999 rezultate për

gjoka

Shoferi pa patentë përfundon në greminë, vdes bashkëshortja Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Skuraj­Gallatë në Kurbin, e për pasojë ka humbur jetën n
“Antimafia”, sekuestro preventive pasurive të biznesmenit Gjoka Prokuroria për Krime të Rënda kërkon konfiskimin e 9 pasurive të paluajtshme, në të cilat përfshihen komplekse tregtare,
Prokuroria akuzon shtetasin Dashamir Gjoka për “pastrim parash...” Prokuroria e Durrësit përfundon hetimet dhe dërgon për gjykim kërkesën ndaj shtetasit Dashamir Gjoka, të akuzuar për vep
Plagosi gruan, pas rrethimit nga policia vret veten Kryefamiljari që plagosi me armë zjarri bashkëshorten në sy të katër fëmijëve të mitur, i dha fund jetës me të njëjtën a
Tragjedi në familje, 41 vjeçari plagos rëndë bashkëshorten e më pas vret veten Për shkaqe ende të paqarta, një 41-vjeçar, banues në Manëz të Durrësit ka tentuar të vrasë bashkëshorten e tij 38-vjeçar
Grabisnin bizhuteritë e italianëve, pranga vëllezërve shqiptarë Policia italiane ka vënë në pranga dy vëllezër shqiptarë. Arrestimi i tyre është bërë në Predazzo, nën akuzën e disa gra
Vetëvritet 64-vjeçari për shkak të varfërisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë-Krujë, ku një 64-vjeçar ka vrarë veten me armë. I moshurari Ferit Gjoka mësoh
Vijon telenovela, Dalip Gjoka sulmoi vëllanë për Bleona Qeretin Vijon ende telenovela e propozimit të famshëm bërë ndaj Bleona Qeretit, ndërsa ndaj "princit të kaltër" ekziston një kal
Pasuri nga prostitucioni, sekuestrohen pronat e Dashamir Gjokës Një pasuri e madhe që i përket biznesmenit nga Shijaku, Dashamir Gjoka, i cili për prokurorinë njihet dhe si drejtuesi i
Kishin dërguar 100 persona për azil në Gjermani, policia arreston dy shtetas Në sajë të operacionit të koduar "Azili" janë vënë në pranga dy shtetas, pasi kishin dërguar 100 persona për azil në Gje
Vetëvritet një i ri në Gjakovë Fshati Dujakë i Gjakovës u trondit sot nga një lajm i papritur dhe i dhimbshëm. Sipas informatave të para, rreth orës 10
Ekzekutohet 35 vjeçari në aksin Burrel-Milot Një 35­vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri pasditen e djeshme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Burrel­Milo
Pranga 44 vjeçarit i cili kërkohej nga policia italiane Teksa kërkohej nga policia italiane pasi mbi të rëndonin një sërë akuzash, dje është bërë arrestimi i tij. 44 vjeçari Er
Studiuesi Gjoka: Serbia mori "karton të kuq" kundër Shqipërisë "Serbia ka marrë karton të kuq ditën që luajti me Shqipërinë". Kështu e konsideron studiuesi Behar Gjoka, atë që ndodhi
Ja nga rrjedh familja Rugova Anëtari i LDK-së, Naser Rugova ka prezantuar pemën gjeonalogjike të familjes së ish-presidentit Ibrahim Rugova. "Trun
Renis Gjoka drejt Durrësit me biçikletë Renis Gjoka, në rrjetet sociale ka shpalosur talentin që ka ndaj xhirove me biçikleta, e ndërsa ky hob është kthyer në n
Renis Gjoka zbulon pasionin e tij për biçikletën (FOTO LAJM) Renis Gjoka, aktualisht është një ndër zërat më të pëlqyer të rrymës rock. Si shumë këngëtarë të tjerë, edhe ai ka nisur
Europa League, ekipet shqiptare duan vazhdimin e ëndrrës Ekipet shqiptare sot do të zhvillojnë ndeshjet e kthimit të vlefshme për turin e parë të Europa League. Kukësi, Flamurta
"Zgjohet" Aleksandër Gjoka, bashkëpunon me Rozana Radin (FOTO LAJM) Aleksandër Gjoka ka zgjedhur Rozana Radin për tektin e një kënge, e cila do të dalë në shpejti në treg. Ka qënë vetë kën
Ambasada SHBA: Të skandalizuar me pretendimin e Berishës ndaj punonjësit tonë Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar pas deklaratave të ish-kryeministrit Berisha, në lidhje me një pun