999 rezultate për

goditja

Goditja fatale/ Makinës i del goma dhe fluturon mbi kokën e motoristit (VIDEO) Një motoçiklist ka humbur jetën kur një veture i doli rrota nga vendi dhe fluturoi drejt e në kokën e motoçiklistit, që
Neuer mbron Loris Karius, ndikoj goditja me brryl nga Ramos Portieri i Liverpool, Loris Karius ka rënë në sulmin e kritikave të shumta për sa i përket paraqitjes së tij në finalen
Goditja e fundit, Xhafaj shkrin të gjitha strukturat e Tahirit Fatmir Xhafaj duket i vendosur për t'i dhënë fund epokës së Saimir Tahirit në Ministrinë e Brendshme. Me vendimin e
Vetëm Messi para Bardhit për gola nga goditja e lirë (VIDEO) Levante fitoi me rezultat 1-3 ndaj Athletic Bilbaos në La Liga. Enis Bardhi me dy golat e tij nga gjuajtjet e lira i dha
OKB voton nëse do të nisë goditja ushtarake, Rusia bën kërcënimin e frikshëm Rusia ka vënë veton ndaj një rezolute të propozuar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, lidhur me sulmin e dyshuar kimik
Perez i thur elozhe Ronaldos për golin që realizoi kundër Juves Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez nuk i kurseu elozhet për Cristiano Ronaldon i cili kundra Juventusit shënoi
Super Dybala, goli i mrekullueshëm kalon Juventusin në avantazh (VIDEO) Juventus ka gjetur golit e parë të avantazhit kundër Beneventos. Ka rezultuar decizive goditja e Paolo Dybalas, i cil
Këshilla e Maradonas në vitin 2009, çelësi i suksesit të Messit nga goditja e dënimit (VIDEO) Lionel Messi nuk e ka ndërmend të ndalet së shënuari gola nga gjuajtjet e lira. I treti radhazi dhe numër 33-të në ka
Goditja e Astorit që drithëroi "Bernabeun" (VIDEO) Vdekja e Astorit i ka prekur tw gjithw, ndwrsa kwtw javw janw anuluar ndeshjet e Seria A dhe Seria B. Verën e kaluar
Goditja që i theu dhëmbët lojtarit të River Plate (VIDEO) Rivaliteti mes skuadrave braziliane dhe atyre argjentinase është i jashtëzakonshme dhe shumë i ashpër, pasi kjo gjë ësht
Po dëgjonte muzikë me kufje, vajza humb jetën nga goditja elektrike (FOTO LAJM) Një studente humbi jetën në mënyrë tragjike ndërsa po dëgjonte muzikë me kufje. Luiza Pinheiro, nga Brazili u dërgua
Kjo është goditja e dënimit e ekzekutuar në mënyrë perfete (VIDEO) Teksa skuadra e Rok po përballej me ekipin e Dinamo minsk, mesfushori i Olimpija Ljubljanas ka shënuar një gjuajtje të l
Supergol i çmendur realizohet në Copa Libertadores, një predhë nga goditja e lirë (VIDEO) Stadiumi i Independientes është tronditur nga goli i shënuar nga lojtari i Banfield. Një gol kaq i çmendur ofrohet ng
Alonso shënon super gol për Chelsean nga goditje e dënimit ndaj Newcastle (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e tretë ndaj skuadrës së Newcastle në "Stamford Bridge". Autori i golit është mbrojtës
Rihapet Valencia - Real, vendasit shkurtojnë diferencën (VIDEL) Valencia ka rihapur sfidën kundër Realit të Madridit. Madrilenët u gjendën në avantazh me dy herë Ronaldon nga penal
Super Messi, super gol (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Real Sociedad në "Estadio Anoeta". Këtë herë është Leo Messi, që nga g
James çmend dynjanë, gol nga goditja e dënimit me parabol (VIDEO) James Rodrigues dihet, ose shënon supergola ose nuk shënon fare. Së fundmi numri 10 i kolumbisë ka arritur të shënojë
Edhe Kamza nuk do të qëndrojë duarkryq në merkato, vjen goditja e parë për mesfushën Pas Flamurtarit dhe Kukësit, Hair Zeqiri do të mbajë veshur fanellën e një tjetër skuadre të kampionatit shqiptar. M
Milan e sheh veten në disavantazh, Verona zhbllokon sfidën (VIDEO) Milani i Gattusos e gjen veten në disavantazh falën golit të Caracciolos në minutën e 24. Goli erdhi si pasojë e një
Ronaldinho nuk heq dorë nga super golat, këtë herë nga 50 metra (VIDEO) Ronaldinho nënkupton spektakël, këtë e ka vërtetuar dhe në ndeshjen miqësore ku ai luajti me lojtarë jo profesionistë.