999 rezultate për

gjylameti

Do të shkriheni gazi! Ja pse djali i socialistes do të bëhet deputet Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti dje ishte e ftuar në TV Klan tek "Rudina". Gjatë intervistës ajo f
Kjo ështe e besuara e Ramës që i zuri vendin Tahirit në PS (FOTO LAJM) Pas përjashtimit të Saimir Tahirit nga kryesia e PS-së, në vendin e tij si drejtues i PS-së në Tirana është emëruar depu
Gjylameti: Jemi penduar për ministrat teknikë Emërimi i ministrave teknikë ka hapur debat në studion e Dritare me Rudinën në Vizion Plus, mes dy kandidatetve për depu
Shkarkimet në qeveri, ja kush janë ministrat e rinj Ditën e sotme pas mbledhjes në selinë rozë mes kryeministrit Rama dhe kordinatorëve të PS, u bë me dije në mënyrë zyrtar
DEBATI/ Komisioni për CEZ, Gjylameti i tregon prangat, Mima: T’i fus në vend tjetër Mbledhja e komisionit të djeshëm të PD për CEZ ka degjeneruar në fyerje dhe akuza të rënda jo vetëm mes deputetit demokr
Mos mi luaj ato duar se e di ku ti fus?! Plas sherri mes demokratit dhe deputetes socialiste Partia Socialiste ka kërkuar përjashtimin me 10 ditë nga punimet e Kuvendit për demokratin Florion Mima pasi pretendon s
Debate në grupin e PS-së, Braçe shfryn kundër LSI-së: Të arrestojmë ndonjë drejtor Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste debatoi dje mbi marrëdhëniet me aleatin kryesor në qeverisje, LSI-në. Shkak për k
Grupi i PS kundër LSI, Braçe: Të arrestojmë ndonjë drejtor të tyre Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste gjatë ditës së djeshme debatoi mbi marrëdhëniet me aleatin kryesor në qeverisje,
Gjylameti shan rëndë Blushin: Je llafazan, kam 3 vjet që dëgjoj dënglat e tua Largimi i deputetit Blushi nga PS përmes një letre të hapur drejtuar atyre që i cilësonte socialistët e riciklueshëm, u
Gjylameti: Ngjarja me Nokën ishte kulmimi i incidenteve Koordinatorja e Partisë Socialiste për procesin elektoral, Blerina Gjylameti, është shprehur se “ngjarja e sotme me Flam
"Deputetja socialiste terrorizon banorët duke gjuajtur me armë" Në profilin e tij në rrjetin social Facebook, ish-kryeministri Berisha shkruan se biznesmeni Ymer Lala, i përfolur edhe
Gjylameti: PD ti dorëzojë Strazimirin drejtësisë Deputetja socialiste Blerina Gjylameti, i ka bërë thirrje lidershipit të Partisë Demokratike të dorëzojë përpara drejtës
Gjylameti përplaset me Avenir Pekën (VIDEO) Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti është "përplasur" me ish-zv.ministrin e Brendshëm Avenir Pekën në debat
Rama i përgjigjet Blushit nëpërmjet Gjylametit: Kongresi do vendosë për kryetarin Pas akuzave të bëra publike nga Ben Blushi, kryeministri Rama ka folur nëpërmjet deputetes Blerina Gjylameti, ku bën me
Momenti kur deputetët e mazhorancës tentuan t'a largojnë Berishën nga podiumi (VIDEO) Portali Albeu sjell videon se çfarë ndodhi në sherrin në Kuvend midis Berishës dhe deputetëve të PS pas mbylljes së kame
Majko përpiqet të rregullojë marrëdhëniet me ambasadorin Arvizu Pas kritikave që mori nga ambasadori amerikan, Aleksandër Arvizu një javë më parë për nderimin me grusht ditën e 5 majit