999 rezultate për

gjyqtarin

Fshehu dënimin për vjedhje në Itali, 9 muaj burg për ish-gjyqtarin Gjykata e Tiranës ka shpallur fajtor ish-gjyqtarin Admir Thanza duke i i vendosur masën e dënimit me 9 muaj burg për fal
Merret vendimi përfundimtar për gjyqtarin e Gjykatës së Lartë Kolegji i Posaçëm i Apelimit (KPA) vendosi pasditen e kësaj të mërkure rrëzimin e vendimit të KPK-së për gjyqtarin e Gjy
Gjashtë arbitra dhe kryesori pa stemën e FIFA-s, FSHF-ja suprizon me gjyqtarin e DERBIT Në orën 16:30 në stadiumin “Selman Stermasi” do të luhet derbi i kryeqytetit, Partizani-Tirana. Një ndeshje që vendos sh
Ofendoi gjyqtarin, vjen dënimi i rëndë për Igli Taren Në ndeshjen e Serisë A mes Milanit dhe Lazios e përfunduar 1-0 në favor të kuqezinjve pati shumë incidente dhe shumë p
Ish-komandoja kërcënon gjyqtarin: Respektoj vetëm Allahun, do jepni llogari Gjykata e Shkallës së Parë për Krime të Rënda e ka cilësuar të ligjshëm arrestimin e ish-komandos Erzen Uka të arrestuar
Plas dhuna në Kavajë, ndërpritet ndeshja Besa-Bylis (VIDEO) Nuk ka të ndalur dhuna në stadiumet shqiptarë. Në minutën e 78 është ndërprerë ndeshja në Kavajë ndërmjet Besës dhe Byli
FSHF përjashton gjyqtarin e akuzuar nga Tirana Ndeshja e disa javëve më parë mes Kastriotit dhe Tiranës e luajtur në Fushë-Krujë, solli reagime të shumta nga klubi i T
Ulet dënimi për ish-gjyqtarin Shkëlqim Miri, lirohet për 15 ditë Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda vendosi të ul dënimin për ish-gjyqtarin Shkëlqim Miri duke e dënuar me 8 muaj burg.
KPA shkarkon ish-gjyqtarin e lartë nga detyra Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar sot me vota unanime, ish-gjyqtarin e lartë Shkëlzen Selimi. NJOFTIMI I PLOT
KLP shkarkon gjyqtarin Tom Dedaj Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka shkarkuar nga detyra prokurorin Tom Dedaj. Ky i fundit është akuzuar për korrupsion
Apeli i Krimeve të Rënda merr vendimin për gjyqtarin që kërkonte s*ks Apeli i Krimeve të Rënda mësohet se ka lënë në burg gjyqtarin Roland Hysi i cili u filmua teksa kërkonte favore seksuale
"E shohim kush jam unë", çfarë e mori më qafë kryegjyqtarin e Pukës Vendimi i zbardhur i Komisionit të Pavarur të Kualifikimit tregon se Izet Kadana kryetar i Gjykatës së Pukës u rrëzua në
Krimet e Rënda marrin vendimin për gjyqtarin Hysi pas videoskandalit seksual (VIDEO) Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korru
Dalin përgjimet e reja për gjyqtarin manjak, fryhet si gjel që ta joshë vajzën (VIDEO) Një ditë më parë emisioni Stop transmetoi skandalin e gjyqtarit të gjykatës së Fierit, Roland Hysi dhe psikologes Elona
Procedim penal për gjyqtarin e Fierit që kërkonte favore seksuale (VIDEO) Pas transmetimit të video regjistrimit ku gjyqtari i Fierit, Roland Hysi kërkonte rryfshet e marrëdhënie seksuale nga nj
Daja akuzon gjyqtarin për ndeshjen ndaj Kamzës Trajneri i Flamurtarit, Ilir Daja u shfaq i irritur pas ndeshjes me Kamzën. Ai tha se në këtë takim gaboi shumë gjyqtari
Senatorët amerikanë përplasen rreth raportit për gjyqtarin Kavanaugh Senatorët amerikanë kanë qenë të ndarë për raportin e FBI-së lidhur me pretendimet për sjellje të keqe seksuale kundër t
Rrahu vjehrrën dhe fundosi gjyqtarin Boçi, kush është gruaja që u përball sot me Eni Çobanin (FOTO LAJM) Eni Çobani është shoqëruar mesditën e sotme në komisariatin e Policisë së Gjirokastrës pas një denoncimi të bërë nga sht
Kartoni i CR7: Zëvendëspresidenti i Juves "sherr" me gjyqtarin në tunel Cristinao Ronaldo pati një natë për tu harruar në debutimn e tij në Champions League. Portugezi u ndëshkua me karton
Kaq vite burg kërkon prokuroria për gjyqtarin e Apelit Prokuroria ka lexuar sot pretencën për gjykatësin e Apelit Shkëlqim Miri i akuzuar për korrupsion. Organi i akuzës prano