999 rezultate për

gjonaj

Meta i kërkon dorëheqjen Etilda gjonajt: Keni kryer vepra të rënda ligjore Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka kërkuar ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj të japë dorëheqjen brenda të hënë
"Sherr me Ramën në Parlament", Etilda Gjonaj shpjegon çfarë ndodhi në seancën e fundit (VIDEO) Gjatw seancws sw fundit plenare, u duk sikur po zhvillohej njw bisedw e tensionuar mes kryeminsitrit Rama, ministres së
"Xhiro" mes Bllokut dhe plot 850 takime në burg brenda një viti, kush është i dënuari "VIP" në Shqipëri Në 10 janar, një "çudi" ndodhi me të burgosurin Dritan Dajti. Ai u pa të zbriste në zonën e ish bllokut për tju drejtuar
Gjonaj replika me deputetin e opozitës. Maliqi: Mos më trego kafenenë mua Deputeti Lefter Maliqi ka replikuar ditën e sotme në interpelancë me ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj. Maliqi fol
VIDEO/ "Shoku Maliqi", Ruçit nuk i ndahet shpirti nga komunizmi Kreu i Parlamentit Gramoz Ruçi bëri një lapsus frojdian gjatë interpelancës së sotme mes deputetit Lefter Maliqi dhe min
Miratohet paketa Anti-KÇK, paralajmërimi i fortë për gjyqtarët dhe prokurorët Në mbledhjen e sotme të qeverisë ka kaluar me akt normativ paketa Anti KÇK dhe ligji special për masat pasurore ndaj kri
"Mësoje Etildën të sillet me stafin", Gjonaj përballet me drejtoreshën që e nxorri zbuluar te Rama Një përballje pak ndryshe nga herët e tjera ka ndodhur ditën e sotme në Komisionin e Medias. Ministrja e Drejtësisë,
Lirimi i "eksponentëve" të rrezikshëm të krimit nga burgu, reagon Etilda gjonaj Ditët e fundit në media dhe rrjete sociale, ka shpërthyer një debat në lidhje me lirimin e disa emrave të njohur të botë
Maliqi-Gjonajt: VIP-at po dalin nga burgjet, brenda rrinë hallexhinjtë Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj është duke raportuar në Komisionin e Sigurisë për amnistinë në burgje, teksa një mo
Anxhelina Hadërgjonaj vë në pah bukuritë e saj (VIDEO) Anxhelina duket joshëse. Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj i ka provokuar ndjekësit e saj me një video. Ajo
Liroi Endrit Doklen, Etilda Gjonaj kërkon pezullimin e gjyqtares Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar për herë të parë në lidhje me lirimin nga burgu të ish-kreut të bandës
Ju po thani së ftohti, ndërsa Albërie Hadërgjonaj e nis 2020 "zjarr" me bikini (FOTO LAJM) Duket se viti 2020 ka nisur në mënyrën më të mirë për këngëtaren Albërije Hadërgjonaj, e cila po shijon ditët e saj të r
SMS-ja kërcënuese për kreun e Burgjeve, reagon ministrja Gjonaj Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili është kërcënuar me jetë. Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, në t
Albërije Hadërgjonaj reagon pas festivalit: Nuk ka juri e as pikë (FOTO LAJM) Albërije Hadërgjonaj këtë vit u rikthye në Festivalin e RTSH-së. Këngëtarja konkurroi me këngën “Ku ta gjej dikë ta d
Nata finale: Kush e meriton çmimin e parë, për të nderuar Shqipërinë në Eurovizion? Nën regjinë e Vera Grabockës dhe prezantimin e Alketa Vejsiut, online janë prezantuar për dy netë me radhë në Pallatin e
Në prapaskenat e festivalit, kush e shoqëroi Albërie Hadërgjonajn (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj merr pjesë këtë vit në "Festivalin e Këngës", me një këngë pretendente për fituese, me titull "Ku ta
Qëndroi 7 vjet në burg, kush është ish-bashkëshorti i Albërie Hadërgjonajt (FOTO LAJM) Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj gjithmonë ka folur në publik edhe për jetën e saj private. Nëpër intervista ajo ka deklar
"Çfarë vesh në shtrat?", Albërie Hadërgjonaj i nxit imagjinatën fansave (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në spektaklin e humorit ‘Klanifornia’. Aj
Evakuohen 264 të burgosur pas dëmeve nga tërmeti Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, ka vijuar inspektimet në të gjitha IEVP-të e prekura nga lëkundjet sizmike ku ka m
Zbulohet sot busti i dëshmorit Reshat Çoçaj Ditwn e sotme në Gjonaj të Hasit, do tw zbulohet busti i dëshmorit Reshat Çoçaj. Zbulimi i bustit bëhet me rastin e f