë në spital Një konflikt mes kunatave ka ndodhur në Lezhë mes dy kunatave. Policia bën me dije se njëra nga kunatat me iniciale M
Aksident me të plagosur në Fushë-Krujë, përplasen “gjigantët” 2 trailera janë përplasur me njëri tjetrin dhe pastaj me një makinë të vogël në Fushë -Krujë. Nga informacionet e der
Xhafaj flet për bandat e Elbasanit: Do t'ua nxijmë jetën Fatmir Xhafaj ka dërguar një paralajmërim të fortë për grupet kriminale që ushtrojnë aktivitetin në Shqipëri dhe jashtë
Selena duhet ta dijë, Justin shpëton vajzën që po dhunohej Justin Bieber është kthyer në një hero në Coachella. Sipas TMZ-së këngëtari nuk ka duruar dot kur ka parë dikë që ka
Tacconi: Të isha në vendin e Buffonit do ta godisja në fytyrë arbitrin Ish portieri i Juventusit, Stefano Tacconi, ka sulmuar gjyqtarin Michael Oliver - ‘nëse do të isha Gigi Buffon, do ta ki
"Po të isha në vend të Buffonit, do ta kisha goditur gjyqtarin" Buffon u dërgua jashtë me kartonë të kuq në momentin e dhënies së penalltisë së mbrëmshme për Real Madridit, pasi protes
Shkodra tronditet nga një vrasje Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm. Një 23 vjeçar është goditur me thikë në Hot i Ri të Sh
Ndodh çudia në Tiranë, pronarja e lokalit godet me grusht klienten Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë, pasipronarja e lokalit ka goditur me grusht një vajzë të r
Vdes 14-vjeçari në Mirditë, e godet rrufeja teksa fliste në celular Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Troje, në njësinë Administrative Kthellë në Mirditë. Një 14-v
Mësuesi sulmon nxënësin, i thyen dhëmbin Një nxënës 15 vjecar i sh.f ‘Luigj Gurakuqi’ në Zhelinë është goditur me dorë nga arsimtari në lëndën e historisë. Pë
Vetura shtyp një polic në Prishtinë Ditën e djeshme në orët e paradites, është goditur me veturë një pjesëtar i Policisë së Kosovës. Vozitësi mashkull ka
Gruaja përdor fëmijën si shkop për të goditur burrin! (VIDEO) Një grua përdori djalin e saj të vogël për të goditur një burrë në mes të rrugës. Pamjet e tronditëse tregojnë se gru
"Lufta" në dëborë dhuron nga një pikë, Kukësi dhe Skënderbeu bëjnë spektakël Ka përfunduar me një rezultat të barabartë 2-2, supersfida e kësaj jave midis Kukësit dhe Skëndërbeut. Vendasit usht
Sela: Dikush ka fshirë qëllimisht inçizimet e dhunës Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela sot u ballafaqua me ata të cilët e përgjakën dhe tentuan ta vrasin, më 2
Xhafaj flet hapur: 5 grupe kriminale kontrollojnë Shkodrën Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka marrë pjesë në analizën e Policisë së Shkodrës ka folur me tonë të forta në lidhj