999 rezultate për

gjini

Sot organizohet Epopeja e Dukagjinit Sot bëhen 21 vjet të rezistencës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Gllogjan të Decanit. Në mëngjesin e 24 marsit t
Ndërroi jetë komandanti nga Dukagjini Ka ndërruar jetë njëri prej komandantëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga rajoni i Dukagjinit. Bëhet fjalë për H
Meghan i zbulojnë padashje gjininë e bebes mbretërore Dukesha e Sussex, Meghan Markle do të bëhet së shpejti nënë për herë të parë, lajm i cili u bë i ditur fillimisht nga bu
Djalë apo vajzë? Nepset e çuditshme të Elitës "zbulojnë" gjininë e fëmijës Edhe pse është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, Elita akoma nuk e ka ndarë me publikun gjininë e fëmijës që pritet
Prokuroria zbardh skemën, si ra në kurth avokati i korruptuar Një avokat dhe klienti i tij, janë prangosur nga Polica. Një tjetër person, ndiqet ën gjendje të lirë. Mësohet se avo
Erozioni shkatërron bregdetin e Kunës Erozioni po rrezikon ta zhdukë nga harta zonën e Kune-Vainit në Shëngjin. Pishat e kufirit të fundit të brezit të rërës
Gjiko e pranon se do bëhet baba, flet për gjininë e fëmijës Reperi i njohur nga Kosova, Gjiko ka pranuar se gruaja e tij, Elita Rudi është në pritje të një fëmije. Në një interv
Pranoi se ishte shtatzanë, Almeda Abazi tregon gjininë e fëmijës Mediat turke shkruan se moderatorja shqiptare është në pritje të fëmijës së parë me akrorin Tolgahan Sayisman. Mësohe
EMRI/ Theu lejen e burgut, i riu kapet pas 1 viti duke "injoruar" policinë Njw i ri nga Vlora wshtw vwnw nw pranga nga policia, pasi rezultonte nw kwrkim qw prej njw viti. I riu i quajtur Erv
Rritet numri i të vdekurve nga uragani Michael Së paku 17 persona janë konfirmuar të vdekur pas stuhisë së madhe Majkëll, që kaloi në Virgjinia. Ekipet shpëtuese kanë
Ultimatum i veteranëve të Dukagjinit: Prokuroria të kërkojë falje Dega e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së në Dukagjin, së bashku me të gjithë luftëtarët që përkrahën protest
Kur u fuqizuan Bajrajt dhe si i forcoi droga e Dukagjinit I ftuar në Real Story të Sokol Ballës, ministri i Rendit Fatmir Xhafaj tha se grupimi i kriminal “Bajraj”, daton shumë h
Djalë apo vajza? Ja disa shenja që mund të tregojnë gjininë e fëmijës Djalë apo vajzë? Si të kuptojmë gjininë e fëmijës? Kurioziteti për të mësuar gjininë e fëmijës është i madh deri në m
Kërkohet ndalimi i testeve për zbulimin e gjinisë, shkak abortimi i vajzave Duhet të ndalohet përdorimi i testeve për përcaktimin e gjinisë së foshnjës në fazat e para të shtatzënisë për prindërit
OVL-UÇK e Dukagjinit shpërthen në reagim ndaj aktakuzës së veteranëve Organizata e Veteranëve të Luftës së UCK-së, degët e Dukagjinit kanë reaguar pas aktakuzës së Prokurorisë dhe emrat që u
Pas Gjinit e Kimikatit, Klan Tv i merr figurën e rëndësishme "Portokallisë" Siç është bërë e ditur prej disa ditësh, Bes Kallaku, Erion Isai dhe Olsi Bylyku do të kenë një emision bashkë i cili do
Moderatori i njohur tregon për herë të parë gjininë e fëmijës Moderatori i njohur Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij Qëndresa Bajrami tashmë po presin një fëmijë. Labinoti e nd
Zbulohet motivi i atentatit në Lezhë: Prishja e pazareve të drogës Janë zbuluar detaje të reja nga atentati i mbrëmshëm në Lezhë. Arben Gjini, 35-vjeçari i cili mbeti i plagosur dyshoh
Shkrihet rrjeti, si duken përsonazhet vizatimore në gjininë tjetër Jemi mësuar aq shumë duke i parë personazhe të caktuara në filmat vizatimorë në një gjini, saqë nuk e imagjinojmë dot s
OVL-UÇK e Dukagjinit jep shifra të veteranëve Shoqatat e dala nga Lufta e UÇK-së, degët e Dukagjinit: Deçan, Pejë, Gjakovë, Istog kanë reaguar lidhur me debatin për L