999 rezultate për

gjithnje

Këmbë dhe duar të ftohta gjithnjë? Kuptoni arsyen pse dhe si të mos ndodhë më Këmbët ose gishtat e ftohtë të duarve mund të jenë shenja për probleme serioze ose stres, sikurse edhe për mungesë të he
Zhvishet edhe Kejsi Tola (FOTO LAJM) Ndonëse prej disa kohësh nuk ka sjellë ndonjë videoklip të ri e daljet e saj në ekran kanë qenë të rralla, Kejsi Tola va
“Letër burrit tim, që ndaloi se më dashuri përgjithnjë” S’do ta harroj kurrë atë që ndjeva kur të pashë për herë të parë në sy. Sa i bukur dukeshe! E di, e di që ta kam thënë s
Vajza kthehej gjithnjë e uritur në shtëpi, nëna zbulon më pas tmerrin që i bënte mësuesja Kur i dërgojmë fëmijët tanë në nje shkollë me drekë, ne e bëjmë këtë me besimin se do t’u sigurojë atyre ushqim të mjaft
"Shpërthen" babai i Ozil ndaj kritikëve, merr vendimin drastik për djalin e tij Babai i Mesut Ozil, Mustafa, pas kritikave të shumta drejtuar djalit të tij nuk ka duruar dot më dhe ka "shpërthyer" kun
"Djemtë e shpellës", reshjet nxisin autoritetet Autoritetet tajlandeze vazhdojnë pa u ndaluar operacionet për shpëtimin e 12 djemve dhe trajnerit të tyre të mbetur të b
Zbulohet arsyeja pse rrugët nëpër filma janë gjithnjë të lagura E keni pyetur veten ndonjëherë, pse skenat nëpër filma, shumica regjistrohen gjatë shiut? Në fakt nuk është thjesht
Tapë fare, kështu se keni parë kurrë Luana Vjollcën (FOTO LAJM) Mbrëmja e sotme nuk ka shkuar siç duhet për Luana Vjollcën të cilën e shohim gjithnjë në super formë. Fillimisht ajo
As e zhveshur e as e lyer, Genta Gjalpi surprizon fansat me foton e fundit (FOTO LAJM) Genta Gjalpi është një ndër femrat më të komentuara në median online. Kjo për shkak të përfshirjes së saj në Big Bro
Pit Bullët nuk janë gjithnjë të këqinj, kjo histori do t'ju përlotë Shpesh herë raportohet në shtete të ndryshme për sulme të Pitbullëve ndaj njerëzeve dhe në disa raste kanë qenë vdekjepr
Erdhi vera: Si të mbajmë gjithnjë aromë të mirë Një aromë e mirë është një nga dëshirat më të mëdhaja që ka secili. Dhe në fakt shkenca ka zbuluar se janë disa fak
Sandalet me thurje, gjithnjë e më të kërkuara Nuk dalin kurrë nga moda dhe janë çdo verë me stampime me lule, me vija apo stil marinar, dhe flasim për sandalet me thu
E preferuara e të gjithëve, këngëtarja shqiptare që s’e ndryshon kurrë stilin Një nga këngëtaret shqiptare që shquhet për zërin dhe vokalin e padiskutueshëm është padyshim Anjeza Shahini. Ajo ës
Misteri, pse Kate Middleton mban gjithnjë leokoplast në duar (FOTO LAJM) Kate Middleton është një femër elegante, nënë e tre fëmijëve, e cila gjithmonë kurohet deri në detaje. Ndër të tjera
Alban Ramosaj ka qenë gjithnjë besnik ama ish-e dashura e tij e ka tradhëtuar Alban Ramosaj është një nga këngëtarët më të preferuar të publikut, sidomos femrat. I ftuar në emisionin “Thumb”, me
Zbulohet vazoja 4 000 vjeçare, tronditëse ajo që mban brenda Një vazo 4,000-vjeçare e paprekur e argjilës që përmban djegie njerëzore është zbuluar në një fushë të Anglisë. Set i
Ditëlindja e Marinës, ajo zgjedh ta festojë buzë detit (FOTO LAJM) Moderatorja simpatike Marina, sot feston ditëlindjen. Ajo ka marrë urime pa fund, nga bashkëshorti i saj Getoari, motra
VIP-at në luftë, Orinda Huta jep leksione për modën (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe prezantuesja Orinda Huta është shumë e pëlqyer për stilin e saj! Ndonëse ka vite që nuk ka sjell ndon
Gjithnjë e buzëqeshur, si është veshur Almeda në netët e DWTS (FOTO LAJM) Almeda Abazi është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është moderatore e "Dancing With the Stars". Pi
Antibiotikët po humbasin fuqinë, bakteret gjithnjë e më rezistente Shkencëtarët janë të tronditur nga shpejtësia me të cilën rezistenca ndaj antibiotikëve të fuqishëm është në gjendje të