999 rezultate për

goditjen

Barcelona dhe talenti që e ka nisur më mirë se Messi Barcelona është mësuar që të rrisë talente të mëdhenj, ndonëse José Arnaiz është 22-vjeçar dhe debutimin me skuadrën e p
Këto janë shenjat që paralajmërojnë goditjen në tru, mos i injoroni Goditja në tru shkaktohet nga ndërprerja e qarkullimit të gjakut në tru. Për fat të keq, kjo është arsyeja e katërt më e
Milinkoviç u tradhëtua nga ajo që sezonin e kaluar e bëri krenar E premtja e zezë e Milinkovicit. Humbja e kësaj të premteje rezultoi dhe fundi i trajnerit serb në krye të Kukësit, që i
Juventus dëshiron goditjen e dyfishtë në Madrid Juventusi është interesuar për dyshen madrilene, Dani Ceballos dhe Mateo Kovacic. Sipas TuttoSport, një nga prioritet
Krimet e Rënda heqin dorë nga ngjarja goditjen e makinës së policisë Prokuroria e Krimeve të Rënda ka shpallur moskompetencë për hetimin ndaj katër personave, të cilët u arrestuan si autorë
Zbarkimi në "Santa Quarantën" e Balilit, policia jep detaje Ditën e sotme Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur sekuestron preventive sot për kompleksin "Santa Quaranta" në pro
Rama merr goditjen e radhës, Braçe shpërthen keq për Vettingun Erjon Braçe si rrallë herë më parë ka shpërthyer kundër Ramës dhe zhvillimeve të fundit në lidhje me procesin e Vettingu
5 shenjat që paralajmërojnë goditjen në tru Goditjet në tru ndodhin kur një zonë e trurit privohet nga rrjedhja e gjakut dhe oksigjenit. Qelizat në atë zonë të trur
Bregu i jep goditjen e fundit Bashës: Turp, e cove PD drejt humnerës Majlinda Bregu ka reaguar ashpër pas shitjes së dy votave të PD mbrëmë në Kuvend ku Gramoz Ruçi u votua kryetar Kuvendi.
Zidane: Nuk jam krenar për goditjen ndaj Materazzit, do e ndryshoja po të mundja Kampioni i botës me Francën në vitin 1998 ka shprehur keqardhjen për atë që ndodhi në Gjermani në finalen e Kupës së Bot
Sonte në Santiago Bernabeo zhvillohet "kryefjala e eleminatoreve", ja formacionet e mundshme Një ndeshje e tillëme padurim do mund të pritej dhe në gjysmëfinale apo finale të botërorit. Por ja që shorti të dhuron
Selena Gomez i jep goditjen e fundit Justin Bieber Historia e dashurisë mes justin Bieber dhe Selena Gomez padyshim që ishte një nga lidhjet më të diskutuara dhe polemike
Fassone dhe Mirabelli po mendojnë për super goditjen e sulmit Sipas QS, Fassone dhe Mirabelli, krijuesit e Milanit të ri, po mendojnë për ardhjen e një sulmuesi super të madhe në San
Interi bën goditjen e parë në këtë merkato Milan Skriniar, është blerja e parë në epokën e Spalletit në krye të Interit. Mbrojtësi sllovak ka kryer testet mjekësor
Gërdeci hakmerret rëndë, i jep goditjen e fortë PD-së Partia Demokratike ka pësuar një humbje të thellë që pasqyrohet nga numërimi i më shumë se gjysmës së kutive. Një nga go
Milani nuk ndalet në merkato, bën gati goditjen e radhës Milani është shumë pranë një tjetër blerje të rëndësishme në merkato,, teksa ka arritur akordin përfundimtar me Andrea C
Moggi bën goditjen e parë për Partizanin, sjell një serb Partizani sot nis javën e dytë përgatitore për turin e parë paraelimintaor të Ligës së Europës. Zyrtarisht skuadra është
Një "follow" në Instagram zbulon goditjen e radhës së Juventusit Një "ndjekje" në Instagram nuk mund të jetë një provë, por është shumë domethënëse për të ardhmen e Douglas Costës. M
Skënderbeu zyrtarizon goditjen e parë ne merkato Donjet Shkodra është goditja e parë e madhe e merkartos së verës për Skënderbeun. Klubi korcar zyrtarizoi marrëveshjen m
Barcelona bën goditjen e parë të madhe në merkao, arrihet marrëveshja Barcelona është shumë pranë transferimit të mbrojtësit të Arsenal, Hector Bellerin. Sipas asaj që shkruajnë mediat spanj