999 rezultate për

goditjen

Rama merr goditjen e fortë nga Gjermania: Nuk hapen negociatat! Kryetari i Komisionit parlamentar për çështjet e Bashkimit Europian në Bundestag ka takuar dje kryeministrin Edi Rama gj
Shikoni edhe njëherë goditjen me thembër të Gareth Bale (VIDEO) Gareth Bale ishte shumë afër për ta shënuar një prej golave më të bukur në UEFA Champions League. Por, fatkeqësisht g
KULISAT/ Mori të gjitha pushtetet, tani princi saudit do të bëjë goditjen finale Pasi mori në duar të gjithë pushtetin në Mbretërinë e Arabisë Saudite, princi i kurorës Muhamed bin Salman tashmë do të
Juventusi tenton goditjen e dyfishtë nga spanjollët e Atletico Madridit Media spanjolle ka lëshuar dje një bombë merkatoje, e cila ndoshta mund të justifikojë apo t’i japë më shumë kthjelltësi
Rama merr goditjen e fortë, e braktisin edhe të "vetët" Partia për Drejtësi Integrim dhe Unitet, e cila deri dje ishte aleate e qeverisë së majtë ka dalë kundër vendimit të kry
Kosova i jep goditjen e rëndë Edi Ramës, 50 biznese bojkotojnë importin Rreth 50 biznese të ndërtimit nga Kosova kanë vendosur që ta bojkotojnë “Rrugën e Kombit” pas tarifave për kalimin e aut
Donald Trump i jep goditjen e rëndë Putinit Gjashtëdhjetë diplomatë rusë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë përjashtuar si kundër përgjigje ndaj Rusisë për hel
Roma po mendon për goditjen e madhe tek Reali i Madridit Drejtori sportiv i Romës, Monchi dëshiron të gjejë yje të rinj dhe të talentuar që mund të përforcojnë mesfushën e Romës
Mourinho mendon edhe goditjen e radhës nga Chelsea, është William Sipas The Sun, Mourinho dhe Djajtë e Kuq dëshirojnë të nënshkruajë me Willian të Chelseas në afatin kalimtar të verës.
Liverpool gjen portierin e ri, ka gati 40 mln euro Liverpool duket se e ka gjetur portierin e ri dhe sipas Jurgen Klopp ai duhet një lojtar që e njeh mirë Premier League.
Drejt një partie të re, Topalli i jep goditjen e radhës Bashës Jozefina Topalli, ish-deputetja e PD, e ka akuzuar sërish kryetarin e opozitës, Lulzim Bashën, se ai po thellon ndarjen
Igli Tare fillon punën për goditjen e radhës Fabian Ruiz është synimi i radhës për Igli Taren. Ai e ka shënjestruar talentin e Real Betisit si goditjen e ardhshme pë
Partia fituese në Itali merr goditjen e parë (VIDEO) Ata janë fituesit e këtyre zgjedhjeve duke kryesuar me vota në rang partish, por duket se do t'a kenë shumë të vështirë
Ministria e Drejtësisë: Sot rendi juridik mori goditjen e rëndë nga politika Ministria e Drejtësisë, përmes një reagimi thotë se ka përcjellë me vëmendje zhvillimin e sotëm të vazhdimit të seancës
Luana jep goditjen e fundit, pas këngës dhe moderimit i hyn biznesit E ndjekim Luanën në Instagram, e dimë që po punon me projekte të reja në muzikë, ashtu siç e dimë që është shumë e impen
Teuta pret mbylljen e merkatos për të bërë goditjen e madhe Një përforcim i fundit për Teutën. Masahudu Alhassan për të blinduar mbrojtjen. Klubi durrsak ka siguruar shërbimet e nj
Kukësi "goditjen" e madhe e bën në minutat shtesë Kukësi zyrtarizon goditjen e madhe në sulm. Amido Balde firmosi me kampionët në fuqi, ku do të luajë për pjesën e mbetur
Shkëndija zyrtarizon goditjen e radhës për merkaton e janarit Shkëndija e Tetovës konfirmon zyrtarisht blerjen e mbrojtësit nigerian Alma Abbo Wakili. 21-vjeçari vjen nga Trakai i Li
Lufta e tankeve, Gjermania i jep goditjen e fortë Turqisë pas operacionit në Siri (FOTO LAJM) Përdorimi i tankeve të prodhimit gjerman "Leopard I" nga turqit në operacionin "Dega e Ullirit" në Siri ka acaruar jo pa
Partizani bën goditjen e radhës në merkato Ekipet e Superligës po garojnë me njëra tjetrën jo vetëm në fushë por dhe në merkato. Zyrtarizimi i fundit ka ardhur nga