999 rezultate për

gjonaj

"Tërmet" në burgje, Gjonaj ndryshon të gjithë shefat e policisë Ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj ka bërë ndryshime rrënjësore në burgjet në vend. Burimet pranë ministrisë së Dre
Hadërgjonaj tregon synimin e tij Florent Hadërgjonaj e pranon se është i dëshpëruar dhe i zhgënjyer që nuk po luan për Huddersfieldin. Mbrojtësi kosov
Le të digjet rrjeti, Albëria pozon në shtrat me dy vajzat në hotelin super luksoz (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërie Hadërgjonaj ndodhet këto ditë në Stamboll me dy vajzat e saj, Anxhelinën
Një tjetër futbollist shqiptar te Fenerbahçe, Vedat Muriqit i bashkohet ylli i Kosovës te gjiganti turk Stafi teknik i Fenerbahçes ndoqi ndeshjen mes Kosovës dhe Malit të Zi ku "Dardanët" triumfuan me rezultat 2:0, derisa në
Kosovë - Mali i Zi, formacionet zyrtare: Rashica titullar, i bashkohet dhe Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Kosovës dhe Malit të Zi. “Dardanët” do të kërkojnë vetëm fitore nda
Formacioni i mundshëm i Kosovës përballë Malit të Zi, befasi në sulm Kosova nesër nga ora 20:45 luan kundër Malit të zi në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Trajneri Bernard Challande
Etilda Gjonaj del "bllof", poston shapkat 700 euroshe në Twitter dhe i fshin direkt (FOTO LAJM) Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka takuar ditën e sotme dy deputetë të Bundestagut gjerman, Christian Petry dhe Me
Kryeministri viziton familjet e prekura nga tërmeti në Tiranë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj kanë vizituar një familje në njësinë administrative numër
Ish deputetja e PDK-së përballet sot me Gjykatën Speciale Ish-deputetja e PDK-së, Safete Hadërgjonaj, sot pritet të intervistohet nga Gjykata Speciale në cilësinë e dëshmitares.
"Dukem si katunare", Anxhelina Hadërgjonaj ndërron look dhe del e pakënaqur (VIDEO) Anxhelina Hadërgjonaj jeton prej kohësh në Amerikë ku ka vazhduar dhe karrierën e saj. Shoku i saj i ngushtë, grimieri A
Konkurron 20 vjeçaret, e gjeni dot sa vjeç mbush sot Albërie Hadërgjonaj? (FOTO LAJM) lberie Hadërgjonaj është një ndër këngëtare me një karrierë mjaft të gjatë në skenën muzikore shqiptare dhe vazhdon të j
Në ditën e lindjes, kush tjetër mund t’i bënte Albërijes urimin më emocionues veçse e bija? (FOTO LAJM) Ditën e sotme, këngëtarja shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Albërije Hadërgjonaj, feston ditëlindjen e
Rrëfimi prekës i Hadërgjonaj: Shokët e skuadrës ecnin nëpër male për të shpëtuar nga lufta Kosova është një nga kombëtaret me ecurinë më të mirë në Europë, teksa nuk njeh humbje prej 15 ndeshjesh. Pikërisht ditë
Etilda Gjonaj nën hetim nga Prokuroria Ministra e Drejtësisë Etilda Gjonaj, shumë shpejt pritet të hetohet nga Prokuroria. Pak kohë më parë, skandali i fatu
Etlida Gjonaj "e ha turpin me bukë", kështu hyri dje në Kuvend (FOTO LAJM) Ministria e Drejtësisë, Etlida Gjonaj iu bashkua Kuvendit ditën e djeshme pas sezonit të pushimeve. Dy javë më parë,
Etilda Gjonaj e para për shpenzime luksi, publikime me fakte për ministri të tjera Media që publikoi të dhënat mbi shpenzimet e Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj e cila sipas saj ka shpenzuar për nj
PD nxjerr faturat: Ministrja Gjonaj pagoi 700 Euro për 1 person Partia Demokratike kanë reaguar pasi ministrja Etilda Gjonaj tha se fatura e hotelit e publikuar në media nuk është vetë
S’ka qenë vetëm? Hoteli luksoz në Londër nxjerr "blof" Gjonajn: Dhoma vetëm për një person Burime nga "Corinthia hotel London" kanë dhënë detaje për Dosja.al në lidhje me rezervimet e bërë nga ministrja e Drejtë
Gjonaj: Më detyrojnë të fle në hotele luksoze Pas akuzave për shpenzime luksi ka reaguar ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj. Në një status në Facebook, Gjonaj sqaro
"I ke lenë vajzat e tua në hije", Albëri Hadërgjonaj sfidon rininë (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja shqiptare e cila ka shumë vite që është ndër fytyrat publike më të dashuar shqiptar