999 rezultate për

goditur

Kthehet nga Italia, plagos nënën dhe kamarjerin me thikë Një i ri ka plagosur më thikë nënën e tij si dhe një person tjetër. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Vlorës, në zonën e
Dëgjova një vajzë që tha vdiqa! Sahit Dollapi rrëfen si u rrah nga policia Sekretari Organizativ i PD Sahit Dollapi në një lidhje telefonike me gazetarin Ylli Rakipi në emisionin “Të paekspozuar”
Epedemia e Ebolas del nga kontrolli në Kongo Ekspertët shëndetësorë dhe shefat e shoqatave për ndihma kanë paralajmëruar se epidemia e Ebolas në Kongon e prekur nga
Pamje të frikshme nga stuhia që ka goditur Serbinë (VIDEO) Stuhia me breshër dhe reshje të shiut përfshiu Serbinë pas Bosnjës dhe Kroacisë. Për më pak se një orë ka rënë shi me
Ndërhyrje horror dhe karton i kuq, Keidi Bare largohet mes lotësh (VIDEO) Mesfushori shqiptar i Malagas, Keidi Bare, është ndëshkuar me karton të kuq në takimin që ekipi i tij fitoi 3-0 në shtëp
Era e fortë përplas në port tragetin e linjës Vlorë-Brindisi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të dielë, ku si shkak i motit të keq, një traget i linjës Brindisi- Vlorë është përp
Cikloni godet Indinë: 2 të vrarë, evakuohen mbi 1 milion të tjerë Një ciklon i fuqishëm ka goditur brigjet lindore të Indisë, mëngjesin e së premtes, me shira të furishëm dhe erëra të fo
Momenti kur Messi e teproi duke goditur me kokë Fabinhon (VIDEO) Në minutën e 81-të të sfidës, MesSi fitoi një goditje dënimi, të cilën pas një minutë e çoi në rrjetë dhe të gjithë u mo
Momente të pazakonta në MLS, lojtari plas në tokë tifozin pas goditjes me top (VIDEO) Skena si ajo e Eric Cantona, që fluturoi me karate drejt një tifozi, apo si ajo e Patrice Evra, që bëri të njëjtën gjë p
Dhunohet mjeku në spitalin e Lezhës, policia kap agresorin Një tjetër rast dhune ndaj bluzave të bardha është shënuar në spitalin e Lezhës ku një person ka goditur një mjek. A
Sherr mes disa të rinjëve në Prizren, një person është goditur me thikë në kokë Para pak minutash ka ndodhur një përleshje fizike mes disa të rinjve afër "Shatërvanit" në Prizren. Raportohet se në
Kamioni godet turmën e njerëzve, 32 të vdekur Të paktën 32 persona kanë humbur jetën pasi një kamion ka goditur turmën në Guatemalë Kamioni është përplasur me grup
KAOS/ Topi i goditur nga lojtari këput telat e energjisë elektrike (VIDEO) Një kaos u krijuan teksa mbrojtësi goditi topin për ta nxjerrë jasht me forcë. Topi goditi telat e energjisë elektrik
Katastrofë natyrore, cikloni shkakton 1 mijë viktima (FOTO LAJM) Organizata e Kombeve të Bashkuara ka reaguar së fundmi në lidhje me ciklonin që ka goditur Mozambikun dhe Malavinë, i ci
Grushte dhe shqelma në futbollin e femrave (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur fundjavë në futbollin e femrave, shkruan Sportekspres. Në sfidën mes kombëtareve
Rrihet barbarisht mjeku në Lezhë, me urgjencë drejt spitalit të Traumës Një mjek është goditur nga i afërmi i një pacienti, ndërsa ka marrë dhe dëmtime të shumta në trup. Burime thonë se ng
E tha Berisha, arrestohen dy punonjësit e portit pasi goditën me pistoletë një person "Qytetari digjital" i Berishës nuk ka gabuar edhe kësaj radhe. Përmes një SMS të publikuar gjatë paradites së sotme, ish
E dashura e re e Verratit të lë pa fjalë (FOTO LAJM) Ylli i PSG-së Marco Verrati nuk po kalon një moment të mirë në fushën e futbollit teksa po vuan dëmtimet e shpeshta.
Bojë, miell e vezë, me çfarë janë goditur politikanët shqiptarë (FOTO LAJM) Populli shqiptar, shpeshherë i gjendur i papërfaqësuar, i zhgënjyer dhe i gënjyer, ka ndjerë nevojën që ndjesitë t’i shp
Goditet me gur një protestuese në Drenas Njëra nga organizatoret e protestës së sotme në Drenas, ka përfunduar e lënduar pasi është goditur në kraharor me mjet t