999 rezultate për

gjinos

Tashmë pret të bëhet baba, por e mbani mend si dukej Besi në rolin e "Gjinos"? (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka treguar gjithmonë se është një djalë krenar fshati. Aktori simpatik i “Portokalli”-së e ka sjellë këtë ro
Ju kujtohet Gjino te "Përrallë nga e kaluara"? Ja si duket ai pas shumë vitesh (FOTO LAJM) Të gjithë e kujtojmë filmin e njohur “Përrallë nga e kaluara” dhe gjithashtu edhe loja aktoriale e spikatur e të gjithë