E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

gjinushi

Gjinushi akuzon PS: Do ta fitojmë Fierin Skënder Gjinushi i PSD-së ka akuzuar Partinë Socialiste, se kjo parti po bën presion mbi KQZ-në dhe mbi Kolegjin Zgjedho
Gjinushi: Të rikthehet rendi kushtetues për kandidimet Në një prononcim për mediat, kreu i PSD-së ka kërkuar që të rikthehet rendi kushtetues për kandidimet. Skënder Gjinushi
Gjinushi largohet nga mbledhja e KQZ pas debatit me Gjoncaj Kreu i PSD-së, Skënder Gjinushi, ka braktisur mbledhjen e KQZ teksa po diskutohej ankimimi i bërë prej partisë që drejto
KOMENT/ Formulat e pakuptueshme të matematicienit Gjinushi Partia Social Demokrate e Skënder Gjinushit njihet si një ndër aleatet më besnike të Partisë Socialiste në skenë politik
KQZ apel Gjinushit: Drejtohu Kolegjit Zgjedhor KQZ i është kundërpërgjigjur akuzave të ngritura sot nga Gjinushi, duke i bërë apel që ti drejtohet Kolegjit Zgjedhor. P
Gjinushi: PSD kandidon e vetme Skënder Gjinushi ka bërë me dije sot se forca politike që ai drejton, do të garojë e vetme në këto zgjedhje lokale. Me a
Gjinushi: Koalicion jashtë PS në zgjedhjet lokale Kreu i PSD-së, Skënder Gjinushi është shprehur se po punon për krijimin e një grupimi elektoral jashtë koalicionit me PS
Gjinushi konfirmon afrimin me Priftin dhe flet për një pol të tretë në 21 qershor Takimi publik i kreut të PSD-së Skënder Gjinushi me Dritan Priftin në një lokal në “Bllok” shtoi zërat për një rikthimin
Gjinushi: Nishani and Basha puppets of Berisha The head of the Social-Democrats Skënder Gjinushi says that President Nishani is being directed by Sali Berisha and that
Gjinushi: Nishani dhe Basha, kukulla që dirigjohen nga Berisha Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Skënder Gjinushi shprehet se Nishani po dirigjohet nga Berisha dhe se ligjet e kthye
Gjinushi: Lëvizja që bëri LSI nuk ishte përcaktuesja për fitoren e së majtës Në një intervistë për Vizion Plus, Skënder Gjinushi shprehet se kalimi I LSI në krahun e majtë nuk ishte vendimtar. Gjin
Basha, Gjinushi, Milo, Topi dhe Spahiu kërkojnë lekë shtesë nga Buxheti i Shtetit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet sot që të rishyrtojë projekt vendimin "Për shqyrtimin e kërkesës së partive; Part
Meta e Gjinushi takohen pas katër vitesh konflikt Kreu i PSD-së, Skënder Gjinushi, dhe kryetari i LSI-së, Ilir Meta, janë takuar më në fund pas më shumë se katër vitesh k
Marashi: Në burg prej Nanos, Pollos dhe Gjinushit (VIDEO) Vjen dëshmia e dy organizatorëve kryesorë të arratisjes nga burgu i sigurisë së lartë në Drenovë të Korçës: Fran Marashi
Gjinushi rimerr çelësat e godinës (FOTO LAJM) UPDATE- Policia e Shtetit i ka rikthyer Skënder Gjinushit çelësat e godinës. Aktualisht mediat ndodhen jashtë selisë së
Gjinushi: Kur flet gjykata, hajdutët duhet të heshtin Kreu i Partisë Socialdemokrate, Skender Gjinushi e cilesoi serish sot një veprim banditesk tentativën për marrjen e godi
Gjinushi: Godinën e PSD-së kërkojnë ta marrin me dokumenta të falsifikuara Kreu i PSD-së Skënder Gjinushi e ka cilësuar aksionin e përmbarimit privat për lirimin e godinës së Partisë Social Demok
Gjinushi: PD nën kontrollin e Berishës Kreu i Partisë Socialdemkrate mendon se PD është ende nën ndikimin total të Berishës. Në një intervistë për Albanian Sc
Gjinushi i bindur: Meta pas zgjedhjeve kalon me Berishën Kreu i PSD-së, Skënder Gjinushi shpreh pasiguri pozicionimin e Lëvizjes Socialiste për Integrim pas zgjedhjeve të 23 qer
Meta Kryeministër? Gjinushi: Më mirë është Saliu! Debati i ditëve të fundit se kush do jetë Kryeministër, Rama apo Meta për kreun e Partisë Socialdemokrate, Skënder Gjinu