999 rezultate për

goditja

Autopsia, Olldashi ndërroi jetë nga goditja në kokë Zbardhet raporti i Mjekësisë Ligjore, për aksidentin e ish-deputetit Sokol Olldashi. Sipas ekspertizës në trupin të ndje
Ronaldinho rikthehet me golazo nga dëmtimi (VIDEO) Ronaldinho vazhdon ti dërgojë sinjale të forta të forta trajnerit të Brazilit Luiz Felipe Scolari në lidhje me grumbulli
Balo-show, golazo nga goditja e dënimit (VIDEO) Mario Balotelli rikthehet një i madh në fushën e lojës. Sulmuesi i Milanit e mori për dore skuadrën në transfertën e Liv
Llorente hero në fund (VIDEO) Juventus ka gjetur fitoren minimale në minutën e fundt në ndeshjen me Udinezen dhe heroi ishte Llorente. Ndeshja u do
Goditja më bërryl, Davids gjakos Wright (VIDEO-FOTO) Holandezi Edgard Davids shquhet për ndërhyrjet e tij të ashpra. Trajneri i skuadrës angleze Barnet u përjashtua në ndesh
Goditja e dënimit, skema më komike që keni parë (VIDEO) Dy minuta para mbylljes së ndeshjes në futbollin e sallave kundër Amerikës së Jugut skuadra me uniformë të kuqe e Club 1
Kaos apo gjeniale? Goditja e dënimit më brilante (VIDEO) Goli i shënuar nga skuadra e Rot-Weiss Essen në kategorinë e katërt gjermane është me të vërtetë fantastik. Gjithçka ka
Goditja e dënimit që të thyen dhëmbët (FOTO-VIDEO) Goditja e dënimit që ekzekutoi Lorenzo Insigne në ndeshjen Napoli-Borussia Dortmund ka shkaktuar shumë dhimbje tek Borus
Goditja e presidentit të Skënderbeut: Do dorëhiqem, nuk vazhdohet me këtë futboll Presidenti i klubit të Skënderbeut, Ardian Takaj planifikon të tërhiqet nga ky sport. Duket se shkak është bërë goditja
Wenger në sulm: Pas Ozil ja dhe goditja Suarez Pas goditjes Mesut Ozil Arsenal shikon tashmë nga merkatoja e janarit. Sipas tabloidit britanik "Daily Mirror", pas tent
Etrit Berisha, goditja e rradhës për Monaco? Radamel Falcao, Eric Abidal, Joao Moutinho dhe... Etrit Berisha. Sipas suedezes "Sportbladet", klubi super i pasur i Pri
Goditja më e madhe për Milanin është Balotelli Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri gjatë një konference për shtyp u foli këtë të hën në lidhje me objektivat e tij
Goditja e Tares, vjen Felipe Anderson Një tjetër goditje e Igli Tares në merkaton e Lazios. Drejtori sportiv i bardhekaltërve ka arritur më në fund të siguroj
Villa dhe porta e vogël, goditja është kirurgjikale (VIDEO) Stërvitja e një futbollisti profesionist mund të bëhet edhe kështu: sfida të vogla "të pamundura" si ajo e shënimit në n
Hagi Jr, bëmë baba të të ngjaj (VIDEO) Këmba nuk është e njëjta, pasi i ati gjuante me të majtën, por vizioni për golin nga goditja e dënimit duket se është id
Goditja e Mou, Schurrle te Chelsea për 26 milionë (VIDEO) Chelsea është pranë finalizimit të goditjes së parë të madhe në merkaton e verës. Jose Mourinho do të ketë shumë shpejt
Aksident në Tiranë, plagoset drejtuesi i mjetit Një aksident me poasojë plagosjen e një personi ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së enjte në rrugën “Bard
Gol nga goditja e këndit (VIDEO) Një korne e dërguar në rrjetë nga Gabriel. Lojtari i Flamengos ka shënuar nga goditja e këndit në transfertën që Flameng
Supergol nga Andrea Pirlo (VIDEO) Italia fitoi dje në mbrëmje miqësoren përballë modestëve të San Marinos me rezultatin 4-0. Goalt e ndeshjes u shënuan ng
Carvalho, goditja e rradhës e Monacos Ricardo Carvalho është zyrtarisht futbollist i Monacos. Skuadra franceze dhe Real Madrid kanë rënë dakord për transferim