999 rezultate për

goal

30 transferimet më të shtrenjta në historinë e futbollit (VIDEO) “Goal” ka publikuar emrat e 30 futbollistëve më të shtrenjtë në historinë e futbollit. Agjencia e njohur e lajmeve sp
Goal.com zgjedh formacionin e sezonit në Premier League Në Premierligë të dielën është zhvilluar xhiroja e fundit e këtij sezoni 2019/2020. Liverpool ka mbyllur sezonin si
10 filmat më të bukur me futboll që mund t’i ndiqni gjatë kësaj kohe në shtëpi Një këtë periudhë të vështirë izolimi, për shkak të Koronavirusit, një alternativë e mirë për të kaluar kohën janë edhe…
Ndodh ne elitën e futbollit francez, miu nxjerr nga funksioni "Goal Line Technology" E pabesueshme ajo që ka ndodhur në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen mes Nice dhe Toulouse, e vlefshme për Ligue 1
Skandali i "Goal", vendos Kosovën si pjesë të Serbisë (FOTO LAJM) Një ndër agjencitë më të mëdha të lajmeve sportive "Goal. com" kanë bërë një gafë të madhe. Faqja e njohur ka publiku
Liverpool trondit City-n, 2 gola brenda 13 minutave (VIDEO) Liverpooli e ka nisur furishëm supersfidën ndaj Manchester City-t. Skuadra e Klopp ka shënuar 2 goal brenda 13 minut
Goal.com zgjedh formacionin e dekadës te Barcelona, Neymar jashtë (FOTO LAJM) Portali i njohur Goal.com ka zgjedhur formacionin më të mirë të dekadës te Barcelona, ku nuk mungojnë edhe befasitë.
Asnjë futbollist i Real Madridit në formacionin më të mirë të sezonit (FOTO LAJM) Faqja e njohur futbollistike Goal ka zgjedhur formacionin më të mirë të vitit në elitën e futbollit në Spanjë. Në 11-
Muric në ekipin e vitit U-21 në Premier League (FOTO LAJM) Portieri i Kosovës, Arijanet Muric, është përzgjedhur në ekipin më të mirë U21 në Premier Ligë, nga "Goal". Talenti k
Goal ka përzgjedhur "Ekipi i Vitit" në Premierligë (FOTO LAJM) Manchester City është bërë ekipi i parë pas një dekade që e mbron titullin në Premierligë. Skuadra e Pep Guardiolës u
Barcelona gati të pranojë 80 milion euro për Coutinho Barcelona është e gatshme t’i dëgjojë ofertat për Philippe Coutinho, dhe do të pranojë ta shesë për 80 milionë euro, rap
Ardhja e Zidane ashpërson përplasjen Real-Juventus për Icardin? Sipas TyC Sports, sulmuesi argjentinas Mauro Icardi do t’i bashkohet Juventusit ose Real Madridit gjatë verës së këtij v
"Modric meriton të jetë lojtari më i mirë në botë" Luis Figo beson që mesfushori i Kroacisë dhe Real Madridit, Luka Modric do të ishte mirë të fitonte këtë vit Goal 50.
Barcelona fiton ndaj Tottenham vetëm falë penalltive Barcelona ka arritur të fitojë kundër Tottenham vetëm falë penalltive pasi rezultatti i kohës së rregullt është mbyllur
Juventus bëhet një makinë e frikshme me blerjen e Ronaldos Ronaldo te Juventusi është bërë fakt i kryer nga mediat pranë dy klubeve respektive. Momentalisht CR7 së bashku me fa
Super Pogba, shënon dy goal për dy minuta ndaj Cityt (VIDEO) Paul Pogba ka bërë çmendurinë duke shënuar dy gola për dy minuta ndaj Manchester Cityt në "Etihad Stadium" Francezi g
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Protagonist i karikaturës së ditës nga faqa angleze, Goal.com për ditën e hënë është klubi londinez, Chelsea. Skuadra
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Protagonist i karikaturës së ditës të Goal.com për ditën e mërkurën padyshim është klubi francez, Paris Saint-Germain.
Radas i sinqertë: Nuk e vë dorën në zjarr që Skënderbeu nuk ka manipuluar rezultat Portali i njohur Goal.com, ka shtruar një pyetje që po vret dhe ndjenjat e tifozëve shqiptar. A duhet të dënohet Skëndër
Cristiano Ronaldo tregon se si Reali mund të fitojë kundër PSG ​Lenia jashtë Kupës së Mbretit dhe titullit kampion të Sanjës nuk i’a kanë humbur shpresat lojtarit më të mirë të