999 rezultate për

goal

Top 11 i fazës së grupeve në Champions, Goal.com le jashtë CR7-ën (FOTO LAJM) Pas përfundimit të fazës së grupeve të Champions League, portali më i madh sportiv në Europë "Goal.com" ka publikuar for
Galliani letër Tavecchios: Koha të përdoret teknologjia (VIDEO) Dy ditë pas ndeshjes Milan-Udinese, ndeshje në të cilën u mohua një gol i Adil Rami, administratori i deleguar i kuqezin
Goal.com: Tre finalistët e "Topit të Artë", përjashtohet Messi (FOTO LAJM) Lionel Messi nuk është as në treshen e finalistëve për "Topi i Artë 2014". Portali më i madh sportiv në Europë, "Goal.co
"Topi i Artë 2014", ja 23 yjet e injoruar (FOTO LAJM) FIFA publikoi sot listën e me 23 futbollistët që do të garojnë për çmimin "Topi i Artë 2014" dhe në të mungojnë një numë
Mavraj dhe Xhaka në formacionin e "Goal.com" (FOTO LAJM) Shqipëria pushton Europën. Pas portugalisë, artmata kuqezi zbarkon në gjithë kontinentin, duke zgjeruar kufijtë e triumf
Chelsea për t'u pasur frikë, ata kanë një sulmues të vërtetë (VIDEO) Chelsea ka mposhtur Real Sociedadin me rezultatin 2-0, dy gola të shënuar nga Diego COsta në minutën e parë dhe të 7 të
Çmimet "Goal", CR7 barazon Messin (FOTO LAJM) CRonaldo ka fituar për herë të tretë në karrierë çmimin si futbollisti më i mirë i sezonit, i dhënë nga portali prestigj
Arsenali nuk ndalet: 40 milionë për Sanchez Pas Juventusit dhe Liverpoolit në garë për të marrë shërbimet e Aleksis Sanchez ka hyrë edhe Arsenali. Sipas Goal.com pa
Goal.com: Top 11 i Champions League (FOTO LAJM) Portali më i madh sportiv në Europë Goal.com ka dizenjuar ekipin ideal të Champions League 2013-2014, ku dominon kampion
Sabella: Messi vetëm po përmirësohet Trajneri i Argjentinës, Alejandro Sabella, ka lavdëruar aftësinë e Lionel Messi për të përmirësuar lojën e tij, derisa y
Goal.com: Top 11 i "Topave të Artë" (FOTO LAJM) Portali sportiv më i madh në Europë "Goal.com" ka krijuar formacionin më të mirë të të gjitha kohërave me lojtarët që ka
"Goal.com": Top 11 i Bundesligës (FOTO LAJM) Portali më i madh sportiv në botë, "Goal.com", ka prezantuar Top 11 më të mirë të raundit të parë për Bundesligën gjerma
Primera Division fitohet këtë sezon nga skuadra e Real Madrid Primera Division do të fitohet këtë sezon nga skuadra e Real Madrid. Kështu shprehen disa prej analistëve të Goal.com ku
Goal.com shpall Messin si lojtarin më të mirë në botë Lionel Messi fiton për të tretën herë çmimin si lojtari më i mirë në botë akorduar nga portali më i madh i lajmeve të fu
GoalControl zbret në fushën e lojës (VIDEO) Në Kupën e Konfederatave në Brazil do të përdoret për herë të parë sistemi elektronik i kontrollit të golit, GoalControl
"Ëndrra" Muamba, rikthehet dhe shënon (VIDEO) Historia e bukur e Fabrice Muamba nuk ka fund. Ish futbollisti i Bolton, siç e mbani mend, u tërhoq nga futbolli pas ngj
14 kamera kundër golave "fantazmë" (VIDEO) Nuk do të jetë "Syri i Fajkoit", por "GoalControl", sistemi i teknologjisë që do të përdoret në Kupën e Botës Brazil 201
Goal.com: Formacioni ideal i La Liga (FOTO LAJM) Kur po i afrohemi javës së fundit të La Ligas për këtë vit kalendarik portali më i madh sportiv në Europë "Goal.com" ka
Goal.com: Formacioni ideal i Serie A (FOTO LAJM) Kur po i afrohemi javës së fundit të Serie A për këtë vit kalendarik portali më i madh sportiv në Europë "Goal.com2 ka h
Reeker: Region's integration, US goal With the confirmation that the US are committed to our region and their goal is the integration of all countries in EU,