999 rezultate për

gjoka

A pritet të bëjë më merkato Vllaznia? Ja çfarë thotë Gjoka Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka ka realizuar një komumnikim me tifozët shkodranë, nëpërmjet faqes zyrtare të Vllaznis
Gjoka: E rëndësishme për mua është se si do të funksiononte skuadra me ardhjet e reja Miqësorja e djeshme u ka vlejtur të dy trajnerëve, si Gjokës, ashtu edhe Krajës, për të parë nga afër edhe gjendjen real
Të gjithë presin të shikojnë Vllazninë e re, por Gjoka e nis me ekipin e dytë Me afrimet e rëndësishme në merkato, kompletimin e skuadrës në sulm me Sukajn, por edhe përforcimi i mbrojtjes kanë bërë
Aleksandër Gjoka hedh ‘'selfien’' e parë, do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Aleksandër Gjoka është një ndër trajnerët e “The Voice Kids” që do të nisë rrugëtimin e tij më 19 janar. Në ditët e f
Lena ndahet me Teutën, Gjoka i shkel syrin Nijas Lena dhe Teuta janë ndarë zyrtarisht. Kapiteni i durrsakëve ashtu siç u paralajmërua dhe nga Supersport i dha fund
Gjoka shqetësohet për gabimet individuale, optimist për merkaton I dëshpëruar trajneri Ernest Gjoka pas humbjes së Vllaznisë me Partizanin. Sipas tij gabimet individuale po e shthurin s
Gjoka flet për merkaton e Vllaznisë dhe sfidën me Partizanin Largimi i Edon Hasanit drejt Sepahanit mbetet një situatë sa e paqartë aq edhe e pashpjegueshme te Vllaznia. Trajneri Er
Gjoka: E rëndësishme është që ne të krijojmë mentalitetin e pathyeshmërisë Vllaznia shënoi 3 gola në portën e Kamzës, por sërish vuajti të marrë 3 pikët. Shkodranët komplikuan gjithçka me disa ga
Kërcënohet trajneri Gjoka, policia blindon Vllazninë në stërvitje Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka, siç raportohet nga Shkodra, ka marrë një kërcënim para stërvitjes së fundit, në prag
Gjoka e ndjen të detyrueshme fitoren kundër Kamzës Vendi i parafundit në renditje është në antitezë me atë që përfaqëson Vllaznia në historinë e futbollit shqiptar. Skuadr
Gjoka: Skuadra pavarësisht humbjes dha maksimumin në këtë sfidë Trajeri i Vllaznisë, Ernest Gjoka pas humbjes 2-0 nga Flamurtari ka folur për media. Ai tha se skuadra dha maksimumin, d
Ernest Gjoka i bindur se Vllaznia nuk do të dështojë në Vlorë Vllaznia do të udhëtojë drejt Vlorës për rezultat pozitiv, për të kaluar këtë ngërç psikologjik. Trajneri Ernest Gjoka e
Gjoka i zhgënjyer që kundër Laçit nuk arritën të merrnin pikë Ernest Gjoka nuk e kishte menduar se ndaj Laçit, në “Loro Boriçi”, Vllaznia e tij nuk do të merrte pikë. Sipar trajnerit
Gjoka: Këto fitore na japin shumë moral dhe shumë oksigjen Një tjetër fitore e artë për Vllazninë pas asaj me Lushnjën. Në deklaratën e tij për shtyp për “Supersport” trajneri Ern
Gjoka: Ky trepikësh ishte një oksigjen Trajneri Gjoka foli shkurtimisht për “Supersport” në lidhje me fitoren e arritur në sfidën e sotme si dhe për dëmtimin e
Gjoka pas fitores ndihet i lumtur me atë që dhuroi ekipi Mjaft i kënaqur është shfaqur edhe trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka, për fitoren e arritur nga shkodranët, përballë Lu
Ernest Gjoka pas humbjes nda Skënderbeut: Ishim pa fat Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka vlerësoi paraqitjen e skuadrës së tij ndaj Skënderbeut, por pakujdesia ishte ajo që v
Gjoka nostalgjik pas barazimit, kujton kohët e arta tek Kukësi (FOTO LAJM) Ernest Gjoka, pasi frenoi Kukësin, në një barazim 2-2 me Vllazninë e tij, ka postuar menjëherë një foto në profilin e ti
Ernest Gjoka flet pas '‘hakmarrjes’' së bukur ndaj Kukësit Ernest Gjoka bëri një ‘hakmarrje’ të bukur ndaj Kukësit, skuadër të cilën e shpalli kampione vitin e kaluar. Me Vllaznin
Blerja e verës detyron Gjokan të debutojë me humbje Skuadra shkodrane u mposht 0-1 në “Loro Borici” nga Partizani, falë golit të afrimit të verës Basrak, i cili ishte prefe