999 rezultate për

gmail

Google: Në Kinë po bllokohen shërbimet në Internet Kompania Google thotë se qeveria e Kinës po ndërhynë në shërbimet email në Kinë, duke e bërë të vështirë për përdoruesit
Google zgjidh problemet me Gmail Problemet me Gmail të cilat i kanë përjetuar me mijëra përdorues të Gmail gjatë ditëve të fundit, qysh prej datës 27 shk
Facebook sjell Gmail Killer-in Sipas burimeve nga bllogje të ndryshme amerikane, Facebook ka përfunduar më dizajnin e shërbimit të ri të postës elektro
Hotmail në sulm Edhe pse shumica e njerëzve mendojnë së Gmail aktualisht është e-maili më i përdorur në botë, e vërteta është krejtësish
E dini këtë veçori të Gmail? Ju ofrojmë një informacion shumë interesant rreth e-maileve të Gmail, karakteristikë të cilin shumica e përdoruesve nuk
Yahoo me mail të ri Yahoo prezanton verisonin e ri te Yahoo Mail. Në versionin e ri, Yahoo ka integruar edhe shërbimet e tjera të e-mailave
Gmail sërish me risi (VIDEO) Edhe një risi nga Gmail. Së fundmi, Gmail ka shtuar shërbimin e quajtur "Priority Inbox". Në saje të këtij shërbimi, ju
Google teston thirrje zanore në Gmail Google së fundmi do të ofrojë thirrje zanore nëpërmjet Gmail-it. Të gjithë perdoruesit e Gmail do kenë mundësi te kryejn
Gmail thjeshteson funksionet me kerkese te shfrytezuesve Google deri më 10 gusht ka ndryshuar pamjen e-mail serverit të vet Gmail dhe e ka thjeshtësuar përd
"Gmail" me sistem te ri te sigurise Gjiganti amerikan i Internetit “Google” ka publikuar futjen e sistemit të ri të sigurisë n&e
Irani pengon Gmail-in Google, motori kryesor i kërkimeve në internet, njoftoi se në Iran përdoruesit e gmail-it, post&eum
Gmail del nga versioni eksperimental Prodhimet dhe shërbimet e kompanisë Google gjithmonë janë subjekt i përqeshjes sepse gjenden n
Gmail ndryshon pamjen Tani, dizajni i Inboxit tuaj në Gmail nuk duhet patjetër të jetë i njëjtë më të
Lëshimi në Gmail u hap dyert spamerëve Gmail ka një lëshim serioz të sigurisë i cili u mundëson spamerëve të kalojnë k
Shumë shfrytëzues mbesin pa llogari në Gmail Shumë shfrytëzues kanë raportuar se është shfaqur një problem, tani për tani me shkak