999 rezultate për

gjithnje

10 gjërat që duhet të dini para se të blini një makinë Pas blerjes së një shtëpie, blerja e një makine është një nga investimet më të mëdha të jetës. 50% e njerëzve që duan të
Paraqitjet më të famshme të Bleonës në eventet botërore, pse e shanë të gjithë? (FOTO LAJM) Bleona Qereti provokon shpesh me postimet apo fotot që poston në rrjetet sociale dhe kryesisht Instagram. Ajo shpesh
A e dini se përse avionët kanë gjithnjë ngjyrë të bardhë Rrallë herë jemi mësuar të shohim avionë të ngjyrave të tjera, por ngjyra më e përdorur e tyre është e bardha, ashtu siç
Genta Ismajli ndryshon tërësisht look dhe të gjithë keni për ta pëlqyer Genta Ismajli, gjithnjë është dalluar për performancat e saj të befasishme dhe eksperimentet kur vjen puna tek interpret
Ky është idhulli i Coutinhos në botën e futbollit Mesfushori brazilian, Philippe Coutinho ka treguar se legjenda braziliane, Ronaldinho ka qenë gjithnjë idhulli i tij në
Hoyt Yee: Shqiptarët të kenë kujdes nga Rusia Zyrtari i lartë i SH.B.A.-së Hoyt Bryan Yee vlerësoi se Shtetet e Bashkuara intensifikuan mbështetjen për Ballkanin Perë
Moderatorja ironizon Seldin: Ka qenë gjithnjë personazh dytësor i jetës së tij Einxhel Shkira ka komentuar në Thumb këtë herë SeLdin dhe lidhjen e tij me Mimoza Shkodrën. “Oh Seldi! Ka qenë një v
Françeska nuk ndalet, dekoltetë gjithnjë e më të hapura të modeles Ajo u bë e famshme pas daljes në Big Brother 7 dhe prej asaj kohe është një nga femrat të cilësuara si më seksi në vend.
Di Maria i kërkon largimin PSG-së Ángel Di María nuk është i kënaqur me situatën që po kalon te PSG. Futbollisti argjentinas po luan gjithnjë e më pak te
Rrëfimi tronditës i shokut të Klevisit: Doni t’a dini si e therën me thikë? Vazhdon të jetë tronditëse vdekja e të riut 20-vjeçar në Islandë. Shumë të rinj, miq e dashamirës të tij, kanë shprehur
Olsi Rama rrëfen misterin e pathënë: Çfarë më bashkon mua me Edi Ramën Vëllai i Kryeminstrit Edi Rama, Olsi Rama është lakuar gjithnjë në media përgjithësisht për për afera korruptive në disa
Shërbimi sekret gjerman kthen sytë nga Bosnja Shërbimi Federal Informativ gjerman, BND e ka përqendruar vëmendjen gjithnjë e më shumë në Ballkan, veçanërisht në Bosnj
Enca më e dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia ka qenë gjithnjë mjaft e rezervuar sa i përket jetës së private. Por këtë herë në profilin e s
Nuk do e njihni Françeska Jaçen në këtë foto! Modelja Françeska Jaçe duket më seksi se kurrë në foton e fundit të rrjete sociale. Madje në këtë foto ajo duket m
Jonida Maliqi gjithmonë stil Jonida Maliqi është një nga këngëtaret që gjithnjë na shfaqet me stil. Prandaj ajo me të drejtë konsiderohet edhe si
Aksidentet me vdekje në miniera: Përse fajin e ka gjithnjë viktima Dy minatorë humbën jetën vetëm tri javët e fundit në Zonën D të minierës së Bulqizës. Eduard Dama, 20 vjeç, dhe Eris Ket
Shifra marramendëse! A e dini sa kushtojnë super makinat e Ramës dhe Nanos Politikanët shqiptarë janë adhuruesit më të mëdhenj të makinave luksoze e super të shtrenjta. Ndoshta kjo për shkak të p
Zgjidh një Hënë dhe mëso çfarë po ndodh me jetën tuaj Zgjidh njërën prej figurave dhe zbulo çfarë diçka të rëndësishme për jetën tënde. Hëna nr 1. Je e orientuar drejt
Zaimina tregon barkun e rrumbullakosur dhe duket shumë seksi si gjithnjë Ajo ka zgjedhur ta mbajë sa më larg mediave periudhën e shtatzënisë, por portalet kanë shkruajtur pafund në momentin e p
Gjithnjë në shëtitje, paguhet nga 900 euro për çdo fotografi të postuar (FOTO LAJM) Hayleu Anderson nga Queensland i Australisë, gjatë tërë kohës është në shëtitje dhe për fotografitë që i poston në rrjet