999 rezultate për

goditjen

Të qeshim pak me goditjen e Sergio Ramos-it (VIDEO) Sergio Ramos bëhet sërish objekt humori mes tifozëve. Pas penalltisë së famshme të gabuar ndaj Bayern Munchen në Champio
Juve, ja 12 emrat për merkaton e janarit (FOTO LAJM) Merkatoja e Juventusit nuk ndalet kurrë. Pak ditë pas mbylljes së merkatos së verës, e mbyllur pa "goditjen e madhe" të
Gjykata lë në burg të akuzuarit për sulme kundër dy helikopterëve Gjykata e Shkodrës vendos masën e sigurisë arrest me burg pa afat për Lekë Thanin dhe Fatmir Shpatin, të arrestuar për g
Tifozi futet në fushë dhe gjuan goditjen e dënimit (VIDEO) Një tifoz u arrestua pasi ndërpreu derbin londinez Tottenham-West Ham, i fituar 1-0 nga "Gjelat". Teksa Christian Erikse
Gol me apo pa dashje? (VIDEO) Rolando Aarons, lojtar xhamajkan i Newcastle United, shënoi një gol fantastik në miqësoren që skuadra e tij zhvilloi nda
Liverpool bën goditjen e dytë, vjen Emre Can Liverpool bën goditjen e dytë në merkato. Pas sulmuesit Rickie Lambert që u ble nga Southampton, drejtuesit e "The Reds"
Didi- Carta: Bashkëpunim në goditjen e trafiqeve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Artan Didi takon Shefin e Shtabit të Përgjithshëm të Guardia Di Financa,
Tahiri: Byroja Kombëtare e Hetimit rrit efikasitetin në goditjen e krimit Ministri i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri ka pritur Ministrin e Shtetit të Mbretërisë së Bashkuar për Evropën z. Dav
Juve 9 pikë larg Romës (VIDEO) Juventusi ka mposhtur Interin në Derby D’Italia me rezultatin 3-1. Torinëzët janë të shkëputur në 9 pikë larg vendit të
Chelsea tenton super goditjen e radhës (VIDEO) Mourinho kishte deklaruar se merkato e Chelseat ka përfunduar, por sic duket nuk është ashtu. Përfaqësuesit e Chelsea
Ronaldo i dhuron fanellën por tifozja nuk e fal për goditjen (VIDEO) Në ndeshjen mes Real Madrid dhe Rayo Vallecano, Cristiano Ronaldo godet me top një nga tifozet e skuadrës kundërshtare n
Barça vuan por fiton (VIDEO) Barcelona është fituese me rezultat minimal 1-0 e ndeshjes së sotme në La Liga kundër Espanyol por loja e kampionëve ka
PD: Rama dhe Tahiri përdorin policinë për goditjen e ndërtimeve pa leje Partia Demokratike deklaroi përmes ish-zevendesministrit të Brendshëm Arben Ristani se Kryeministri dhe Ministri i Brend
LSDM: Regjimi në shkatërrim po bën goditjen e fundit Regjimi në shkatërrim po bën goditjen e fundit. Kështu e ka cilësuar Lidhja Social-Demokrate e Maqedonisë, aksionin poli
Schalke 04 kërkon goditjen e madhe Schalke 04 kërkon të bëjë një blerje të madhe pas kualifikimit për në fazën e grupeve të Champions League. Pas rezultate
Tottenham bën goditjen e katërt, por nuk ndalet (FOTO LAJM) Pas Chadli, Soldado dhe Paulinhos, Tottenham bën goditjen e katërt në merkato. Mesfushori Ettiene Capoue kaloi me sukses
Nuk ka fitues nga takimi Trepça - Drenica Trepça e Drenica kanë dominuar nga një pjesë, por në fund kanë ndarë pikët. Ndeshja e luajtur të shtunën në Mitrovicë me
Nishani: Audituesit të mos stepen në goditjen e korrupsionit Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ishte sot i pranishëm në prezantimin e analizës së veprimtarisë së Kontrollit të
Juve bën goditjen e parë Në ambientet e Juventusit këto momente ka arritur një lojtar i ri. Mbrojtësi i Atalantës, Federico Peluso është duke kry
Materazzi: Zidanë më "dhuroi" një Botëror Marco Materazzi, ish-mbrojtësi i Interit dhe kombëtares italiane, ka zbuluar në një intervistë për një emision televiziv