999 rezultate për

goditja

Rikthehet Joleza Koka, ja “goditja” e radhës Ish-kryetarja e njohur e FRESSH-it, e cila mbahet mend vetëm për gafat e saj, kësaj here është rikthyer por duke sulmuar
Listës për Fabinhos i shtohen dhe dy ekipe Atletico dhe PSG shkojnë pas Fabinhos. PSG po bisedon me lojtarin e Monakos Fabinho. Parisjenëve dëshirojne ta nënshk
"Goditja në PDK", këto figura të rëndësishme mbetën jashtë Kuvendit Jashtë Kuvendit të Kosovës do të mbesin edhe disa figura shumë të rëndësishme politike të PDK-së, të cilët kanë mbajtur
Goditja e fundit për LSI, Rama: Mos bini në batakun e tyre! Kryeministri Edi Rama dhe Partia Socialiste I ka mbyll njëher e mirë marrëdhëniet me LSI. “Misioni i LSI-së ka mbaruar b
Grupet e gjakut të cilat rrezikohen nga goditja në zemër Grupi i gjakut të njerëzve lidhet në mënyrë të drejtëpërdrejtë me funksione të caktuara të trupit. E përditshmja dai
Pakti Rama-Basha, vjen goditja e parë e fortë për Ilir Metën Presidenti i zgjedhur Ilir Meta shkoi në zyrën e Berishës pa deklaratës publike mes dy liderëve Basha dhe Rama dje pas m
Goditja finale për Shqipërinë, shumica e call center-ave nuk sjellin më punë Eni, Enel, Sky, Mediaset, Tim, Vodafone, Ëind Tre, Fastëeb, Intesa SanPaolo, Unicredit, Poste Italiane, Ntv, Trenitalia
Femrat e gjata, më të rrezikuara nga goditja në tru Femrat me trup të gjatë janë më të rrezikuara nga goditja në tru ose ndonjë problem me zemrën. Gjatësia mbi 160 cm trefi
“GODITJA FINALE”/ Call Center-at kthehen në Itali, qeveria do ti subvencionojë Të rikthehen në Itali call center-at dhe të krijohen 20,000 vende pune. Ministri i Zhvillimit të Ekonomisë së Italisë, C
Kinezët hapin thesin, ja goditja e madhe e Interit në verë Interi është duke përgatitur një ofertë për sulmuesin e Manchester Cityt, Sergio Aguero. Mediat italiane shkruajnë se pa
Schalke frenon Bayernin me një super gol të Naldos (VIDEO) Schalke bën surprizën në javën e 19-të në Bundesligë duke i rrëmbyer një barazim Bayernit 1-1 në "Allianz Arena", duke e
Goditja e këndit më e shëmtuar në histori? (VIDEO) Në futboll kemi parë shumë goditje këndi të ekzekutuara keq, por në Izrael me shumë mundësi është ekzekutuar ajo më e k
Guardiola kërkon të rrëmbejë mbrojtësin e Juventusit Juventus duhet të tregohet e kujdesshme në merkato, pasi Manchester City nuk ka ndërmend ta lërë të qetë në janar. P
Goditja në tru, shenjat paralajmëruese Në të gjithë botën, goditja në tru është shkaktari i dytë i vdekjeve. Më shumë se 6.5 milionë njerëz vdesin çdo vit nga
Skënderbeu “rrëmben” fitoren në minutën e fundit (VIDEO) Skënderbeu arriti të mposhtë në minutën e fundit ekipin e Teutës falë një goli të mesfushorit malien Bakari Nimaga.
Mbyllet pjesa e parë/ Modric shokon Turqinë me një super gol (VIDEO) Turqi dhe Kroacia po zhvillojnë një ndeshje mjaft emocionuese, por 45 minutat e para janë mbyllur 1-0 në favor të Kroaci
Joleza godet sërish...gazetari e bën për ujë të ftohtë (VIDEO) Gjatë punimeve të Kongresit të Partisë Socialiste, Ismet Drishti pyeti kryetaren aktuale të FRESH-it, në lidhje me mënyr
Edhe Maks Velo kundër Veliajt për Parkun Arkitekti i njohur Maks Velo i ftuar në emisionin "Zululand" të Mustafa Nanos tha se është kundër Veliajt lidhur me atë
Andre Luis, goditja e madhe e Skënderbeut (VIDEO) Andre Luis Leite është goditja e madhe e premtuar nga drejtuesit e Skënderbeut. Klubi korçar arriti marrëveshjen me sulm
Milani fiton me shumë vuajtje ndaj Sasuolos (VIDEO) Milani me shumë mundim arrin të fitojë 2­1 kundër Sasuolos, duke u rikthyer tek fitorja e cila shpëton trajnerin Mihajlo