999 rezultate për

goditja

Kjo është Claudia Sanchez, "goditja" e fundit e CR7-ës (FOTO LAJM) Mediat portugeze flasin gjithmonë e më tepër për një romancë dashurie mes Cristiano Ronaldos dhe modeles spanjolle Claud
Vjen goditja e madhe e Juves në merkato Juventusi më në fund ka gjetur akordin për transferimin e Julian Draxler në Torino. Kampionët e Italisë e ndjekin prej k
Mashtrojnë gjyqtarin nga goditja e këndit dhe shënojnë (VIDEO) Një gol i shënuar në kampionatin MLS në Amerikë ka nxitur debate të shumta për rregullsinë e saj. Në ndeshjen që u zhvil
Goditja e Juves në merkato, nesër vjen firma Juan Cuadrado është një futbollist i Juventusi. Lojtari i Chelseat do të transferohet në formë huazimi teksa nesër do të
Zbulohet goditja sekrete e Van Gaal-it Manchester United nuk e ka thënë fjalën e fundit në merkato. Pasi humbën Pedron, i cili u “rrëmbye” me një operacion Bli
Magjia e Shkëmbit, çmendet komentatori anglez (VIDEO) E kemi parë më herët nga emra të mëdhenj të futbollit botëror, por dje e bëri edhe Blendi Shkëmbi. Kapiteni i Skënderbeu
Gashi nuk ndalet, shënon dhe nga goditja e dënimit (VIDEO) Shkëlzen Gashi shkëlqen në fitoren 3-2 të Baselit ndaj Grasshopers-it. Sulmuesi i kombëtares shqiptare arriti të gjente
Vjen dhe goditja e tretë në merkato për Flamurtarin Flamurtari është mjaft aktiv në merkato. Klubi vlonjat siguroi shërbimet e mesfushorit kosovar, Ylli Hoxha, i cili u nda
Zbulohet goditja e radhës te Barcelona (FOTO LAJM) Barcelona nuk ka ndërmend të ndalet. Lionel Messi, Neymar, Luis Suarez duket se nuk i mjaftojnë katalanasve. Kampionët e
Imazhe mahnitëse nga goditja e rrufesë (FOTO LAJM) Në histori thuhet se rrufeja nuk godet dy herë në të njëjtin vend, prandaj nëse arrijmë të shohim goditjen e saj do të j
Në 10 qershor vendimi ndaj Ndreut e Ndokës Në datën 10 qershor, Gjykata e Lartë do të japë vendimin për deputetët Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu, të cilët akuzohen n
Dade: Opozita nuk është ngritur që nga goditja në 23 qershor Deputetja socialiste Arta Dade, i është përgjigjur opozitës se gjen shkak për t'iu rikthyer operacionit në Lazarat, duke
Radamel Falcao mund të jetë "goditja" e Milanit të ri Në pritje të kalimit të aksioneve të Milanit nga ana e Silvio Berlusconit te manjati indonezian Bee Taechaubol në Itali
Edhe në Kosovë shënohen gola alla Pirlo (VIDEO) Menton Zhdrella ka qënë autor i një goli shumë të bukur në ndeshjen mes Prishtinës dhe Dritës. Në minutën e 54-të rea
Pas një viti CR7 shënon nga goditja e dënimit (VIDEO) Edhe pse Cristiano Ronaldo është një makinë e vërtetë golash kishim muaj që nuk kishim parë një gol të tijin nga goditja
Angli-Norvegji, ndeshja që zgjati 18 sekonda (VIDEO) Dje në Belfast kombëtaret e femrave të Anglisë dhe Norvegjisë zbritën në fushën e lojës për të luajtur 18 sekondat e nde
Shikoni si e pësoni kur bëni selfi në çdo vend (VIDEO) Selfie është një fiksim që shumë individ tashmë janë të prekur. Në çdo moment dhe kudo që ndodhen personat tashmë janë t
Tifozët e Laçit: Goditja ndaj Smajlit nuk ka qënë aq tragjike (VIDEO) Ndeshja mes Laçit dhe Kukësit që përfundoi në shifrat 2-1 për vendasit solli edhe një episod të shëmtuar. Gjithçka u pri
Goditja e 27-vjeçarit shqiptar më e fortë se e Klitçkos Rreth 434 kilogramë ishte goditja e dorës së djathtë e 27-vjeçarit shqiptar që e tregoi matësi i boksit javën e kaluar n
Goditja e Bale trullos Isco-n (VIDEO) Futbollisti uellsian i Real Madrid, Gareth Bale, shtrin në fushë shokun e tij të skuadrës, Isco. Gjithçka ka ndodhur