999 rezultate për

gjuzi

Rama: Rudina nuk është karagjoze, mendimi im për Gjuzin Kryeministri Edi Rama thotë se do bëjë reforma të rëndësishme dhe me opozitën e re. Por i pyetur për cilësinë e kësaj op
Kujtim Gjuzi: Rama i qepte vetë pantallonat, kurse Iliri dhe Monika hanin byrekë tek lokali im (VIDEO) Deouteti më i ri i PD-së, Kujtim Gjuzi ka bërë disa deklarata të forta gjatë mbrëmjes së djeshme. Fillimisht ai tha se k
Deputeti i PD: Iliri dhe Monika hanin byrek tek lokali im, tani janë bërë miliarderë Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, ka treguar sot në ‘Opinion’ se presidenti i republikës, Ilir me
Kur t'i shikoni celularin Kujtim Gjuzit, do ta harroni orën e tij (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ish
Dosja e verdhë e Kujtim Gjuzit dhe historia qesharake me lavazhierin “Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në e
Pretendoi se kompania gjigande e orëve i kishte kërkuar bashkëpunim, Gjuzi ngelet me gisht në gojë Deputeti Kujtim Gjuzi mbrëmjen e djeshme ka folur për orën "Atlantik" që ai mban në dorë dhe e vendos vetëm për raste të
"Kunata s'e pranonte dot se e kisha tradhtuar", Kujtim Gjuzi flet për divorcin e tij (VIDEO) Deputeti Kujtim Gjuzi, komentoi në studion e emisionit “Të Paekspozuarit”, edhe disa probleme familjare që ka patur kohë
Si James Bond, Kujtim Gjuzi nxjerr numrin e telefonit pas marrjes së mandatit (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi u betua sot si deputet në Kuvendit e Shqipërisë. Me sa duket nga entuziazmi, ai publikoi dje numrin e ti
I veshur si Gjeneral dhe me orën "Atlantic", kështu e "futi golin" sot Kujtim Gjuzi (VIDEO) Kujtim Gjuzi është deputeti më i ri që ka hyrë në Kuvend. Ai ka qenë pjesë e listës “Basha” i cili doli në zgjedhjet e 2
Do të bëhej kryetar i opozitës, por Kujtim Gjuzit i ndodh e papritura Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi u bë i njohur për publikun pas disa daljeve publike në televizione të ndryshme
"Ngeli nëpër korridore çdo ditë", Kujtim Gjuzi debat në KQZ (VIDEO) Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi prej kohësh është në pritje për të marrë mandatin nga KQZ. Së funmdi a
Deputeti i ardhshëm: Jam mik i Amerikës sepse kam orën "Atlantic" Një nga deputetët e ardhshëm të opozitës së re, Kujtim Gjuzi, ka folur në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku ka deklaruar
"Të fus golin unë...", lideri i vetëshpallur i opozitës kërcënon analistin Kujtim Gjuzi ka folur për disa minuta në emisionin “Të Pakespozuarit”, për arsyet përse ka vendosur të pranojë mandatin
Gjuzi: 10 mijë lek kam në xhep, por Rama s’më manipulon dot Kryetari i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi ishte i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në një lidhje direkte ku treg
"Më ofruan 500 mijë euro...", kandidati tregon si u bë pjesë e "Kurbanit" të Ramës Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore, i cili është vënë në qendër të vëmendjes ditët e fundit, nëse do të pranoj
"Nuk më ka hapur telefonin", kandidati për deputet akuzon Bashën Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore, i cili është vënë në qendër të vëmendjes ditët e fundit, nëse do të pranoj
"Opozita e re sapo ka lindur", kandidati i PD-së bën deklaratën e fortë Ylli Shehu, Aurora Mara, Enver Roshi dhe Edmond Rrushi janë kandidatë nga radhët e LSI-së të cilët pritet të marrin mand
Avokati humbet gjyqin dhe i mban paratë klientit Arben Muharremi është një qytetar i cili kërkon të marrë paratë që i ka dhënë avokatit për gjyqin e djalit të tij. Ai ës
Tërmetet lëkundin Shqipërinë! Ja sa kanë rënë që nga e shtuna deri sot Plot 42 lëkundje janë regjistruar nga Instituti i Gjeoshkencave që pas tërmetit me magnitudë 5.1 e shkallës rihter të nd
E vrau Marjon për gjakun e vëllait, flet në gjykatë Kastriot Gjuzi Gjykata e Tiranës ka vendosur arrest me burg për shtetasin Kastriot Gjuzi. Gjuzi është i akuzuar për vrasjen e të riu