999 rezultate për

gjoka

E FUNDIT/ Pelegrinët serb anulojnë vizitën në Gjakovë Pelegrinët serbë nuk do të vijnë sot në Gjakovë. Lajmin e ka konfirmuar komandanti i stacionit policor në Gjakovë, Krist
Tragjedia me 4 të vdekur dhe 11 të plagosur, midis tyre një shqiptar Një ngjarje tragjike ndodhi ditën e sotme në Jacksonville të Floridas në SHBA, ku si pasojë e të shtënave me armë në një
Zbardhet ngjarja, si u vra gruaja nga burri në Gjakovë Një grua ka humbur jetën në Gjakovë si pasojë e plagëve të marra nga bashkëshorti i saj. Gruaja rreth të 50-tave kish
Aleksandër Gjoka si rrallëherë, prezanton gruan dhe fëmijët Aleksandër Gjoka që prej vitit 1998 jeton larg familjes së tij, e cila është shpërngulur që nga ai vit në Itali. Gruaja,
Rënia e Vllaznisë, Gjoka: Nuk e meritoja goditjen as unë as skuadra Që të shikojmë Ernest Gjokën në drejtimin e një skuadra futbolli duhet të presim edhe për pak kohë. I ftuar në “Ora N
E FUNDIT/ Hidhet në ere më tritol makina e policit në Shkodër Një makinë në Shkodër është hedhur në erë mëngjesin e sotëm. Makina ishte në pronësi të policit Agim Bushgjoka, dhe
Gjoka braktisi skuadrën, Kraja merr drejtimin Ernest Gjokës pas humbjes me Partizanin deklaroi largimin nga Vllaznia, 2 javë para përfundimit të kampionatit, dhe e la
E FUNDIT / Ernest Gjoka jep dorëheqjen nga Vllaznia Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i klubit pas humbjes së sotme ndaj Partizanit. Sh
Ndeshja e mbijetesës/ Gjoka mesazh prekës lojtarëve para duelit me Partizanin Trajneri Ernest Gjoka u ka dërguar një mesazh prekës futbollistëve të tij. Ai kërkon që t'u japë moral atyre para ndeshj
Dikur ishte azilant, mirditori bëhet shqiptari i parë në partinë e Merkelit Kolë Gjoka, është shqiptari i parë që ka fituar të jetë deputet i CDU në Gjermani. 48-vjeçari ishte dikur azilant në
Gjoka para sfidës me Kamzën: Na duhet vetëm fitore Ernest Gjoka ka folur para ndeshjes finale me Kamzën, dhe ai e di se Vllaznisë nuk i bën punë rezultat tjetër veç fitore
Gjendet i varur një person në Gjakovë Mbrëmë rreth orës 23:00, është gjetur një person i varur në një lokal në Gjakovë. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Kr
Gjici: Abazaj do të luante për Kukësin, fajin e ka Gjoka që e largoi Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, komentoi fitoren e skuadrës së tij ndaj Skënderbeut, si dhe foli për shumë tema të tj
Gjoka: Jam i zhgënjyer, është faji im për mosmotivimin e lojtarëve Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka, u shpreh i zhgënjyer me skuadrën, dhe deklaroi se ishte faji i tij për këtë humbje q
Gjoka: Ishte një ndeshje që nuk e zhvilluam mirë Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka, deklaroi pas ndeshjes se ekipi i tij u shtang pas 2 golave të pësuar, dhe më pas nuk
Gjoka: Ishim përgatitur maksimalisht për të fituar këtë takim Vllaznia mori një fitore të pastër 4-0, duke hedhur një hap të rëndësishëm drejt qëndrimit në Superiore, ndërsa loja dhe
E sulmuan maskat në 1997, Aleksandër Gjoka bëri reagimin epik Viti 1997 padyshim që të gjithë e dinë që ka qenë një trazirë e madhe në Shqipëri. Këngëtari Redon Makashi i ftuar
Gjoka u kujton sezonin e kaluar lojtarëve që të bëjnë kujdes kundër Lushnjes Ernest Gjoka kërkon kujdës nga skuadra në ndeshjen përballë Lushnjës që vendit të fundit, duke kujtuar se çdo nënvlerësi
Gjoka: Fituam një ndeshje të vështirë Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka ka vlerësuar shumë fitoren me Skënderbeun, ndërsa theksoi se ky ishte një 3-pikësh i
Qeveria miraton kontratën për ndërtimin e Rrugës së Arbrit Ditën e sotme është miratuar kontrata për ndërtimin dhe mirëmbajtjen e Rrugës së Arbrit, kontratë e firmosur në 5 shkurt