999 rezultate për

godines

Shembet ndërtesa, plagosen tre fëmijë në Korçë Tre fëmijë kanë mbetur të plagosur sot pasi, çatia e godinës kua ata jetonin është shembur si pasojë e reshjeve të shiut
Gjinushi rimerr çelësat e godinës (FOTO LAJM) UPDATE- Policia e Shtetit i ka rikthyer Skënder Gjinushit çelësat e godinës. Aktualisht mediat ndodhen jashtë selisë së
Vlorë, INUK vazhdon aksionin për prishjen e objekteve Kanë shërbyer si bare verore ndër vite dhe do ti hapin rrugë ndërtimit të shëtitores. Një nga objektet e shkatërruara ës
Konfrontim fizik mes Policisë Private dhe Rendit (VIDEO-FOTO) Përfaqësues të policisë private dhe policisë së shtetit janë përplasur paraditën e sotme gjatë aksionit për lirimin e go
Më në fund u shemb godina përballë Ekonomikut UPDATE - Më në fund, pas shumë përpjekjesh dhe mënyrash për ta rrëzuar, godina përballë fakultetit të Ekonomikut, është
Tritol godinës te Ekonomiku, ja 5 zonat ku nuk kalohet! Sot janë bllokuar disa rrugë që lidhen me ndërtesën 5-katëshe në oborrin e Fakultetit Ekonomik, e cila pritet të shembet
Policia gati për shembjen e godinës përballë Ekonomikut (FOTO-LAJM) UPDATE - Policia e Tiranës ka njoftuar sonte se duke filluar nga orës 07:00 e datës 20 Tetor 2013 deri në një njoftim të
Ndërtimi i Kryeministrisë, ja disa foto të viteve 40-të (FOTO-LAJM) Pas publikimit të disa fotove të ambienteve të brendshme të Kryeministrisë, kryeministri Rama sjell tashmë disa fotogra
Studentët e Ekonomikut këmbëkryq para fakultetit Studentët e Fakultetit të Ekonomisë u ulën sot këmbëkryq para oborrit të mbetur të fakultetit në shenjë proteste ndaj g
Studentët e Ekonomikut protestë kundër ndërtimit të godinës pranë fakultetit Studentët e Fakultetit të Ekonomisë protestuan sot kundër ndërtimit të një godine afër fakultetit. Zv dekani Fatmir Mema
Selia e re, PD te SHQUP para 9 shtatorit Partia Demokratike do të jetë me seli të re përpara 9 shtatorit, ditë kur do të mbahet edhe mbledhja e parë e Kuvendit.
Nis rikonstruksioni i godinës së "MOST" Godina e "MOST", e cila ndodhet Çarshinë e vjetër të Shkupit ka filluar të rikonstruktohet. Investimi për kete rikonstru
Trualli i godines së 'Fondacionit Eleonorë' i kthehet pronarëve Gjykata e Tiranës ka vendosur që 'Fondacioni Eleonorë' të paguaj një shumë prej 33 milionë lekë të vjetra për pronësinë
Tentojnë ti nxjerrin jashtë godinës, përmbaruesit përplasen me banorët (VIDEO) Tentativa e përmbaruesve për nxjerrjen jashtë një godine të disa familjeve që banonin prej vitesh në rrugën “Margarita T
Nuk bëhen protestat me nëpunës të administratës Partia Demokratike lajmëroi dje mediat se do të kishte një protestë pranë asaj që PD e quan pallati i Linda Bashës, grua
SHBA, mësuesi eviton një tjetër masakër në shkollë Një tjetër masakër në shkollë është evituar nga një mësues në Shtetet e Bashkuara, i cili bindi agresorin të ulë armën e
Makina përplas motoçikletën, vdes 77-vjeçari Një 77 vjeçar ka gjetur vdekjen në qytetin e Fierit pasi një automjet ka përplasur motocikletën me të cilën ai po lëvizt
Presidenca: Lajmi për zjarrin, i rremë dhe abuziv Presidenca ka sqaruar sot lajmin e publikuar në disa media për përfshirjen nga zjarri të zyrave të Presidentit të Republ
21 Janari, gardistët: Qëlluam në ajër Gjyqi për 21 janarin, ka vijuar sot me dëshminë e tre të akuzuarve. Gardistët Mark Nikolli dhe Spartak Zilja i thanë gjy
Rritet kostoja e ndërtimit të kuvendit të ri Kostoja për ndërtimin e godinës re të Kuvendit të Shqipërisë ndertimi i së cilit ishte parashikur të kushtonte 79 milon