999 rezultate për

goal

Goal.com: Trofetë e 10 më të mirëve (FOTO LAJM) Në një anketë të zhvilluar nga portali sportiv më i madh në Europë "Goal.com", fansat e futbollit votuan për të zgjedhur
Goal.com: CR7 i pari, Messi i dyti Portali më i madh sportiv në Europë "Goal.com" ka zgjedhur futbollistin më të mirë për sezonin e kaluar, çmim që k ashku
Edgar Çani "Golden Goal" në Poloni (VIDEO) Edgar Çani ka qënë heroi i ndeshjes në fitoren e skuadrës së tij Polonia Varshava kundër Lech Pozhnan me rezultatin 1-0.
Berisha në Top 10 e Goal.com Sulmuesi kosovar, Besart Berisha po rigjen formen e tij dhe po kalon një periudhë shumë të mirë në kampionatin australia
Super Cavani "gjunjëzon" Milanin (VIDEO) Skuadra e Napolit në takimin e zhvilluar në stadiumin "San Paolo" ka mposhtur kampionin aktual të italisë Milanin me rez
Sneijder-United nisin bisedimet Tashmë është raportuar në mënyrë të sigurtë se Manchester United dhe Interi kanë filluar bisedime serioze për transferim
Bamir Topi: Our goal is the integration The President of Albania, Bamir Topi addressed to his counterparts at the Warsaw Summit that the vision of Albanian poli
The Movement "Vetevendosje" begins internal elections The Movement "Vetëvendosje" starts today its internal election process. Their goal is to organize a general and social o
Goal.com: Wenger edhe dy vjet ne Arsenal Trajneri francez, Arsene Wernger, ka vendosur të zgjasë kontratën me Arsenalin edhe për dy vjet, pub