999 rezultate për

gjithnje

Cana mirënjohës si gjithnjë, thotë i emocionuar fjalën e fundit Lorik Cana me anë të një postimi në Facebook i ka falënderuar të gjithë ata që kanë qenë në rrugëtimin e tij për këto vi
Danilo zgjedh lojtarët më të mirë, Ronaldo? Jo Danilo Luis da Silva braziliani që nga kjo verë mban veshur fanellën e Manchester Cityt, tek të cilët u transferua nga
"E ëmbla" e showbizit shqiptar me poza elegante si gjithnjë (FOTO LAJM) E bukur, elegante dhe e paqtë këngëtarja Miriam Cani ka zgjedhur një pozë të tillë për t’u uruar një ditë të mbarë ndjek
Higuain: Kalova momentin më të bukur të karrierës sime Gonzalo Higuain i janë dashur vetëm 497 sekonda për të lënë shenjën e tij të pashlyeshme në ndeshjen kundër Olympiacos,
Elita është gjithnjë në formë edhe pse nuk i ndahet ëmbëlsirave (FOTO LAJM) Ajo tashmë është një nga moderatoret më të bukura dhe më të diskutuara sidomos në rrjetet sociale shkruan Albeu.com.
Beatrix tregon stinën e saj të preferuar (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj tashmë është bërë një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Ajo ka filluar gjithnjë e më
Beatrix tashmë është bërë një femër e rrezikshme (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj tashmë është bërë një nga vajzat më të komentuara në shobizin shqiptar. Ajo ka filluar gjithnjë e më
Xheni e BB9 vulos përgjithnjë dashurinë për Benardin (FOTO LAJM) Ata janë një nga çiftet më të dashura në Big Brother Albania 9 dhe aktualisht pjesë e spektaklit “Dance ëith Me”. Gji
5 sjelljet që mund t'i japin fund lidhjes suaj ende pa filluar mirë Lidhjet e dashurisë po zgjasin gjithnjë e më pak, e për këtë kush mendoni se duhet fajësuar? Njerëzit gjithnjë e më pak
Skela: Panuçin do ta përndjekë hija e De Biazit, na duhen lojtarë të rinj, nuk na nderon gjithnjë mbrojtja Pas dy ndeshjeve të Kombëtares nën drejtimin e Kristian Panuçit dhe pas disa ndryshimeve që trajneri i imponoi me vrull,
Genta Ismaili shtatzënë? (FOTO LAJM) Të gjithë e dinë se këngëtarja e njohur Genta Ismaili njihet për linjat e saj shumë të lakuara dhe gjithnjë belin e ho
Eliza Dushku kthim pas në kohë, kështu dukej vite më parë (FOTO LAJM) Ajo është një nga aktoret me famë ndërkombëtare cila e ka pranuar gjithnjë hapur dhe me krenari origjinën shqiptare.
Jul Deda bëhet nostalgjik, kështu dukej 11 vjet më parë (FOTO LAJM) Julian Deda është padyshim një nga aktorët më të pëlqyer të humorit nga publiku shqiptar. Kohët e fundit ai është b
Anxhelina Hadergjonaj, më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Anxhelina Hadergjonaj , vajza e Albërie Hadergjonaj është bërë gjithnjë e më shumë temë e diskutimeve në mediat rozë dhe
Pirro Çako: Nëna ime ishte femra më e bukur në Tiranë (FOTO LAJM) Këngëtari i mirënjohur Pirro Çako në një intervistë për median ka deklaruar se nëna e tij ishte një ndër femrat më të bu
Alketa Vejsiu i bën lajka këngëtares shqiptare (FOTO LAJM) ALketa Vejsiu padyshim që është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe që korr gjithnjë suksese. Duhet th
Guximi i Rita Orës nuk ka fund, këtë herë bën kombinimin e çuditshëm (FOTO LAJM) Rita Ora padyshim që është një nga këngëtaret shqiptare me famë botërore që shkakton gjithmonë diskutime dhe është në ku
E pabesueshme, duket si fëmijë por në fakt është... Nëse e shikojnë nga larg atë e ngatërrojnë lehtësisht me një fëmijë, pavarësisht se është 50 vjeç. Indiani Basori La
Gjenerali amerikan: Koreja e Veriut, gjithnjë e më e rrezikshme! Shefi i Shtabit të ushtrisë amerikane, gjeneral Mark Mile tha sot se fakti që Koreja e Veriut ka testuar një raketë bali
Daçiç: Maqedonia voton gjithnjë kundër interesave të Serbisë Ministri i Punqëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, ka deklaruar se nuk vendosë shteti i Serbisë, nëse delegacioni i