999 rezultate për

goditjen

Milani bën goditjen e parë në merkato Milani duket gjithnjë e më pranë goditjes së parë në merkaton e verës. Sipas portalit belg “sundinfo.be”, kuqezinjtë kan
Në 10 qershor vendimi ndaj Ndreut e Ndokës Në datën 10 qershor, Gjykata e Lartë do të japë vendimin për deputetët Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu, të cilët akuzohen n
Juve kërkon dopio-goditjen nga Palermo (FOTO LAJM) Një ofertë të vetme për paketën ofensive të skuadrës së Palermos. Juventus kërkon të rrëmbejë dy talentet e skuadrës siç
Milan, Berlusconi tenton goditjen Ibrahimoviç Po, Milani po mendon rikthimin e Zlatan Ibrahimoviç me fanellën kuqezi. Dje ka patur një takim kokë më kokë mes agjentit
Shoqërohen 2 tifozë për goditjen e Smajlit, 10 të tjerë në kërkim Pas denoncimit që mbrojtësi i Kukësit Dritan Smajli bëri në Komisariatin e Kurbinit për atë çfarë ndodhi gjatë ndeshjes
12 të arrestuar pas urdhërit të Tahirit për goditjen e krimit Pas një urdhëri të Ministrit të Brëndshëm, Saimir Tahiri, një operacion i mirëorganizuar i policisë ka përfunduar me pra
"France Football": Ja 10 më provokuesit në futboll (FOTO LAJM) Mario Balotelli është quajtur "provokatori më i mirë" nga revista prestigjoze "France Football", e cila ka publikuar një
Të qeshim pak me goditjen e Sergio Ramos-it (VIDEO) Sergio Ramos bëhet sërish objekt humori mes tifozëve. Pas penalltisë së famshme të gabuar ndaj Bayern Munchen në Champio
Juve, ja 12 emrat për merkaton e janarit (FOTO LAJM) Merkatoja e Juventusit nuk ndalet kurrë. Pak ditë pas mbylljes së merkatos së verës, e mbyllur pa "goditjen e madhe" të
Gjykata lë në burg të akuzuarit për sulme kundër dy helikopterëve Gjykata e Shkodrës vendos masën e sigurisë arrest me burg pa afat për Lekë Thanin dhe Fatmir Shpatin, të arrestuar për g
Tifozi futet në fushë dhe gjuan goditjen e dënimit (VIDEO) Një tifoz u arrestua pasi ndërpreu derbin londinez Tottenham-West Ham, i fituar 1-0 nga "Gjelat". Teksa Christian Erikse
Gol me apo pa dashje? (VIDEO) Rolando Aarons, lojtar xhamajkan i Newcastle United, shënoi një gol fantastik në miqësoren që skuadra e tij zhvilloi nda
Liverpool bën goditjen e dytë, vjen Emre Can Liverpool bën goditjen e dytë në merkato. Pas sulmuesit Rickie Lambert që u ble nga Southampton, drejtuesit e "The Reds"
Didi- Carta: Bashkëpunim në goditjen e trafiqeve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Artan Didi takon Shefin e Shtabit të Përgjithshëm të Guardia Di Financa,
Tahiri: Byroja Kombëtare e Hetimit rrit efikasitetin në goditjen e krimit Ministri i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri ka pritur Ministrin e Shtetit të Mbretërisë së Bashkuar për Evropën z. Dav
Juve 9 pikë larg Romës (VIDEO) Juventusi ka mposhtur Interin në Derby D’Italia me rezultatin 3-1. Torinëzët janë të shkëputur në 9 pikë larg vendit të
Chelsea tenton super goditjen e radhës (VIDEO) Mourinho kishte deklaruar se merkato e Chelseat ka përfunduar, por sic duket nuk është ashtu. Përfaqësuesit e Chelsea
Ronaldo i dhuron fanellën por tifozja nuk e fal për goditjen (VIDEO) Në ndeshjen mes Real Madrid dhe Rayo Vallecano, Cristiano Ronaldo godet me top një nga tifozet e skuadrës kundërshtare n
Barça vuan por fiton (VIDEO) Barcelona është fituese me rezultat minimal 1-0 e ndeshjes së sotme në La Liga kundër Espanyol por loja e kampionëve ka
PD: Rama dhe Tahiri përdorin policinë për goditjen e ndërtimeve pa leje Partia Demokratike deklaroi përmes ish-zevendesministrit të Brendshëm Arben Ristani se Kryeministri dhe Ministri i Brend