999 rezultate për

gjysme

Ndodh në Argjentinë, tifozja gjysmë e zhveshur tallet me forcat e sigurisë (VIDEO) River Plate u ndal dje në transfertë 1-1 ndaj Rosario. Por në Rosarios stadiumi vendas ishte i tejmbushur me tifozë t
Videoskandali i policit, Lleshaj reagon me gjysmë zëri Ditën e sotme në media ka qarkulluar një skandal i rëndë ku një efektiv policie i dërgonte video nudo një vajze vetëm 15
Flet vajza që u abuzua nga mësuesi dhe polici E mitura A.G. nga Drenasi, që përjetoi abuzime nga profesori dhe një polic, përfundoi rrëfimin e saj të dhënë sonte në I
Ndryshojnë çmimet e karburanteve në Maqedoni Nga sonte në mesnatë karburantet në Maqedoni do të kenë çmime të reja, pak më të larta nga ato që i kishin deri tani.
Të rejat e fundit rreth dëmtimit të Leo Messit Leo Messi pritej t’iu nënshtrohej testeve mjekësore sot, por nuk e bëri pasi ato janë shtyrë për të nesërmen. Të dielën,
Blerja më e re e Barcelonës merr numrin 6 që mbahej nga Xavi Barcelona ka zyrtarizuar Jean-Clair Todibo i blerë nga Toulouse. Francezi 19 vejcar u prezantua te Barcelona teksa ka
Super Thomas Strakosha, Lazio kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë (VIDEO) Thomas Strakosh ka bërë mrekullinë sonte duke dërguar Lazio në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. 90 minuta mes Inter
Real Madrid mposht Gironan dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Real Madridi ka fituar me rezultat 1-3 ndaj Gironas duke u kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit. Benzema isht
Inter dhe Lazio barazojnë pa gola, gjysmëfinalistja mësohet pas 30 minuta shtesë (VIDEO) Inter dhe Lazio kanë barazuar me rezultatin 0-0 në çerekfinale të Kupës së Italisë. Zikaltërit kishin disa raste të
Barcelona shpartallon Sevillan dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Barcelona e ka mposhtur Sevillan me rezultat 6-1 në ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretit, pasi në ndeshjen e parë Sevi
Atalanta e Gjimshitit poshtëron Juventusin dhe eliminon nga Kupa e Italisë (VIDEO) Atalanta ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia", ndeshje e vlefshme për çerekfinalen e
Shkatërrim total, Fioretina turpëron Romën dhe kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë (VIDEO) Fiorentina arriti ta poshtërojë Romën, duke fituar me rezultatin 7-1, dhe duke marrë biletën për në gjysmëfinale. Fed
Zyrtare: Balotelli firmos me klubin e madh francez Tashmë është zyrtare. Mario Balotelli është zyrtarisht lojtari më i ri i Olympique Marseille. Ai ka kryer testet mjekëso
Milan firmos me polakun Piatek, 35 mln euro Genoas Milani ka arritur të finalizojë një goditje të rëndësishme në merkaton e këtij dimri të futbollit europian, duke vendosu
Me pantallona gjysmë të ulura, Morena tërbon rrjetin me foton e fundit Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Sokol Cikalleshi shumë pranë kalimit tek ekipi i ri turk Sokol Cikalleshi do të jetë pjesë e ekipit Akhisar Beledijespor në gjysmën e mbetur të sezonit në Turqi. Siç raporto
Willian: E ardhmja ime është te Chelsea Willian e ka qartësuar të ardhmen e tij në Chelsea pas golit të fitores që e shënoi ndaj Newcastle për 2-1 të shtunën në
Kjo është skuadra e re e Fabregas Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas edhe zyrtarisht i është bashkuar Monacos nga Chelseat të premten. Monaco ka njoftua
Tottenham Hotspur fiton gjysmëfinalen e parë kundër Chelseat (VIDEO) Tottenham e ka fituar gjysmëfinalen e parë kundër Chelsea me rezultatin minimal 1-0, ndeshje e vlefshme për Carabao Cup.
Zyrtare: Bayern Munich transferon talentin 18-vjeçar Është zyrtarizuar edhe transferimi i parë i Bayern Munich në afatin kalimtar dimëror. Talenti i FC Dallas, Chris Rich