999 rezultate për

gjoka

Vetëvritet 64-vjeçari për shkak të varfërisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë-Krujë, ku një 64-vjeçar ka vrarë veten me armë. I moshurari Ferit Gjoka mësoh
Vijon telenovela, Dalip Gjoka sulmoi vëllanë për Bleona Qeretin Vijon ende telenovela e propozimit të famshëm bërë ndaj Bleona Qeretit, ndërsa ndaj "princit të kaltër" ekziston një kal
Pasuri nga prostitucioni, sekuestrohen pronat e Dashamir Gjokës Një pasuri e madhe që i përket biznesmenit nga Shijaku, Dashamir Gjoka, i cili për prokurorinë njihet dhe si drejtuesi i
Kishin dërguar 100 persona për azil në Gjermani, policia arreston dy shtetas Në sajë të operacionit të koduar "Azili" janë vënë në pranga dy shtetas, pasi kishin dërguar 100 persona për azil në Gje
Vetëvritet një i ri në Gjakovë Fshati Dujakë i Gjakovës u trondit sot nga një lajm i papritur dhe i dhimbshëm. Sipas informatave të para, rreth orës 10
Ekzekutohet 35 vjeçari në aksin Burrel-Milot Një 35­vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri pasditen e djeshme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Burrel­Milo
Pranga 44 vjeçarit i cili kërkohej nga policia italiane Teksa kërkohej nga policia italiane pasi mbi të rëndonin një sërë akuzash, dje është bërë arrestimi i tij. 44 vjeçari Er
Studiuesi Gjoka: Serbia mori "karton të kuq" kundër Shqipërisë "Serbia ka marrë karton të kuq ditën që luajti me Shqipërinë". Kështu e konsideron studiuesi Behar Gjoka, atë që ndodhi
Ja nga rrjedh familja Rugova Anëtari i LDK-së, Naser Rugova ka prezantuar pemën gjeonalogjike të familjes së ish-presidentit Ibrahim Rugova. "Trun
Renis Gjoka drejt Durrësit me biçikletë Renis Gjoka, në rrjetet sociale ka shpalosur talentin që ka ndaj xhirove me biçikleta, e ndërsa ky hob është kthyer në n
Renis Gjoka zbulon pasionin e tij për biçikletën (FOTO LAJM) Renis Gjoka, aktualisht është një ndër zërat më të pëlqyer të rrymës rock. Si shumë këngëtarë të tjerë, edhe ai ka nisur
Europa League, ekipet shqiptare duan vazhdimin e ëndrrës Ekipet shqiptare sot do të zhvillojnë ndeshjet e kthimit të vlefshme për turin e parë të Europa League. Kukësi, Flamurta
"Zgjohet" Aleksandër Gjoka, bashkëpunon me Rozana Radin (FOTO LAJM) Aleksandër Gjoka ka zgjedhur Rozana Radin për tektin e një kënge, e cila do të dalë në shpejti në treg. Ka qënë vetë kën
Ambasada SHBA: Të skandalizuar me pretendimin e Berishës ndaj punonjësit tonë Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar pas deklaratave të ish-kryeministrit Berisha, në lidhje me një pun
Gjykata e Apelit liron gjeneral Gjokën Gjykata e Apelit të Vlorës la sot të lirë gjeneral Syrja Gjoken i cili do të hetohet ne gjendje te lire. Apeli i Vlores
Shpërdorimi i detyrës, burg për gjeneralin Gjoka Gjykata e Beratit vendosi sot masën e sigurisë arrest me burg komandantin e brigadës logjistike në Forcat e Armatosura,
Shpërdorimi i detyrës, arrest me burg për gjeneralin Gjykata e Beratit dha sot masën e sigurisë arrest me burg për komandantin e brigadës logjistike të Forcave të Armatosura
Arrestohen dy vëllezër, tentuan të vrisnin kunetërit e tyre Dy vëllezër Artur dhe Ardit Dedaj, përkatësisht, 34 dhe 23 vjeç, u arrestuan sot nga Policia e Lezhës, pasi akuzohen se
CR7 shpëton shqiptarin, Gjoka: Ëndërroj ta takoj prapë (VIDEO) Letra e yllit portugez të Real Madrid Cristiano Ronaldos, dërguar autoriteteve të Floridas, ka mbajtur jashtë burgut dhe
Granatë dore para selisë së PDK-së në Gjakovë Një granatë dore është gjetur sot para selisë së Partisë Demokratike të Kosovës në Gjakovë. Komandanti i stacionit polic