999 rezultate për

gjyqtarin

Morën mësim nga ndeshja me Barçën, tani PSG lutet që arbitri të jetë i drejtë PSG pas humbjes së fundit në Ligën e Kampionëve, ndaj Barcelonës ku gjyqtar ishte Deniz Aytekin, tani kanë bërë sytë kat
Paraburgim për personin që kërcënoi gjyqtarin në Prizren I është caktuar masa e paraburgimit personit me inicialet K.B. nën dyshimin për kërcënimin e një gjyqtari. Personit me
EULEX-i kthen gjyqtarin Vladimir Mikula në rastin e Azem Sylës Pas tërheqjes nga kërkesa për kthimin e gjyqtares Nora Bllaca në trup gjykues, i cili po e gjykon ish-deputetin e PDK-së
Zyrtare: Fedarta e Arbitrimit në Francë suspendon gjyqtarin Tony Charpon Federata e Arbitrimit në Francë ka suspenduar gjyqtarin Tony Chapron, i cili ishte caktuar për ndeshjen e së mërkurës nd
Gjykata e Apelit lë në burg gjyqtarin Shkëlqim Miri As gjykata e Apelit nuk e ka ndryshuar masën e sigurosë për ish-gjyqtarin, Shkëlqim Miri. Sipas ekspertëve mjekoligj
Gjykata nuk e liron gjyqtarin: Nuk i rrezikohet jeta Gjykata e Krimeve të Rënda ka marrë vendim të mos e lirojë nga burgu gjyqtarin Shkëlqim Miri, të arrestuar për korrupsi
Albini e nervozon tepër mase gjyqtarin Kalludra Deputeti i Vetëvendosjes Albin Kurti ka drejtuar kritika ndaj gjyqtarit Beqir Kalludra, duke thënë se nuk pranon të gjyk
VV e akuzon gjyqtarin Kalludra për fashizëm Deputeti i Vetëvendosjes, Sami Kurteshi, ka thënë se gjyqtari i grupit të deputetëve të VV-së, Beqir Kalludra po vepron
Vjen reagimi i ashpër i Eni Çobanit për gjyqtarin: Egoisti flet për atë që ka vepruar Avokatja Eni Çobani ka shprehur të gjithë tronditjen e saj, për kallëzimin e bërë dje në Prokurorinë e Tiranës nga një g
330 milionë lekë në banesë, KLD merr vendimin për gjykatësin Ditën e djeshme gjykata vendosi “arrest me burg” për gjyqtarin e akuzuar për korrupsion Shkëlqim Miri Këshilli i Lart
Zbardhet prova e tretë kundër gjyqtarit, bisedat me kushëririn sekser Ditën e sotme gjykata vendosi “arrest me burg” për gjyqtarin e akuzuar për korrupsion Shkëlqim Miri. Një provë tjetë
330 milionë lek të reja në banesë, nis seanca për gjyqtarin e Apelit Ka nisur në Gjykatën e Krimeve të rënda seanca për dhënien e masës së sigurisë për gjykatësin Shkëlqim Miri, i arrestuar
Korruptoi gjyqtarin, kjo është letra e nënës së Gazmir Dedjas për Kryeprokurorin Nëna e Gazmir Dedjas, Xhevria Dedja, në vitin 2016 i ka dërguar një letër Prokurorit të Përgjithshëm, Ministrit të Drejt
Ryshfet në këmbim të pafajësisë, zbardhen dy akuzat mbi gjyqtarin e Apelit Ditën e djeshme është ndaluar nga Policia e Shtetit gjyqtari i Apelit Shkëlqim Miri dhe gjatë kontrollit në banesë iu gj
300 milionë lekë, kush është Gentiani që korruptoi gjyqtarin e Apelit Ditën e djeshme policia e Tiranës ndërhyri për kontroll në banesën e gjyqtarit të Apelit në Tiranë, Shkëlqim Mirit.
Besart Berisha pezullohet pasi preku gjyqtarin Besart Berisha është pezulluar me 2 ndeshje nga Federata Australiane e Futbollit për shkak të kontaktit fizik që pati me
FA ndëshkon Wengerin pas debatit me gjyqtarin Swarbrick Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger është pezulluar nga një sulm i Federatës së Futbollit për një konfrontim të zemërua
Rooney gjakoset ndaj Bournemouthit, por për gjyqtarin nuk ishte as faull (VIDEO) Pjesa e parë ndaj Bournemouthit nuk i doli edhe aq mirë Wayne Rooney. Anglezi në minutën e 33-të gjatë një aksioni të Ev
Detaji interesant që duhet të dini për gjyqtarin e Izrael-Shqipëri Ka pasur mjaft kuriozitet për emrin e arbitrit, i cili do të gjykojë ndeshjen mes Izraelit dhe Shqipërisë. Ai do të jet
Gjykata Kushtetuese refuzon gjyqtarin e EULEX-it për Trepçën Gjykata Kushtetuese ka refuzuar kërkesën e një gjyqtari të EULEX-it për vlerësimin e kushtetutshmërisë së Ligjit të Trep