999 rezultate për

gjysme

Vajza gjysmë e zhveshur zhytet në dëborë, kjo është videoja e preferuar e fundvitit (VIDEO) Një vajzë e cila nuk pyet për temperaturat me minus dhe zhytet në dëborë vetëm me të brendshme është videoja më e pëlqye
Zguro rikthehet te Kamza Vangjel Zguro u largua nga Kukësi vetëm pak ditë më parë duke zgjidhur kontratën me verilindorët me konsensus,shkruanAlb
BSH ka blerë 400 milion euro, por monedha europiane nuk gjen derman Banka e Shqipërisë, si pjesë e ndërhyrjeve të jashtëzakonshme në tregun valutor dhe për efekt të rritjes së rezervës val
Radhë kilometrike në Merdarë, emigrantët presin mbi 2 orë e gjysmë Mërgimtarët tanë vazhdojnë të përballen me pritje të gjata për të hyrë në Kosovë përmes pikave kufitare me Serbinë. S
Me gjysmën e flokëve të rruara, si duket supermbesa e Berishës (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Carabao Cup Është hedhur shorti në Londër pas ndeshjes Arsenal-Tottenham për gjysmëfinalet e Carabao Cup. Manchester City, Burton
Tottenham fiton derbin ndaj Arsenlit dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Carabao Cup (VIDEO) Tottenham Hotspur ka fituar me rezultatin 0-2 Arsenalin në "Emirates Stadium", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup. So
Chelsea kualifikohet në gjysmëfinale të Carabao Cup (VIDEO) Chelsea ka fituar me rezulttin 1-0 ndaj Bournemouth në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup. Pjesa
De Bruyne: Muric na siguroi gjysmëfinalen Manchester City vetëm pas penaltive ka siguruar një vend për në fazën e ardhshme të Carabao Cup. Citizens triumfuan 4
Heroi Muric, City kualifikohet në gjysmëfinale të Caraba Cup (VIDEO) Kanë përfunduar me barazim 90 minuta të ndeshjes Leicester City-Manchester City, ndeshje kjo në kuadër të çerekfinales s
"Të fokusuar tek fotot gjysmë të zhveshura", Lori Hoxha publikon statistikat (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një prej vajzave më aktive në rrjetet sociale, ku numëron mijëra ndjekës. Ajo së fundmi ka postuar
Me këtë skuadër do të përballet Real Madridit në gjysmëfinalen e Botërorit të klubeve Real Madridi ka zbuluar se cili do të jetë kundërshtari që do të ketë përballë në ndeshjen gjysmëfinale të botërorit për
Vajzat me gjysmë të zhveshura dhe pelerina të kuqe pushtojnë Parisin (FOTO LAJM) Protestat në Francë po marrin dimension tjetër, kështu po ndodh edhe me ngjyrën. Nëse më parë "jelekëverdhët" kërkon
U aksidentua në punë, shqiptari lë pas katër fëmijë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një shqiptar nga Kosova ka humbur jetën teksa punonte. Ngjarja ka ndodhur
Ky shqiptar po bën bujë për të keq në Zvicër Një gazetë e Zvicrës ka raportuar për një kosovar që 11 vjet kishte mashtruar shtetin duke fituar hiç më pak se gjysmë m
Kushtojnë një “djall e gjysmë", por njerëzit nuk i pranojnë as falas (FOTO LAJM) Moda sigurisht, ndonjëherë ka tendencën që të bëhet pakëz e cuditshme. Edhe xhinset përgjatë viteve kanë ndryshuar sh
"7 shqiptarë të vrarë në 10 ditë", Artan Hoxha shpërthen ndaj politikanëve Mbrëmjen e djeshme një tjetër shqiptar është akzekutuar në Greqi, duke e çuar në 11 numrin e personave që kanë humbur je
"Mik i shqiptarëve", flamuri ulet në gjysmështizë për nder të Bush Flamuri kombëtar është ulur gjysmë shtizë në Presidencë në shenjë nderimi dhe respekti për veprën e presidentit George H
Bushati reagon me gjysmë zëri për masakrimin e shqiptarit nga fashisti i Agimit të Artë në Greqi Vrasja e shqiptarit në Greqi pak ditë pas ngjarjes në Bularat, shkaktoi jo pak reagime në Shqipëri. Vetë autori, anët
Një mollë në ditë mban kancerin larg Mëngjesi Mollë Omlet me djath Meze e lehtë e mëngjesit Gjysmë filxhani me djath Gjysmë filxhani me kos pa yndyrë.