999 rezultate për

gjonaj

Anxhelina Hadërgjonaj nuk ndalet, tërheq vëmëndjen me poza provokuese nga karantina (FOTO LAJM) Artistët shqiptarë tashmë janë tejet aktivë në rrjetet sociale, pasi qëndrojnë të izoluar për shkak të pandemisë coronav
Zbulohet amanteti i shqiptarit që vdiq në SHBA nga COVID-19: Trupin ma kthe në vendlindje! COVID-19 deri tani ka shkaktuar 27,605 viktima dhe mbi 10 milionë shtetas amerikanë të papunë. Kjo pandemi ka prekur dhe
Me bikini dhe linja perfekte, kërcimi provokues i Anxhelina Hadërgjonaj "djeg" rrjetin (VIDEO) Artistët shqiptarë tashmë janë tejet aktivë në rrjetet sociale, pasi qëndrojnë të izoluar për shkak të pandemisë coronav
Albërie Hadërgjonaj preket nga COVID 19? (FOTO LAJM) Albërije Hadërgjonaj ka treguar se ka pasur simptoma të gripit këto ditët e fundit. Këngëtarja shqiptare ka publikuar
Qëndroi 7 vjet në burg, kush është ish-bashkëshorti i Albërie Hadërgjonajt (FOTO LAJM) Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj gjithmonë ka folur në publik edhe për jetën e saj private. Nëpër intervista ajo ka de
1 vit pas divorcit, vajza e Albërie Hadërgjonaj më e dashurar se kurrë me partnerin e ri (FOTO LAJM) Vajza e Albërie Hadërgjonaj, Agnesa u raportua vitin e kaluar se i kishte dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj And
Koronavirusi i mori jetën 48-vjeçarit, kryebashkiaku: Do të më mungosh shumë miku im! "Do të më mungoi miku im më i mirë, i cili më mbështeti e shoqëroi në të gjithë veprimtarin time në shërbim të Pukës, kë
"Injorante femër", Stresi reagon ashpër pas vendimit të ministres për të burgosurit (FOTO LAJM) Reperi Arkimed Lushaj është tepër aktiv në rrjete sociale, ku herë pas here bën komente ndaj politikanëve dhe njërëzve m
COVID-19 në burgjet shqiptare? Gjonaj tregon kategoritë që mund të preken nga amnistia Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj nisur nga situata e krijuar në vend për shkak të pandemisë COVID-19, i ka drejtuar
Meta i kërkoi dorëheqjen, ambasadorja amerikane dy orë takim me Gjonaj Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vendin tonë, Yuri Kim, ka zhvilluar dy orë takim me ministren e Drejt
Meta i përgjigjet ministres Gjonaj: Më ka rrëmbyer kompetencën, të tregojë shokët! Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur sërish sot Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Ministrja në një konferenc
Meta për Ministren Gjonaj: Më ngatërron me gjuhën e Monikës Presidenti i vendit Ilir Meta në studion e emisionit “Opinion” i pyetur lidhur me deklaratat e Ministres së Drejtësisë,
Presidenca sulmon sërish Gjonajn: Shoqja Etildë pranoi sot të gjithë fajin! Presidenca ka reaguar pas daljes së sotme për mediat të ministres Etilda Gjonaj. Zëdhënësi i Metës, Blushi tha se ajo
LSI i del në mbrojtje Metës me dokumenta: S'keni parë gjë akoma! (FOTO LAJM) "Nuk keni parë gjë akoma..." Kështu i është përgjigjur LSI, ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, e cila pak orë më
Gjonaj i përgjigjet ashpër Metës: Kjo është e vërteta e botimit në Fletoren Zyrtare Pak minuta më parë ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj në një konferencë për mediat ka folur në lidhje me akuzat e ngri
Akuzat e Presidentit Meta, përgjigjet Etilda Gjonaj Ministrja Gjonaj ka reaguar ndaj akuzave të Presidentit Meta. Në një deklaratë për mediat ajo tha: “Dal te shtjell
Një më një! Zbardhen akuzat ndaj Gjonajt dhe dy zyrtarëve të lartë të Ministrisë së Drejtësisë Presidenca zbardhi veprat penale të konsumuar nga ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj duke publikuar në Fletoren Zyrta
Kryemadhi i drejtohet ashpër Etilda Gjonajt: Një halabake rrugësh! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shpërthyer sot në akuza ndaj ministres së Drejtësisë, Etilda gjonaj të cilën e k
PD i përgjigjet Gjonajt: Heshtja për krimin e kryer është pohim Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratës së Presidentit, Ilir Meta për ministren e Dre
I kërkoi dorëheqjen para të hënës, Etilda Gjonaj i përgjigjet Metës Presidenti Meta i ka kërkuar sot publikisht dorëheqjen ministres Etilda Gjonaj. ai i dha fat deri të hënën por Etilda i