999 rezultate për

gmail

Gmail dhe Google Drive ka probleme në disa vende të botës Gmail është goditur nga një ndërprerje që prek përdoruesit anembanë botës, me njoftime të ndërprerjeve që përmbytin medi
Gmail surprizon përdoruesit me risinë e shumëkërkuar Gmail tani do të mundet të shpëtojë "jetë". Së shpejti do të kemi opsionin e fshirjes së mesazhit të dërguar, në mën
Përdoruesit e Gmail, së shpejti më shumë se dërgim emaile-sh Përdoruesit e Gmail-it do të bëjnë më shumë se dërgim e-mailesh me aplikacionin e tyre të postës elektronike falë një pë
Vidhen miliona llogari Gmail, ja si ta merrni vesh nëse jeni prekur Një virus i ri Android ka prekur mbi 1 milionë përdorues që kanë llogari në Google dhe që përllogaritet se po infekton r
Gmail/ Mesazhet do të kenë së shpejti një format të ri Gmail ka bërë një përditësim për aplikacionin e tij, i cili duke filluar nga fundi i Shtatorit premton të përmirësojë du
Njihuni me veçorinë më të re nga Google Mail Google së fundmi Gmail i ka shtuar një opsin të ri "smart reply", i cili ofron tre përgjigje të parapërgatitura. Përm
Gmail zyrtarizon opsionin e ri "Undo Send" Gmail ka shtuar zyrtarisht opsionin e ri me emrin "Undo Send", i cili mundëson fshirjen në moment të një emali të gabuar
Microsoft rivalizon Apple dhe Google Microsoft duket se po shfaqet shumë fuqishëm në treg, duke sjellë produkte e kryesisht aplikacione të reja për platforma
Kina bllokon Gmail-in Kina ka bllokuar shërbimin e mesazheve elektronike në Google, Gmail-in për 1.3 miliardë shtetasit e tij. Ky informacion
Hackerat sulmojnë 5 milionë llogari në Gmail Sulme të njëpasnjëshme kanë ndodhur nga ana e hackerave, e së fundmi janë vjedhur të dhënat e 5 milionë llogarive në Gma
Google ridizajnon faqen e logimit në Gmail Google ka vendosur të ridizajnojë faqen e logimit të postës elektronike Gmail. Tashmë forma e aksesit të llogarisë është
Gmail sjell një përditësim të ri (VIDEO) Sot, Gmail solli një përditësim në disa platforma, ku secila prej tyre lejon një mjedis për email për të zgjedhur mesazh
Google: Dërgoni para tani nëpërmjet Gmail (VIDEO) Google vjen sërish me një shërbim më të ri për klientët e saj. Google ka sjerrë një përditësim në Google Wallet, i cili
Përdoruesit e Gmail-it tani mund të dërgojnë dosje 10GB Google njoftoi të martën se do të integrojë Google Drive në Gmail, një lëvizje që do të bëjë të mundur dërgimin e dosjev
Gmail bëhet edhe më i lehtë Google ka filluar testimin e një përvoje të re në kompozimin e emaileve në Gmail, duke e bërë më të lehtë hapjen e email
Hotmail, më i përdoruri në Europë Hotmail i Microsoft është klienti ueb-mail më i përdorur në Europë, me 108.2 milionë përdorues gjatë muajit qershor ndër
Gmail i ri për iOS Aplikimi i ri me vete sjell të reja, të cilat qe një kohë të gjatë është dashur të jenë të implementuara dhe për shkak t
Me Google tani përkthe çdo email Që nga dita e djeshme Google ka filluar të lëshojë një version të ri të përkthimit në Gmail, shërbim i cili është dizajn
Ruani mesazhet e Gmail në Google Docs Opsionet Cut dhe Paste janë shumë të mira, por Google ofron edhe një opsion i cili mundëson ruajtjen e mesazheve të Gmai
Google sulmohet përsëri nga Kina Adresat elektronike në Gmail të zyrtarëve dhe funksionarëve të lartë amerikanë dhe të vendeve aziatike aleate të Uashing