999 rezultate për

goditjet

Milan projekton goditjet e verës (FOTO LAJM) Pas largimit zyrtar të Constant dhe Robinho tek skuadrat e Trabzonspor dhe Santos (në huazim braziliani), Milani ka më s
Thiago Messi, bëmë baba të të ngjaj (FOTO LAJM) Thiago Messi është vetëm 20-muajsh, por që tani po tregon një dëshirë të madhe për të ndjekur hapat e babait të tij.
Medel-Osvaldo, goditje dyshe për Interin Inter është duke zyrtarizuar dy goditje të rëndësishme: Osvaldo dhe Medel. Për sulmuesin e Southampton mjafton që Taider
Milan, ja tre goditjet e para (FOTO LAJM) Operacioni "merkato" në shtëpinë e Milanit ka nisur. Pasi zgjodhi teknikun e ri, për Inzaghin mungon vetëm zyrtarizimi,
Shpërthen Kukësi, vijnë tre goditjet e para (FOTO LAJM) Pas një periudhë qetësie disajavore, skuadra nënkampione e shqipërisë, Kukësi, shpërthen në merkato. Presidenti Safet Gj
Milan, ja 6 goditjet e Inzaghit (FOTO LAJM) Milani dëshiron ti dhurojë teknikut të ri, Filippo Inzaghi, repart gjatë merkatos së verës një përforcim për çdo repart.
Mbyllen marrëveshjet, ja dy goditjet e para të Juves (FOTO LAJM) Në Torino është kohë pune intensive. Pak ditë pasi festuan titullin e 30-të kampion në Itali, krerët e Juventus nuk kanë
Sëmundja kardiake dhe goditjet i shkaktuan vdekjen Ilia Karelit Sëmundja e zemrës dhe plaga që ka marrë në kraharor gjatë torturave, i ka shkaktuar vdekjen 42- vjeçarit Ilia Kareli. Du
Meha: Një orë stërvitje me goditjet e dënimit (VIDEO) Supergol në "Niko Dovana" në Durrës, por edhe në Bundesligën II gjermane. Alban Meha është futbollisti shqiptar i moment
Juve: Ja 3 goditjet e verës (FOTO LAJM) Qetësi në janar për të përgatitur goditjen e madhe në merkaton e verës: kjo ka qënë strategjia e drejtuesve të Juventus
Gjuajtja "virtuale", Balotelli mposht Reus e Fabregas (VIDEO) Mario Balotelli sfidon Cesc Fabregas dhe Marco Reus në një garë që përbëhet nga tre prova: forca në goditje, saktësia dh
Bale apo CR7, kush duhet ti gjuajë goditjet e dënimit? (VIDEO) Dy futbollistët më të shtrenjtë të historisë së futbollit luajnë bashkë te Real Madrid: ish lojtari i Manchester United
"Jemi aty ku donim të ishim" Carlo Ancelotti deklaroi se Real Madrid është në një pozicion shumë të mirë në kampionatin spanjoll pas hapave falsë të
5 dilemat e merkatos në Angli (FOTO LAJM) Merkatoja e janarit ka mbërritur në mesin e rrugës dhe me përjashtim të Chelsea-t që ka zyrtarizuar blerjen e mesfushori
Napoli, ja dy goditjet e janarit (FOTO LAJM) Napoli kërkon të përfocoj mesfushën e saj dhe tekniku spanjoll Rafa Benitez ka përzgjedhur dy lojtarë. Bëhet fjala për J
Serie A, Top 10 goditjet e janarit (FOTO LAJM) Ashtu si në çdo merkato, edhe në këtë të janarit që fillon më 3 janar dhe përfundon më 31, Serie A vlon nga emrat që qar
Kush do të jenë më të kërkuarit e merkatos? (FOTO-LAJM) Ethet e merkatos dimërore po afrohen, edhe 11 ditë na ndajnë nga hapja zyrtarisht e trasferimeve. Skuadrat kanë bërë
Juve me ide të qarta: Ja goditjet e rradhës (FOTO LAJM) Sipas asaj që shkruan sot e përditshmja torineze "TuttoSport", Drejtori i Përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta, i
Milan, 2 goditjet e rradhës për Gallianin (FOTO LAJM) Do të jetë sërish Adriano Galliani pesoni që do të organizojë merkaton e Milanit në janar. Silvio Berlusconi e ka blindu
Nga Menez te Iturbe, Serie A përgatit goditjet e janarit (FOTO LAJM) Edhe pse jemi disa javë para startit të merkatos së janarit shumë klube kanë nisur prej kohësh punën për afrimin në skua