999 rezultate për

gjyla

Shqiptari sulmoi policinë me acid gjatë aksionit antidrogë në Angli Një shqiptar akuzohet se ka sulmuar policinë angleze me acid. Ngjarja për të cilën akuzohet ka ndodhur në Dale Close,
Zbulohet gjinia e fëmijës, deputetja e PS shtatzënë për herë të dytë (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmi për shtatzëninë u zbulua p
Dalin fotot, deputetja e PS-së në pritje të një fëmije (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti është në pritje të fmëijës së dytë. Këtë lajm e ka zbuluar vetë Gjy
"U ndjeva i tradhtuar nga e gjithë skuadra", Ilir Gjyla flet pa doreza: Ja çfarë më thanë lojtarët kur panë se gjyqtar ishte Hamiti Trajneri i Lushnjës, Ilir Gjyla, u shfaq tepër i zhgënjyer pas disfatës në derbi ndaj Apolonisë me rezultatin 1-2. N
Gjyla para derbit: Kam një vit që "qaj" nga arbitrat, ngatërruan me dashje kartonët Lushnja luan derbin me Apoloninë, por, duket se trajneri Ilir Gjyla e mer me sportivitet dhe batuta, e madje si për iron
Trajneri i Lushnjes konteston humbjen ndaj Apolonisë: Po folëm të vërtetën e hamë, ndeshja u bë për humor Apolonia mori një fitore tejet të rëndësishme në ndeshjen e djeshme të Kategorisë së Parë ndaj Lushnjes, duke hedhur një
Armike?! Deputetja e PS i kërkon autograf Grida Dumës (FOTO LAJM) Pavarësisht tonëve të larta në Kuvend, deputetët shqiptarë nuk janë aq 'armiq' në jetën e tyre reale jashtë politikës.
Në zi dhe pa grim, si duket Gjylameti pas humbjes së vëllait (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, një aksident tragjik i mori jetën vëllait të deputetes shqiptare Blerina Gjylameti. Vëllai i saj,
Me të zeza, pas humbjes së vëllait shfaqet për herë të parë Gjylameti (FOTO LAJM) Deputetja Blerina Gjylameti është shfaqur për herë të parë pas aksidentit tragjik ku humbi jetën vallai i saj i vetëm në
Blerina Gjylameti pas humbjes së vëllait: Mos e kalofshi kurrë, është barrë e familjes time Deputetja e PS-së Blerina Gjylamenti ka reaguar sërish pas aksidentit tragjik që i mori jetën vëllait të saj Elton Maçol
I vdiq vëllai në aksident/ Rrëqeth Blerina Gjylameti: Më thërrmove zemrën Mbrëmjen e kaluar në aksin Tiranë-Elbasan ka ndodhur një aksident i frikshëm ku humbi jetën një person. Pas ngjarjes
Me fustan transparent në Kuvend, Gjylameti "lë pa fjalë" deputetët (FOTO LAJM) Gjatë seancës së sotme parlamentare janë diksutuar dekretet e presidentit Ilir Meta sa u përket Kodit Penal dhe ligjin e
U shkarkua në Asamblenë e sotme, reagon Blerina Gjylameti Deputetja Blerina Gjylameti ka reaguar pasi u shkarkua sot në Asamble nga drejtimi i Qarkut të Tiranës dhe u emërua si S
Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën, kush i zëvendëson? Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka shkarkuar live kryetaren e PS-së së Tiranës, Blerina Gjylameti dhe ia ka ngar
Profil/ Kush është gazetari gjerman që rriti tensionet në Shqipëri (FOTO LAJM) Kryetarja e Partisë Socialiste të degës Tiranë, Blerina Gjylameti pati një përplasje me nënkryetarin e LSI, Luan Rama, i
Ka tymosur gjëra të gabuara! Reporteri i "Bild" i përgjigjet Gjylametit Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur
Gjylameti: Shkrime si i ai i "Bild-it" bëhen nga ata që nuk na duan të mirën Për socialistët, shkrimi i gjermanes "Bild" ku ndër të tjera theksonte se kryeministri Rama ishte përgjuar në një telefo
Dade dhe Gjylameti "nxjerrin thikat" (FOTO LAJM) Arta Dade dhe Blerina Gjylameti po përplasen publikisht prej disa ditësh pas deklaratës së ish-ministres së Jashtme të N
Plas majtas, Gjylameti thumbon Daden pasi tha se Rama duhet të ikë "Rama duhet të largohet, jo që të vi PD, por që PS të ketë një ekip vërtet përfaqësues. Vendi po shkon si mos më keq.
Humb njeriun e shtrenjtë, ditë zie për deputeten e Ramës Dita e sotme është një ditë zie për deputeten socialiste Blerina Gjylameti. Me anë të një statusi në Facebook, bëhet