999 rezultate për

goditur

Tregjedi në Maqedoni, treni godet një makinë duke shkaktuar të vdekur Tre persona nga Haraçina e Shkupit, sot kanë humbur jetën pasi që një tren transportues e ka goditur veturën “Golf” në k
Treni godet një serbe në Mitrovicë Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një grua është goditur nga treni derisa ecte në binarët e hekurudhës Mitrovicë-Lep
U shpall kampion bote, por nuk shënoi asnjë gol Franca arriti të shpallej kampione e Botës, por me gjithë rekordet që vendosën disa prej protagonistëve francezë, kishte
Finale e çmendur, spektakël dhe gola, pjesa e parë i takon Francës (VIDEO) Pjesa e parë e finales së Botërorit është mbyllur me rezultat 2-1 në favor të Francës. Kroacia në minutën e 18' ësht
Rëndohet bilanci i viktimave nga përmbytjet në Japoni Në përmbytjet dhe rrëshqitjet e dheut në perëndim të Japonisë kanë vdekur së paku 199 njerëz, ka thënë sot zëdhënësi i q
Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Suedi-Angli Anglia ka zhbllokuar shifrat duke kaluar në avantazh me anë të një goli me kokë në minutën e 30'. Një goditje këndi k
Nis uragani shqiptar tek Zvicra, kërkohet goli me çdo kusht Zvicra ka nisur me vrull ndeshjen kundër Suedisë duke synuar të shënojnë sa më shpejt. Deri më tani, kur është luajtu
Qeshni me lot me sulmuesin e Begjikës, ja çfarë ka bërë kur Januzaj shënoi (VIDEO) Belgjika ka mposhtur Anglinë me rezultatin 1-0. Por vetë ndeshja ishte një eveniment i mërzitshëm për të gjithë të prani
Nuk tremben nga plumbi, të arratisurit godasin dy policë dhe ia mbathin Ministria e Punve të Brendshme, bën të ditur se dje rreth orës 17:00 në fshatin Haraçinë janë plagosur dy policë nga pe
Prifti ia fut me shpullë bebit sepse po qante gjatë pagëzimit, shikoni reagimin e prindërve (VIDEO) Një prift në një kishë në Francë është nervozuar shumë nga një fëmijë që qante vazhdimisht dhe ka vendosur ta aplikojë n
Plas sherri në Sauk, plagoset me thikë babai i tre fëmijëve Një konflikt me thikë ka ndodhur këtë të shtunë në Sauk të Vjetër. Si pasojë ka mbetur i plagosur një 52-vjeçar, baba
Aksident si ky nuk keni parë, motorristi më i pafat në botë (VIDEO) Një burrë që po udhëtonte me një motor, vdes në mënyrë të pazakontë. Një tjetër që po udhëtonte pas viktimës ka filmuar
Grushta e shkelma ndaj gruas, arrestohet 48-vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një një 48-vjeçar pasi akuzohet për dhunë në pranga. Në pranga ka rënë shtetasi
Florentino Perez "grushton" gazetarin spanjoll pas triumfit në Champions (VIDEO) Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez ka goditur me një shuplakë gazetarin spanjoll, Josep Pedrerol. Gjatë dekl
U përplasën me policinë, 11 protestues përfundojnë në polici Ditën e djeshme opozita organizoi një protestë të madhe në Tiranë gjatë të cilës u shënuan dhe disa incidente të rënda.
Tetovë, mësuesi godet nxënësin dhe i thyen dhëmbin SPB Tetovë ka ngritur padi penale ndaj një banori të Zhelinës së Tetovës, me iniciale M.B (56) me profesion mësues pasi
I ngacmoi të dashurën, shqiptari vret sirianin me dy grushtime Një shqiptar 22-vjeçar do të duhet të vuajë dënim me burg për tre vite e gjysmë pasi e ka goditur sirianin me dy grushte
Grushta e shkelma, kunatat në Lezhë përfundojnë në spital Një konflikt mes kunatave ka ndodhur në Lezhë mes dy kunatave. Policia bën me dije se njëra nga kunatat me iniciale M
Aksident me të plagosur në Fushë-Krujë, përplasen “gjigantët” 2 trailera janë përplasur me njëri tjetrin dhe pastaj me një makinë të vogël në Fushë -Krujë. Nga informacionet e der
Xhafaj flet për bandat e Elbasanit: Do t'ua nxijmë jetën Fatmir Xhafaj ka dërguar një paralajmërim të fortë për grupet kriminale që ushtrojnë aktivitetin në Shqipëri dhe jashtë