999 rezultate për

goditjen

Juventusi bëhet gati për goditjen e radhës ndaj Real-it falë mesazheve të CR7 Cristiano Ronaldo, ylli i Juventus do në Torino mbrojtësin e Real Madridit, Marcelon. Të dy janë në kontakt të vazhduesh
Marotta bën goditjen e parë, transferon te Interi talentin brazilian (FOTO LAJM) Giuseppe Marotta po kërkon të përforcojë Interin me talente, por për këtë i duhet të sakrifikojë lojtarë të ekipit, shkr
Çmendet Muller, bën goditjen horror në fushë (VIDEO) Sulmuesi i Bayernit të Mynihut, Thomas Muller, ne ndeshjen Ajax- Bayern Munich ka bërë një ndërhyrje të shëmtuar dhe të
Përplasje mes gjigantëve të TV për Xhisielën, Fevziu i jep goditjen e rëndë Eni Vasilit Që mëngjesin e sotëm, Eni Vasili tregoi se Xhisiela Maloku, personazhi më i komentuar i këtyre ditëve, do të ishte e ftu
Barcelona gati të bëjë "goditjen" e madhe në Janar Edhe pse merkatoja është mbyllur në Europë, Barcelona nuk heziton që të skanojë lojtarët për në merkaton e ardhshme.
Zyrtare: Reali bën goditjen e madhe në merkato Real Madrid ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit Mariano Diaz, nga Lyon. Në një deklaratë të publikuar në rrjetet
Perez përgatit goditjen e madhe, zëvendësuesi i Ronaldos vjen nga PSG-ja Largimi i Cristiano Ronaldos ka lënë një vend bosh në formacionin e Realit të Madridit dhe tifozët shpresojnë ende në nj
Zyrtare: Inter bën goditjen e madhe në merkato Interi ka bërë një merkato shumë të mirë këtë verë duke marrë disa lojtar shumë cilësor. I fundit i cili është zyrtar
Zyrtare: Chelsea bën goditjen 80 milion euroshe Pas spekulimeve të djeshme se Chelsea i kanë ofruar Athletic Bilbaos 80 milionë euro për t’i siguruar shërbimet e portie
Rënia e Vllaznisë, Gjoka: Nuk e meritoja goditjen as unë as skuadra Që të shikojmë Ernest Gjokën në drejtimin e një skuadra futbolli duhet të presim edhe për pak kohë. I ftuar në “Ora N
Super Neuer, çfarë rasi humbet Suedia (VIDEO) Manuel Neuer e ka shpëtuar Gjermanisë nga pësimi i golit duke e pritur goditjen e Marcus Berg. Pas vetëm 13 minutave
Meksika fiton pastër ndaj Koresë së Jugut, kualifikohet në fazën tjetër të Botërorit (VIDEO) Meksika ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Koresë së Jugut me rezultatin e përgjithshëm 0-2 në "Rost
Roma bën goditjen e parë në merkato, nënshkruan me talentin kroat Roma ka njoftuar se ka bërë goditjen e parë zyrtare në këtë merkato. Lojtari i ardhur në kryeqytet është Ante Koric, që
Rama merr goditjen e fortë nga Gjermania: Nuk hapen negociatat! Kryetari i Komisionit parlamentar për çështjet e Bashkimit Europian në Bundestag ka takuar dje kryeministrin Edi Rama gj
Shikoni edhe njëherë goditjen me thembër të Gareth Bale (VIDEO) Gareth Bale ishte shumë afër për ta shënuar një prej golave më të bukur në UEFA Champions League. Por, fatkeqësisht g
KULISAT/ Mori të gjitha pushtetet, tani princi saudit do të bëjë goditjen finale Pasi mori në duar të gjithë pushtetin në Mbretërinë e Arabisë Saudite, princi i kurorës Muhamed bin Salman tashmë do të
Juventusi tenton goditjen e dyfishtë nga spanjollët e Atletico Madridit Media spanjolle ka lëshuar dje një bombë merkatoje, e cila ndoshta mund të justifikojë apo t’i japë më shumë kthjelltësi
Rama merr goditjen e fortë, e braktisin edhe të "vetët" Partia për Drejtësi Integrim dhe Unitet, e cila deri dje ishte aleate e qeverisë së majtë ka dalë kundër vendimit të kry
Kosova i jep goditjen e rëndë Edi Ramës, 50 biznese bojkotojnë importin Rreth 50 biznese të ndërtimit nga Kosova kanë vendosur që ta bojkotojnë “Rrugën e Kombit” pas tarifave për kalimin e aut
Donald Trump i jep goditjen e rëndë Putinit Gjashtëdhjetë diplomatë rusë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë përjashtuar si kundër përgjigje ndaj Rusisë për hel