999 rezultate për

goditur

Greqia nuk ka qetësi, pas tërmetëve poshtohet nga cunami (VIDEO) Mediet fqinje raportojnë se përveç tërmeteve të njëpasnjëshme, moti i keq ka goditur sot një pjesë të vendit. Kështu, qy
Tentoi të mbysë rojen, i shtohet me një vit dënimi të burgosurit shqiptar në Francë Një i burgosur shqiptar në Francë është dënuar me një vit burg shtesë pasi ka dhunuar mbikqyrësin e qelisë së tij. Kr
U përpoq të korruptonte policinë, arrestohet 40 vjeçari në Tiranë Policia ka vene në pranga drejtuesin e një mjeti i cili ështe përpjekur të korruptojë policinë me qëllim shmangien e tes
Stuhia e madhe në Ulqin, makinat mbulohen nga pemët e shembura (FOTO LAJM) Shi i madh dhe erëra të forta kanë goditur mbrëmë Ulqinin, duke shkaktuar dëme të mëdha materiale. Si pasojë e shtrën
Tërmeti më magnitudë 7.1 në SHBA terrorizon "live" prezantuesit e lajmeve (VIDEO) Një tërmet me magnitutë 7.1 ka goditur Kaliforninë në SHBA në orët e vona të së premtes. Epiqendra ka qenë në jug të
Kështu duket shtëpia që u godit nga rrufeja në Pejë (FOTO LAJM) Një shtëpi në Pejë është goditur nga rrufeja pasditen e sotme rreth orës 17:00. Përveç dëmeve material nuk raportohet
Drenas, makina përplaset me trenin Sot në fshatin Dobrashevc të Drenasit ka ndodhur një aksident ku një veturë ka godit trenin i cili po kalonte në hekuru
Thërriti Rama Ik! Administratori i PS rreh fëmijën në Durrës (FOTO LAJM) PD e Durrësit denoncon dhunimin e një fëmijë të mitur pranë një qendre votimi në zonën e Katundit të Ri. PD publikon
"Lëre të vdesë aty!! Deputeti i PD tregon çfarë ndodhi pas mesnate me FNSH dhe RENEA në Dibër Ish-deputeti i PD-së Xhemal Gjunkshi akuzon FNSH dhe RENEA se kanë ushtruar terror gjatë orëve të para të ditës së sotme
Shqiptarët e Maqedonisë rrihen me shkopa për parking (VIDEO) Një video e pazakontë është publikuar në Facebook, që shfaq disa njerëz duke u bërë copa për një vend parkimi në Strugë
Me mijëra euro në trup tentoi të kalonte në Rinas, arrestohet nga policia 55-vjeçari Një tjetër rast i mosdeklarimit të të hollave në kufi, është goditur në Aeroportin e Rinasit. Mësohet se Policia Kufi
Momenti kur futbollisti i Sevillas aksidenton për vdekje me makinë çiftin e sapomartuar (VIDEO) Talenti i futbollit meksikan, Joao Maleck ka goditur me veturë një çift duke shkaktuar vdekjen e tyre. Futbollisti 20
Masakroi me thikë gruan për shkak të xhelozisë, arrestohet autori Krim i rëndë brenda një familje në Vlorë, burri ka goditur me levë gruan e tij. Një krim i rëndë brenda familjes ka n
Burri vret gruan me sopatë në fshatin Babicë të Vlorës (VIDEO) Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Babicë të Vlorës, ku burri Lavdosh Sulo 56 vjeç ka vrarë gruan e tij 44 vjeçaren Laureta
Debati kalon në dhunë, shqiptari i ngul thikën të dashurës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në S.Giorgio Jonico ku 52-vjeçari shqiptar ka goditur me thikë të dashurë
Sherri me thika në Korçë, policia jep informacion zyrtar Pas sherrit me thika pasditen e sotme në Korçë policia ka zbardhur rrethanat e ngjarjes. Në njoftimin zyrtar thuhet se p
Turqit nuk pranojnë humbjen dhe pretendojnë se janë goditur në Kosovë (VIDEO) Trajneri i ekipit kombëtar U21 të Turqisë, Vedat Inceefe, është ankuar gjatë një konference për media se sigurimi në sta
Godet vëllanë me shat për motive banale, 60-vjeçari në gjëndje kritike Një 55 vjeçar nga fshati Kërkovë i Vlorës ka goditur të vëllanë pas një debati për motive banale. Ngjarja ka ndodhur kët
Përmbytjet në Kinë: 6 të vdekur, evakuohen 88 mijë të tjerë Kina po përjeton një situatë tejet të vështirë dhe të jashtëzakonshme. Shira të furishëm, përmbytje dhe erëra të fuq
"U goditën me qytë pistoletë"! Berisha nxjerr fotot e protestuesve (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar foto të qytetarëve të dëmtuar gjatë protestës së djeshme nga policia sipas ti