999 rezultate për

goditja

Fluturimthi nga këndi, ja kryevepra e japonezit (VIDEO) Daigo Nishi ka shënuar përballë Sanfrecce Hiroshima ndoshta golin më të bukur të karrierës së tij. Mbrojtësi japonez i K
Goditja e rradhës, Romulo te Juventus (FOTO LAJM) Romulo, blerja e pestë e Juventus gjatë kësaj merkatoje vere pas Morata, Evra, Pereyra dhe Coman, po kryen vizitat mjekë
Golz: Goditja nga ajri i "Boeing 777", thuajse e pamundur (FOTO-LAJM) Goditja nga ajri i avionit “Boeing 777” është thuajse e pamundur për Alexandr Golz, gazetarin ushtarak rus dhe kryeredak
Goditja e dënimit më e keqe në historinë e Botërorit (VIDEO-FOTO) Thomas Muller është njeriu kryesor i Gjermanisë por në ndeshjen kundër Algjerisë, performanca e tij ishte e dobët, marko
Neymar show në stërvitje: "biçikletë" dhe gol nga korneja (VIDEO) Në vigjilje të ndeshjes me Kamerunin, Beymar dhuron spektakël gjatë stërvitjes më të fundit me Brazilin. Ylli i Barcelon
Bernard Berisha, goditja më e fundit e Skënderbeut Skuadra kampione e Superligës së Shqipërisë, Skënderbeu, nuk ndalet në merkato. Presidenti i korçarve Ardian Takaj ka në
Zyrtare: Michael Agazzi te Milan Klubi i Milanit njofton nëpërmejt faqes së tij zyrtare në internet se ka marrë Michael Agazzin, portierin 29-vjeçar, që
Kyoto Sanga, goditja e dënimit më "e çmendur" në botë (VIDEO) Taktikat, gjithnjë e më shumë po i zë vendin talentit në futbollin modern. Udhëzimet e trajnerëve janë të padiskutueshme
Plaku: Sulmi me antitank, mesazh kërcënues Kryetari i komunës së Farkës, Fatbardh Plaku, e konsideron si një mesazh kërcënues sulmin me antitank të banesës së tij
Goditja show e Messit, efekti është fantastik (VIDEO) Me këtë gjuajtje fantastike Messi mundi të shënojë, në minutën e 24 të pjesës së parë dhe duke i dhënë avantazhin e dyfi
Alaba-show, supergol dhe festë si surfist (VIDEO) Alaba-show në stërvitje. Mëngjarashi austriak i Bayern Munchen fillimisht shënon një gol fantastik nga goditja e dënimit
Alban Meha Show, dopietë në fitoren e Paderborn (VIDEO) Vijon shkëlqimi i Alban Mehas në Bundesligën e dytë gjermane. Mesfushori i Kombëtares kuqezi ka shënuar edhe në ndeshjen
CR7 i Shqipërisë vazhdon të shënojë (VIDEO) Alban Meha vijon të shkëlqejë në Bundesligën 2. Shqiptari i paderborn ka shënuar golin e tij të tretë në tre ndeshjet e
Skema perfekte e Boca-s, goditja e dënimit është show (VIDEO) Katër prekje për një gol. Dhe kundërshtarët që rrinë duke parë. Ka funksionuar në perfeksion skema e goditjes së dënimit
Bundesliga, Leverkusen blindon vendin e dytë (VIDEO) Lojën e bën Borussia Monchegladbach por tri pikët i merr Bayer Leverkusen. Në ndeshjen hapse të javës së 20 të Bundeslig
Gati goditja e rradhës, Armero pranë Milanit Pablo Armero është shumë pranë Milanit. Pasi kanë siguruar Adel Taarabt, drejtuesit kuqezinj janë hedhur në sulm për të
Goditja e rradhës, Nani pranë Interit Interi është duke provuar një lëvizje të momenteve të fundit në merkato, teksa mësohet se drejtuesit zikaltër kanë konta
Interi shumë pranë Osvaldos Interi besohet se është shumë pranë transferimit të Pablo Osvaldos nga Southamptoni. Sulmuesi italian është shumë pra
Del Piero nuk e harron "zakonin" e vjetër (VIDEO) Sydney nuk i majftoi goli i Alessandro Del Pieros për të shmangur humbjen në shtëpi përballë Brisbane Roar. Ish kapiteni
Super-Januzaj, driblim alla-Neymar (VIDEO) Adnan Januzaj bëri debutimin e tij në Champions League në ndeshjen e djeshme përballë Shakhtar Donetsk. Talenti 18-vjeça