999 rezultate për

goditjen

Berati nën lupë, policia monitorim nga toka e ajri (VIDEO) Policia e Beratit, ne Plan Operacional për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e kultivimit dhe trafikimit të lëndëve
Milani bën goditjen e tretë në merkato, projektohet edhe një tjetër Pas blerjes së Musacchio dhe Kessie, Milani bën gati një tjetër goditje në merkato. Bëhet fjalë për mbrojtësin zviceran
Juventus bën goditjen e parë të madhe në merkato, vjen konfirmimi Juventus bën goditjen e parë të madhe në merkaton e verës. Pak ditë para finales së Ligës së Kampionëve është konfirmuar
United bën goditjen e parë në merkaton e verës (FOTO) Interi është në pritje të ardhjes së trajnerit të ri, Lucciano Spalleti, ndërkohë që vijon aktiv të jetë në merkato, kr
Samanta, gati për “goditjen” e radhës (FOTO) Nuk ka shumë kohë që ka publikuar duetin e suksesshëm me reperin 2Ton, por mesa duket këngëtarja Samanta Karavella nuk d
Milan bën goditjen e parë të madhe në merkaton e verës Milani po merr formë, teksa gjithçka nis nga mesfusha. Franck Kessie do të luajë për kuqezinjtë sezonin e ardhshëm, ndër
Basha nuk ndalet, premton “goditjen” finale për Ramën Kryedermokrati Lulzim Basha gjatë fjalës para protestuesve deklaroi se nuk e njeh më “republikën e vjetër” dhe njoftoi v
Gruevski do marrë 'goditjen' e fundit, ja plani i Yee Ambasada e SHBA-ve në Shkup ka bërë ne dije se Hoyt Brian Yee, zёvendёs ndihmёs sekretari i shtetit p&
Xavi zbulon goditjen bombë që do të bëjë Guardiola në merkato Xavi Hernandez edhe pse prej kohësh është larg Guardiolës, e njeh mjaft mirë. Mesfushori spanjoll ka zbuluar së fundmi d
Ja raketat që SHBA-ja përdori kundër Sirisë (FOTO LAJM) Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka urdhëruar goditjen e një baze ushtarake në Siri, ku për
Juventus bën goditjen e parë në merkato, kryen vizitat mjekësore (FOTO) Juventus bën goditjen e parë për sezonin e ardhshëm. Bardhezinjtë pak minuta më parë kanë publikuar fotot e mbërritjes p
Një vezë në ditë parandalon goditjen në tru! Revista “American College of Nutrition”(në SHBA) ka publikuar studimin më të ri, sipas të cilit konsumimi i një veze në
Skënderbeu bën goditjen e madhe, Ergys Kaçe transferohet në Korçë Skëndërbeu gjatë merkatos po tregohet shumë aktiv dhe synimi i tij është të realizojë perforcimet para nisjes në fazën p
Ahmeti: Demarkacioni pësoi goditjen e fundit shkencore Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka deklaruar në rrjetin social "Facebook" se sot versioni i demarkacion
Chelsea bën goditjen e radhës në merkato Chelsea bën goditjen e radhës në transferimet e verës, pas blerjes së sulmuesit Batshui. Antonio Conte në sezonin e ri d
Pogba sherr me dy shokë të skuadrës pas humbjes Paul Pogba nuk e ka kapërdirë dot humbjen e Francës mbrëmë ndaj Portugalisë. Pas takimit ai ka shkëmbyer fjalë të ashpra
United bën goditjen e parë, Ibra ribashkohet me Mourinhon Zlatan Ibrahimoviç shumë shpejt do të bëhet një futbollist i Manchester United, teksa ai pritet të nënshkruajë para Kamp
Zyrtare/ Guardiola bën goditjen e parë në merkato (FOTO) Pep Guardiola ka bërë goditjen e parë në merkaton e verës për sezonin e ardhshëm. "Qytetarët" kanë siguruar shërbimet e
Inter bën goditjen e parë në merkato (FOTO) Inter nuk humbet kohë nga hapja e merkatos duke kryer transferimin e parë. Goditja e zikaltërve është Caner Erkin, i cil
Atletico merr goditjen e parë para finales, refuzohet "hajmalia" Atletico ka marrë goditjen e parë përpara finales së Ligës së Kampionëve ndaj Realit. Drejtuesit e "Los Colchoneros" kan