999 rezultate për

goditur

E pazakontë, policia lut kriminelët të mos bëjnë krime ditët e ardhshme “Ju lutem mos kryeni krime gjatë ditëve të ardhshme”. Kjo ka qenë kërkesa e pazakontë e policisë së Warrensburgut, drejt
Tifozja e goditur i kërkoi darkë, ja si e surprizon Ronaldo fansen që i theu hundën (FOTO LAJM) Jo një ftesë për darkë, siç ajo kishte shpresuar, por Cristiano Ronaldo i dhuroi një fanellë të tij me numrin shtatë, dh
E tmerrshme, prapa grevës në arsim qëndron Thaçi për të goditur Haradinajn Sindikatën e Arsimit e ka futur në agjendën e tij, Presidenti Hashim Thaçi. Shefi i Shtetit është duke i bërë presion Qe
"Rrihet dhe mbyllet në banjo Arben Ahmetaj" Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi në rrjetin social ka deklaruar se ministri i Financave, i cili do të
Izraeli e pranon: Po, kemi goditur me raketa në Siri Kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu thotë se një goditje ajrore izraelite në Siri, kishte vënë në shënjestër armë
I dhunuan dhe i thyen celularët, çfarë ndodhi gjatë natës tek Inxhinieria (VIDEO) Pamje të rënda kanë ardhur nga studentët e fakultetit të Inxhinierisë së ndërtimit, urbanistikës dhe arkitekturës të ci
Pëllumbi hyn në fushë, por shikoni si e pëson nga një top futbolli (VIDEO) Gjatë një ndeshje futbolli në kampionatin të Australisë, ka ndodhur një një ngjarje e pazakontë teksa një pëllumb është
Aksidentohet Ministri i Brendshëm i Kosovës ​Ministri i Punëve të Brendshme, Ekrem Mustafa, është aksidentuar me makinë derisa po udhëtonte nga shtëpia drejt
37 vjeç por Aduriz shënon penallti unike (VIDEO) Atheltic Bilbao barazoi 1-1 ndaj Valladolid duke mos arritur të marrë tre pikë që do e largonin nga zona e ftohtë. Pa
Atentat në Athinë, dyshohet se atentatori është shqiptar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Athinë. Sipas mediave greke, një afgan është goditur me thike nga
I ftohti ekstrem mbërthen Karolinën e Veriut (FOTO LAJM) Një stuhi e madhe e borës i ka goditur disa shtete në pjesën jug-lindore të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Raportohe
"Polici më goditi nënën, do të gjej o shkër**atë”, protestuesja shpërthen në lot (VIDEO) Protesta e banorëve të Astirit ka marrë përmasa të mëdha përballë Parlamentit. Protestuesit janë përballur fizikisht
Aksident i rëndë në Tiranë, makina e policisë përplas këmbësoren (VIDEO) Një aksident ka ndodhur disa minuta më parë në Paskuqan, si pasojë e të cilit mësohet se ka mbetur e plagosur një grua.
Ngjarje e rëndë në Gjylekarë Mëngjesin e djeshëm një këmbësore është goditur nga makina në fshatin Gjylekarë të Vitisë. Policia ka arrestuar vozit
Tensione në protestën e "Astirit", një kameraman goditet me grusht (FOTO & VIDEO) Ashtu siç kishin paralajmëruar banorët e zonës së "Astirit" kanë rinisur protestën e tyre kundër prishjes së shtëpive ng
Më në fund Kosova merr një vendim për të goditur mallrat serbe dhe boshnjake Qeveria e Republikës së Kosovës ka marrë një vendim të rëndësishëm që mbron interesat e prodhuesve vendor. Ekzekutivi
Ronaldo po shndërrohet në jetik për Juventusin Ylli i skuadrës së Juventusit, Cristiano Ronaldo po mahnit të gjithë me formën e tij në këtë fillim sezoni. Përtej të gj
Tensione te Real Madrid, Ramos shpërthen dhunshëm kundër bashkëlojtarit (VIDEO) Te skuadra e Real Madrid, duket se gjërat nuk po shkojnë ashtu siç duhet. Kjo po ndodh jo vetëm në fushën e lojës por ed
Tronditet Fieri, makina përplas dy gra në trotuar Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit. Një makinë, në afërsi të parkut të qytetit, ka hipur mbi trotuar
Goditi me tërë forcën Portugalinë, pamjet e shkatërrimit që la pas uragani Leslie Uragani ”Leslie”, ishte më i fuqishmi ka goditur Portugalinë që nga viti 1842, përpara se të orientohet drejt Spanjës fq