999 rezultate për

goditja

Di Maria nuk heq dorë nga golat spektakolar (VIDEO) Angel Di Maria ka arritur të shënojë golin e 3-të për Paris Saint-Germainit, në një ndeshje të mbetur të Ligë 1 kundër D
Ky është personi që vdiq nga goditja e trenit në Pejë (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit, një person ka vdekur si pasojë e goditjes që mori nga treni. Viktima është Sahit Lokaj, i l
Vjen goditja tjetër për gjyqtarët që po lirojnë Dritan Dajtin Nuk mbarojnë problemet për gjyqtarët pas vendimit për të pranuar gjykimin e shkurtuar ndaj Dritan Dajtit dhe e shpëtuan
Vjen goditja e radhës e SHBA-së për Kosovën Shtetet e Bashkuara të Amerikës(SHBA) ia kanë dhënë ‘goditjen’ e radhës Qeverisë së Kosovës për shkak të refuzimit për h
Messi me shokë shkatërrojnë në derbi Espanyolin (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme sonte në derbi ndaj Espanyolit me rezultatin 1-4, ndeshje e vlefshme për ja
Talenti i Realit shënon supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Talenti brazilian Real Madridit, Vinicius Jr ka shënuar një gol fantastik nga gjuajtja e lirë, para se të ndëshkohej me
Pezullohet McGregor! Goditja e papritur pasi u shkatërrua nga Khabib (FOTO LAJM) Conor McGregor do të jetë i detyruar që të mos ndeshjet apo stërvitet për një muaj pas ndeshjes kundër Khabib Nurmagomed
Kjo ishte goditja fatale e Khabib-it që shokoi McGregor (VIDEO) Ndeshja mes Khabib dhe McGregro është konsideruar si ndeshja e shekullit, pasi të dy "luftëtarët" janë ndër yjet e sport
Talenti i Realit shënon supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Real Madridi ka bërë një blerje të goditur këtë verë, dhe ai është 18 vjeçari, Vinicius Jr. Talenti brazilian u ble
Sëmundja që po u merr jetën para kohe shumë njerëzve Goditja në tru shfaqet kur ndërpritet ose ulet furnizimi me gjak në një pjesë të trurit, duke penguar kështu furnzimin m
Arsenali në avantazh, Mustafi shënon një gol fantastik (VIDEO) Arsenal ka kaluar në avantazh ndaj Cardiff City. Goli i avantazhit erdhi në minutën e 11' nga një goditje fantastike
"Çmendet" Di Maria! Ky është supergoli nga goditja e këndit (VIDEO) PSG po përballet me Nimes ndaj të cilëve ka kaluar në avantazh me anë të Neymar. Neymar shtyu në rrjet një top të kt
Ky është dëmtimi i dhimbshëm i lojtarit të Licester (VIDEO) Në minutën e 79' lojtari i Licester City, Ben Chilwell, është dëmtuar keq dhe është dashur disa minuta që të marrë veten
Partizani në avantazh, shënohet goli më i bukur i javës (VIDEO) Partizani ka kaluar në avantazh 1-0 përballë Kamzës. Në minutën e 67’ ishte Bruno Telushi shënon një super gol nga go
Dalin pamjet e para nga goditja e Parlamentit në Angli (VIDEO) Një automjet ka kaluar murin mbrojtës dhe ka goditur ndërtesën e Parlamentit Britanik në Londër,shkruan albeu.com. Më
Njihuni me njerëzit i deshi fati në momentin e fundit (FOTO LAJM) Goditja e rrufesë mund të shkaktoj lëndime të rënda trupore e në disa raste edhe vdekjen, dhe atë për vetëm brenda një s
Dallimi midis atakut kardiak, pushimit të zemrës dhe goditjes në tru, shenjat paralajmëruese Njohja e shenjave paralajmëruese dhe e dallimeve midis atakut kardiak e goditjes në tru mund t’ju shpëtojë jetën. Si
Çmendet Di Maria! Ky është supergoli nga goditja e dënimit (VIDEO) Pjesa e parë e ndeshjes mes PSG dhe Monacos, e vlefshme për Supërkupën e Francës është mbyllur me rezultata 2-0 në favor
Ibrahimi i jep fitoren Shkëndijes, kualifikimi mbetet një hap larg (VIDEO) Shkëndija mposhti Sherifin e Tiraspolit me rezultatin minimal 1-0 në takimin e zhvilluar në Shkup të vlefshëm për turin
Çfarë humbet Kane, goditja e parë që nxjerr jashtë në Botëror (VIDEO) Harry Kane ka pasur rastin të kalojë në epërsi skuadrën e Anglisë, por nuk e ka arritur të gjejë rrjetën. Pas një zbr