999 rezultate për

gjini

Çmenduri! Shihni çfarë "përbindëshi" prej betoni po ndërtohet në plazhin e Shëngjinit Jo vetëm Tirana po mbushet me kulla. Plazhet e Shqipërisë këtë vit janë braktisur nga vetë shqiptarët dhe të huajt p
Habiten fansat, Ledri kalon gjithë natën duke festuar me babain e ish-it Dua Lipa në Kosovë është njohur fillimisht më shumë nga lidhja që kishte më Ledri Vulën se sa për këngët e saj. Vite
Dalin pamjet e Gaqo Gjinit, njeriu që rrezikoi policinë shqiptare (FOTO LAJM) Zbulohen fotot të personit, i cili, gjatë rezistencës së sotme ndaj tentativës së Policisë, për arrestimin etj, në Radh
Ngjarja në Radhimë, si u tentua të therej polici dhe plagosja e agresorit Policia ka dhënë një deklaratë zyrtare në lidhje me ngjarjen e ndodhur këtë pasdite në Rradhimë, ku fillimisht u raportu
Fantastike, si do dukeshin këto personazhe nëse do i përkisnin gjinisë tjetër (FOTO LAJM) Jemi mësuar aq shumë duke i parë personazhe të caktuara në filmat vizatimorë në një gjini, saqë nuk e imagjinojmë dot s
Së shpejti baba, aktori i njohur tregon gjininë e fëmijës Në studion e emisionit “Rudina” në Tv Klan këtë të martë ishin të pranishëm çifti simpatik aktori Visjan Ukcenaj dhe reg
"Nuk jam femër", aktorja e njohur turke ndryshon gjininë (FOTO LAJM) Aktorja mjaft e njohur turke, Nil Erkoçlar ka ndryshuar gjininë e saj. Ajo iu nënshtrua një operacioni, pas të cilit
Sot gjakovarët ia bënë ditë pushimi vetes, mësoni arsyen Kryetari i komunës së Gjakovës, Ardian Gjini ka marrë vendim që 14 qershorin, ditën e Çlirimit të Gjakovës ta shpallë di
23 vjeçari vdiq në aksident, çfarë ka mbetur në vendin e ngjarjes (VIDEO) Një aksident tragjik ka ndodhur këtë pasdite në Patok të Kurbinit. 23-vjeçari Alenc Gjini ka mbetur i vdekur pas për
Aksident i frikshëm në Kurbin, humb jetën 23 vjeçari Një aksident tragjik ka ndodhur këtë pasdite në Patok të Kurbinit. 23-vjeçari Alenc Gjini ka mbetur i vdekur pas për
Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e fëmijës së Erion Veliajt dhe Ajola Xoxës Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj presin të sjellin në jetë një fëmije. Ajola është në muajin e gjashtë të shtatzënisë së s
Operacion blic, Dukagjini blindohet nga forcat e policisë Operacion i madh antidroge po zhvillohet në zonën e Dukagjinit. Një operacion i madh antidroge po zhvillohet në këto
Kujdes, nëse qëndroni në një ambient të pisët do shëndosheni Pas këtij lajmi shqëtësues, do të motivoheni për të pastruar urgjent shtëpinë apo ambientin ku kaloni shumë kohë. Sik
Zbulohet gjinia e bebit të Jona Spahiut Jona Spahiu prej vitesh është një nga moderatoret më të njohura shqiptare. Aktualisht ajo është shatzënë. Mirëpo një
Zbardhet dëshmia e Fabio Dukagjinit: Ma mori shokun rrjedha e ujit Ditën e djeshme në "Shpella e Pëllumbasit" ranë dy djem të rinj. I riu Fabio Dukagjini, i shpëtuar dje pasi ra në kan
Gjendet i varur një person në Gjakovë Mbrëmë rreth orës 23:00, është gjetur një person i varur në një lokal në Gjakovë. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Kr
Iu shmangën gropës e përfunduan në kanal, banorët të revoltuar me politikanët Ditën e djeshme në fshatin Adriatik të Kurbinit humbën jetën 3 të rinj. Ngjarja ka ndodhur pas drekës që të rinjtë ki
Pasioni s’ka gjini, femrat në Tiranë sfidojnë meshkujt edhe në futboll Kush tha që vajzat nuk ndajnë të njëjtin pasion sikurse edhe djemtë për futbollin? Kanë përfunduar ndeshjet e para n
Gjini shokohet nga vdekja e aktorit: U largove herët Art Kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini shkruan se ndjehet i shokuar me lajmin për vdekjen e kolegut të tij, Art Kurti. Ai
Nis procesi i ndërtimit të autostradës së Dukagjinit Ende pa u përfunduar autostrada “Arbën Xhaferi” dhe ende pa nisur punimet për autostradën drejtë Gjilanit, Ministria e I