999 rezultate për

goditjen

Pas Coutinhos Bayern Munich bën goditjen tjetër në merkato Bayern Munich po i bën lëvizjet e forta në fund me sa duket. Pas zyrtarizimit të Philippe Coutinhos nga Barcelona, ka
Facbook merr goditjen drastike pasi shpërndau të dhënat personale Rregullatorët amerikanë kanë miratuar një gjobë rekord prej 5 miliardë dollarësh ndaj Facebook për të zgjidhur një heti
Chelsea bën goditjen e dytë në merkato Chelsea është shumë pranë blerjes përfundimatre të Mateo Kovacic për 50 milion euro nga Reali i Madridit. Kovacic pri
Ylber Ramadani kërkon falje për goditjen e fanelës me këmbë Futbollisti i kombëtares Ylber Ramadani, kërkon ndjesë për goditjen e fanelës me këmbë pas shënimit të golit. Ai theksoi
Kosova, e kërcënuar nga gjarpri i shtëpisë: Thaçi merr goditjen e radhës Ish-ambasadori i Shqipërisë që kishte shërbyer në Prishtinë, Islam Lauka, thotë se Kosova është e rrezikuar nga gjarpri
Juventusi gati të bëjë goditjen e madhe në merkato, arrin akordin me yllin e Seria A Mesfushori i Lacios, Sergei Milinkoviç-Saviç, nuk ka mundur të përsëritë sezonin e kaluar ku ishte protagonisti i një se
Prokororia jep detaje për goditjen e grupit të fajdexhinjve Prokuroria Themelore në Prishtinë ka bërë të ditur se dy persona të dyshuar për kryerjen e veprave penale “Fajde” dhe “D
Interi kryen goditjen e madhe në merkato, pranë yllit të Manchester City-t Interi po mendoon të përforcohet për sezonin e ardhshëm në mbrojtje. Zikaltrit duket se kanë nisur herët merkaton kë
E përfunduar, Reali bën goditjen e dytë Reali i Madridit do të kryejë një fushatë të jashtëzakonshme përforcimesh këtë verë dhe përforcimi i parë ka ardhur, sip
Alisson dëshmon reflekse të rralla, pret goditjen e Van Dijk pa shikuar (VIDEO) Gjatë përgatitjeve për ndeshjen e mbrëmshme kundër Huddersfieldit, Alisson Becker i dëshmoi reflekset e tij të jashtëzak
Super Strakosha, i mohon golin nga penalltia Udineses (VIDEO) Lazio po fiton 2-0 kundër Udinese-s në shtëpi falë golave të Caicedo (21') dhe autogolit të Sandro (24'), por edhe falë
Berisha nxjerr videon: Polici goditi në fytyrë protestuesin e shtrirë në tokë Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar nëpërmjet një videoje duket Policia që vazhdon i hedh ujë me presion një pers
Arrihet akordi, Zidane bën goditjen e parë Zinedinë Zidane u rikthye tek Reali më synimin për të fituar sërish së bashku trofe. Kshtu për sezonin e ardhshëm Re
Godet kundërshtarin, por thyen këmbën e tij (VIDEO) Një dëmtim horror është regjistruar në sfidën e MMA mes Asinal dhe Bukiçou, por ky i fundit theu këmbën pasi goditi kund
Nuk hoqi taksën, Kosova merr goditjen e parë nga SHBA Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrahman Rama, ka njoftuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një le
Tare bën goditjen e fortë, Zhegrova kalon tek Lazio? Igli Tare është një ndër drejtorët sportiv më të mirë në Serinë A. Vlonjati ka afruar shumë emra të njohur të shqipër
Milani kryen goditjen e madhe, pranë zyrtarizimit të bomberit të Serisë A Krzysztof Piatek është shumë pranë transferimit te Milani. Presidenti i Genoas Enrico Preziosi i ka ndezur dritën jeshil
Efekti Morotta, Interi kryen goditjen e madhe me parametra zero Antoni Valencia në fund të këtij sezoni di ti thotë lamtumirë Manchester United. Sipas Mirror, futbollisti nga Ekuado
Barcelona realizon goditjen e madhe, brenda 48 orëve mbyll akordin me yllin e Ajaxit Në Spanjë e bëjnë të sigurtë kalimin e Frankie De Jong te Barcelona. Gjithashtu thuhet se Brenda 48 orëve të ardhmshme k
Marotta realizon goditjen e madhe, arrin akodin me mbrojtësin e Atletico Madridit (VIDEO) Interi i ri, i drejtuar tashmë nga Beppe Marotta, ka bërë goditjen e parë për të ardhmen. Sipas Sky Sport në Itali,