999 rezultate për

gjuzi

"Paske ballkon të rrezikshëm", deputeti i njohur ngacmon live në emision ish-miss Shqipërinë (VIDEO) Me modelin e ri të flokëve, qethur së fundi, deputeti Kujtim Gjuzi nuk është treguar i kursyer në kompelimentet ndaj fem
I "madhi" Kujtim Gjuzi befason me modelin e flokëve (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi ka befasuar sërish me look-un e tij. Më parë ai kishte befasur me modelin e celularit si edhe veshjen,
Kujtim Gjuzi kopjon Ramën, kombinimi me kostumin blu dhe atlete (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi mesa duket ka ndryshuar stilin e veshjes. Nga këpucët serioze me majë dhe ora “Atlantik”, ka kalua
Në Shqipëri për 4 muaj deputet bëhesh milioner: E konfirmon Kujtim Gjuzi (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi, kryetar i partisë konservatore qe ne zgjedhjet e 30 qershorit mori zero vota ne gjithë Shqipërinë, arriti
Vetëm 2 muaj deputet, Kujtim Gjuzi jetë luksi me jaht e makina (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi gëzon statusin e deputetit që prej 8 majit të këtij viti. Pas ardhjes në Ku
Gjuzi kërcënon Ramën: Do ketë gjakderdhje, Pjerin Ndreu nuk futet në zyrë Deputeti Kujtim Gjuzi ka qenë i ftuar në strudion e lajmeve të Fax news, ku ka komentuar rezultatin e zgjedhjeve të 30 Q
"Shporru sharlatan, ke ardhur me Benz këtu", qytetarët përzënë Kujtim Gjuzin nga Teatri Kombëtar (VIDEO) Deputeti Kujtim Gjuzi është përzënë nga disa qytetarët pasi ka shkuar t’i bashkohet protestës që po zhvillohet te Teatri
Kujtim Gjuzi shafqet në det me bluzën kuq e zi Deputeti i opozitës së re prej kohësh ka tërhequr vëmendjen e mediave për shkak të deklaratave që bën, të cilat herë pas
Kujtim Gjuzi e "djeg" mbi jaht, thotë se është në udhëtim pune (FOTO LAJM) Deputeti i Kuvendit Kujtim Gjuzi ka zgjedhur që të kalojë disa moment në Adriatik, në një shëtitje me jaht që e konsider
Debat titanesh ne Kuvend: Rama perplaset me Gjuzin (VIDEO) Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kryeministri Ramë është ndërprerë disa herë nga Kujtim Gjuzi. Në këtë moment Rama gje
Kujtim Gjuzi gjen diçka të çuditshme në bluzën e Arta Markut Në seancën e sotme plenare Kryeprokurorja Arta Marku kishte zgjedhur të vishte një këmishë ngjyrë vjollcë e cila nuk mu
Gjuzi: Meta të kishte lënë postin që prej 2017 Deputeti Kujtim Gjuzi gjatë fjalës së tij në seancën plenare ku po diskutohet shkarkimi i presidentit Meta, është shpreh
Si asnjëherë, Kujtim Gjuzi flet për çështjet e zemrës Kujtim Gjuzi është një nga deputetët i cili u shndërrua brenda pak javësh ndër më të komentuarit për shkak të deklaratav
Kujtim Gjuzi shkon me lap top në Kuvend për të hyrë në Facebook (FOTO LAJM) Seancat plenare janë të mërzitshme dhe shpesh herë edhe të padurueshme jo vetëm për publikun që i ndjek por edhe vetë de
Pasi Rama e quajti "Naltmadhëri", replikon Kujtim Gjuzi Pasi deputeti Gjuzi, e ndërpreu Ramën në fjalën e tij në kuvend, kryeministri e quajti atë "Naltmadhëri", dhe po ndërpri
E bëri deputet, Rama tallet keq me të: Po ndërpritem nga Natlmadhnia e tij Kujtim Gjuzi I Kryeministri Edi Rama ka replikuar ditën e sotme në Kuvend me Kujtim Gjuzin, i cili është bërë Teksa Gjuzi ishte duk
Kujtim Gjuzi tregon pse ishte mes protestuesve: Shkova te zyra e Lleshajt dhe i lashë një porosi Kreu i Partisë Konstervatore, Kujtim Gjuzi ka treguar arsyen pse ishte në mes të protestuesve në protestën e 25 majit.
Plas në studio, Gjuzi zihet me Myftarajn (VIDEO) Kreu i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u përplas me Kastriot Myftarajn, i
Gjuzi shpërthen ndaj Ramës: S'di ti japi biçikletës dhe makinës (VIDEO) Kreu i Partisë Konstervatore Kujtim Gjuzi ngë emisioni "360 Gradë" tregoi se kryeministri Rama nuk di ti japë biçikletës
Pasi i refuzuan azilin u vra në Tiranë, autori drejt lirimit nga burgu Mario Majollari u vra një vit më parë pranë banesës së tij në rrugën ‘Aleksandër Moisiu’ në Tiranë dhe i dyshuar për kët