999 rezultate për

gjoka

Blerja e verës detyron Gjokan të debutojë me humbje Skuadra shkodrane u mposht 0-1 në “Loro Borici” nga Partizani, falë golit të afrimit të verës Basrak, i cili ishte prefe
Iuliano: Gjoka do t’i japë një tjetër shtysë Vllaznisë, por fiton Partizani Mark Iuliano vlerëson Vllazninë që ndaj të “Kuqëve” të dielën vjen me një tjetër trajner në stol. Ndryshimi në drejtim m
Zyrtare: Gjoka trajneri i ri iVllaznisë Ernest Gjoka tashmë ka marrë zyrtarisht detyrën si trajneri i ri i Vllaznisë, pas dorëheqjes së Armando Cungut. Gjoka do
Si Enertila i bënte presion drejtorit: Babai më ka vrarë dhëndrin e parë Detaje të frikshme janë zbuluar nga gjyqi për zhvatjen e 60 milionë lekëve nga Enertila Beqja nga Durrësi. Mësohet se
Zbardhet motivi i plagosjes së biznesmenit te "Pazari i Ri" Policia ka zbardhur motivin e sherrit që solli plagosjen e biznesmenit Pëllumb Gjoka në zonën e “Pazarit të Ri”. Ai u
Xhaxhai dhe nipi, anëtarë të jurisë në "The Voice of Kids" Së shpejti pritet të nisë “The Voice of Albania Kids” dhe tashmë nuk ka surpriza sa i përket mentorëve. Pas zbulimit
Zbulohet shkaku: Përse dy vëllezërit donin të vrisnin Dash Gjokën në Shijak Vëllezërit Kërtalla nga Shijaku janë vënë nën hetim nga policia dhe prokuroria e Durrësit, si të dyshuarit kryesorë për
Kjo është makina e blinduar që i shpëtoi jetën biznesmenit Dashamir Gjoka Fotoja në galerinë më sipër është vetura e Dashamir Gjokës, me të cilën ai lëvizte mesditën e djeshme, kur iu bë atentat
Flet "boss-i" nga Shijaku: Shtova shpejtësinë për t'iu shpëtuar plumbave Një atentat me armë zjarri iu bë dje biznesmenit Dashamir Gjoka, i njohur ndryshe edhe si “i forti” i Shijakut. Ngja
Udhëtonte me 3 vajzat e tij, mjeti i blinduar i shpëtoi jetën “boss-it” nga Shijaku Një atentat me breshëri automatiku ka ndodhur dje në Shijak ku udhëtonte “i forti” i Shijakut Dashamir Gjoka dhe familja
DETAJET/ Kush është "boss-i" nga Shijaku që iu bë atentat bashkë me fëmijët Një atentat me armë zjarri është shënuar vetëm pak orë më parë në Shijak. Nga raportimet e para mësohet se atentati
LAJMI I FUNDIT/ Plas kallashi në Shijak, atentat biznesmenit të njohur Një atentat me automatik ka ndodhur mesditën e sotme në Shijak, ku persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë n
Kokainë e 70 mijë euro, arrestohet "bossi" shqiptar me të dashurën italiane Një shqiptar dhe e dashura e tij rumune janë arrestuar në Itali pasi janë kapur me një sasi të konsiderueshme kokaine si
Ernest Gjoka komenton shortin: E vështirë, por mund të kishte shkuar më keq Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, pas mësimit të emrit të kundërshtarit në Champions League, ka folur për shortin. Strat
Reshjet e dendura të shiut, familja Gjoka përmbytet për të tretin vit radhazi (VIDEO) Reshjet e një nate më parë kanë shkaktuar dëme të mëdha në komunën e Skënderajt. Është viti i tretë që familjes Gjoka
Pas titullit kampion, trajneri i Kukësit zbulon ëndrrën për kupat e Europës Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka ka hyrë në librin e lavdishëm të historisë së futbollit kuksian. Strategu i kampionëve
Aleksandër Gjoka surprizohet live në emision, zbulohet djali me të njëjtin zë (VIDEO) Artistii madh shqiptar Aleksandër Gjoka është surprizuar mbrëmjen e djeshme live në emisionin "Top Show". Ai ka qenë
Ndeshja me Vllazninë, Gjoka: Barazimi ishte i pritshëm Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka ka folur mbi ndeshjen me Vllazninë dhe nuk e konsideron dramë të madhe barazimin pasi
SOT NË '97/ Masakrohet familja me 6 persona në Fushë-Krujë, ambasada e SHBA-ve injoron komitetet e shpëtimit Vendi gjendej ende nën shokun e ngjarjeve që kishin ndodhur gjatë marsit, ndërkohë që kishin filluar hapat e parë të rim
Kush janë vajza seksi dhe i dashuri i saj që bënë kërdinë me vjedhje në Tiranë (FOTO LAJM) Zbulohen identitetet dhe fotot e çiftit nga Kamza, që u kthyen në tmerrin e Tiranës me vjedhje dhe grabitje nga më të nd